Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Juodkalnija 10 d. (pažintinė-poilsinė)

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Serbijos Atėnais vadinamą Novi Sadą, kurio pavadinimas išvertus iš serbų kalbos reiškia „Naujasis sodas“. Trumpa pažintis su miestu: Laisvės aikštė, Rotušė, Švč. Mergelės bažnyčia, monumentalioji Teatro aikštė, pėsčiųjų gatvės Zmaj Jovina ir Dunojaus, Šv. Jurgio cerkvė, Didžioji sinagoga. Nuo miesto pusės atsiveria puiki Petrovaradino tvirtovės, stovinčios ant Dunojaus upės kranto, panorama. Kelionė per Serbiją. Pravažiuojame Ovčar - Kablar tarpeklį, kuris pavadintas dviejų viršukalnių Ovčar (985 m.) ir Kablar (889 m.) vardais ir garsėja čia esančiais vienuolynais. Iki šių laikų išlikę dešimt bažnyčių ir vienuolynų. Nakvynė viešbutyje Serbijoje.

3 diena. Pusryčiai. Gėrėdamiesi nepakartojamais gamtos vaizdais su trumpais sustojimais važiuojame link Zlatarsko ežero. . Įspūdingais Moračos ir Taros kanjonais vykstame pajūrio link. Taros upė dėl skaidraus vandens dar vadinama „Europos ašara“. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Pasivaikščiosime unikaliu Taros tiltu, esančiu Durmitoro nacionaliniame parke*. Keliaujame į Ostrogo vienuolyną*, įsikūrusį ant įspūdingų uolų 900 m aukštyje. Persėdę į mažus autobusiukus*, vingiuotais keliukais pakilsime iki pat vienuolyno. Čia pamatysime Šv. Vasilijaus relikvijas, kurios, pasak tikinčiųjų, turi gydomąją galią. Vakare atvykstame į kurortą prie Adrijos jūros. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką** į Kotoro įlanką ir miestą. Įlanka įsiterpusi tarp dviejų didžiulių kalnų masyvų. Tai plačiausias Pietų Europos fiordas. Plaukdami laivu grožėsimės nepakartojamais pakrantės vaizdais. Aplankysime Perasto miestelį, įsikūrusį Šv. Elijo kalno (873 m) papėdėje ir turintį turtingą Venecijos laikų paveldą. Lankome Kotorą – nedidelį pakrantės miestą, apjuostą ilga gynybine siena. Tai UNESCO saugomas gražiausias Juodkalnijos miestas, kuris Romos laikais buvo šios imperijos provincijos dalis, o viduramžiais – svarbus prekybinis centras. Grįždami grožėsimės turtuolių pamėgtos Šv. Stefano salos panorama. Nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką** į Albaniją, kuri dar vadinama „kalnų erelių šalimi“. Aplankysime vieną seniausių Europos miestų Škoderį, įsikūrusį prie didžiausio Balkanuose Škoderio ežero, kur pamatysite didžiausią Balkanuose katalikų katedrą, naująją musulmonų mečetę ir stačiatikių cerkvę. Išvykos metu taip pat aplankysime Albanijos sostinę Tiraną ir senovinį miestą Krują su nepakartojama viduramžių prekybine gatvele ir puikiu etnografiniu muziejumi**. Laivas laikas, kurio metu galėsite papietauti tradiciniame albaniškame restorane**.  Vėlai vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Po pietų vykstame į Ulčinį ir Stari Barą. Pakeliui sustosime pasigrožėti vienu seniausių pasaulio alyvmedžių - Senuoju Mirovicos alyvmedžiu*, kuris yra virš 2000 m. amžiaus. Stari Baras* – tai mažas miestelis, įsikūręs ant stačios uolos. Miestas kūrėsi tolokai nuo jūros, nes jį nuo gausių užpuolikų saugojo tvirtovė ant aukšto kalno. Aplankome Ulčinio senamiestį – buvusį garsų piratų miestą. Laisvas laikas senamiestyje, kuriame gausu parduotuvių, kavinių, barų, restoranų, o juodkalnietiškos ir albaniškos tradicijos puikiai dera tarpusavyje.  Nakvynė.

8 diena. Pusryčiai arba pusryčių paketai. Kelionė per Juodkalniją. Keltu keliamės per Kotoro įlankos siauriausią vietą. Kalnų serpantinais nepaprasto grožio Adrijos jūros pakrante pro šiauriausius Juodkalnijos Igalo ir Herceg Novi kurortus vykstame link gražiausio Kroatijos miesto Dubrovniko. Vienoje iš apžvalgos aikštelių sustosime pasigrožėti legendinio miesto – tvirtovės, kuris savo grožiu stebina daug mačiusius turistus iš viso pasaulio, panorama. Kelionė per Kroatiją. Apie pietus atvykstame į Biokovo kalnų papėdėje įsikūrusį garsaus vyno gamintojo restoranėlį, kur galėsite paragauti kroatų nacionalinio patiekalo pėkos* - po dangčiu, ant žarijų keptas veršienos, ėrienos ir vištienos rinkinys su bulvių puselėmis. Taip pat būsite vaišinami raudonu vynu ir kroatiška naminuke. Kelionė per Kroatiją. Nakvynė viešbutyje Zagrebo apylinkėse.

9 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kroatijos sostinę Zagrebą. Nuo 1991 m. šis legendinis miestas tapo nepriklausomos Kroatijos sostine. Viduramžišką miesto pradžią mena Gradecas ir Kaptolas. Gradeco senamiestyje puikiai išsilaikę buvusio laisvo karališkojo miesto akcentai: Akmeniniai miesto vartai su koplytėle, gynybiniai įrenginiai, akmeninės gatvelės, vedančios į Šv.Morkaus aikštę, kurios didybę mena prieš aštuonis šimtmečius įkurta bažnyčia bei viduramžių turgus. Kelionė per Kroatiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 5 nakvynės privačiame pensione kurorte su pusryčiais; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 50 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); vakarienės Juodkalnijos kurorte (kainos – www.guliveriokeliones.lt); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantys ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos. Vykstant į Albaniją būtinas pasas.


Kelionės priemokos
4 vakarienės suaugusiam29,00 €
4 vakarienės vaikui iki 12 m.25,00 €
Kurorto rinkliava suaugusiam (privaloma)5,00 €
Kurorto rinkliava vaikui (12-17 m.) (privaloma)4,00 €
Vienvietis kambarys110,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos
Išvyka į Albaniją (suaugusiam)45,00 €
Išvyka į Albaniją (vaikui iki 12 metų)40,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:425.83 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS