Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Kalėdinė Ryga ir SPA pramogos Jūrmaloje

1 diena. Ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į šventiškai pasipuošusią Latvijos sostinę Rygą, nuo XIII a. priklausiusią Hanzos pirklių sąjungai. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra. Apžvalginė ekskursija, kurios metu apžiūrėsime Rygos pilį, Trijų brolių namą, grožėsimės Šv. Jokūbo bažnyčia bei didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai. Taip pat pamatysime Švedų vartus, gynybinių sienų liekanas, išgirsime pasakojimų apie Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatus. Tęsdami ekskursiją praeisime pro Katės namą, apsilankysime visada šurmuliuojančioje Livu aikštėje, grožėsimės aukščiausia mieste Šv. Petro bažnyčia, lankysimės Rotušės aikštėje, o taip pat apžiūrėsime nepakartojamą „Juodagalvių namą”, Laisvės paminklą ir Operos teatrą. Pasivaikščiosime po Kalėdinę mugę, kvepiančią imbieriniais meduoliais, skrudintais migdolais, kava ir karštu vynu, bei kviečiančią įsigyti dovanų namiškiams. Apžiūrėsime festivalio „Kalėdinių eglučių kelias“ originalias ir praturtintas naujais bei neįprastais vizualiais sprendimais eglutes. Šis festivalis yra originalus miesto meno projektas, kuris Kalėdų simbolį eglę pateikia kaip miesto aplinkos objektą, turintį savo istoriją. Senosios Rygos Kalėdų vaizdeliai yra patikimas ženklas, jog Kalėdos jau visai čia. Vakarop vykstame į vieną žinomiausių Latvijos kurortų prie Baltijos jūros – Jūrmalą. Tai vienas kurortinių miestų, turintis 26 km ilgio smėlio paplūdimį, garsėjantis čia esančių viešbučių SPA procedūromis* bei istorinės medinės architektūros paveldo objektais. Registracija viešbutyje. Laisvas laikas. Viešbučio svečiai nemokamai gali apsilankyti 25 m ilgio baseine su pašildytu  jūros vandeniu, suomiškoje pirtyje, treniruoklių salėje. Nakvynė „Baltic Beach Hotel & Spa 5*” viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys galės apsilankyti viešbučio „Baltic Beach Hotel & SPA 5*” sveikatingumo centre (baseinas, sauna ir kt.). Apie 12 val. išsiregistruojame iš viešbučio. Išvykstame į Jelgavą. Nuo tilto per Lielupės upę  atsiveria vaizdas į didingus Jelgavos rūmus. 1737 m. dabartiniams rūmams pamatus padėjo Kuržemės hercogas Ernstas Johanas Bironas, Rusijos Dvaro architektui Rastreliui pavedęs sukurti naują baroko stiliaus rezidencijos projektą. Rastrelis projektavo ir garsiuosius Rundalės rūmus, Peterhofo rūmus ir Žiemos rūmus Sankt Peterburge. Viename iš rūmų korpusų yra hercogų kriptos*, kuriose palaidoti 24 Ketlerų ir 6 Bironų dinastijos atstovai. Dabar rūmuose šeimininkauja Latvijos Žemės ūkio universitetasTęsiame ekskursiją : miesto katedra, Šv. Anos soboras, Šv. Trejybės cerkvės bokštas* su apžvalgos aikštele, paminklas pirmam  Latvijos Prezidentui Janiui Čakste. Laisvas laikas. Kelionė per Latviją. Vakare grįžtame į namus.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 1 nakvynė 5* viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 5 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Medicininių išlaidų draudimas
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.)6,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.)9,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.)15,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.)4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.)4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.)3,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:98.1 €
PAKLAUSIMASPrivatumo politika