Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Italija nuo Šiaurinių Alpių iki Pietinės Amalfio pakrantės

1 diena

Lenkija. Čekija

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena

Zalcburgas

Pusryčiai. Išvykstate Zalcburgo link. Kelionė per Čekiją, Austriją. Pakeliui sustojate papietauti vienoje iš Austrijos pakelės užeigų. Po pietų atvykstate į Zalcburgą, dar vadinamą „vartais į Alpes“. Ekskursija po senamiestį aplankant Mirabelės sodą, Getreidegasse – pagrindinę senamiesčio gatvę, Katedrą, Šv. Petro vienuolyno bažnyčią ir kapines. Laisvas laikas. Išvykstate Italijos link. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Austrijos–Italijos pasienyje.

Šiandien nuvažiuojate ~700km

Austrija. Zalcburgas. Mirabelės sodas Austrija. Zalcburgo tvirtovė Austrija. Zalcburgo tvirtovė Austrija. Zalcburgo Katedra

3 diena

„Balzaminio acto miestelis”, Parma ir Modena

Pusryčiai. Vykstate į „Balzaminio acto miestelį“, Čia jūs ne tik sužinosite kaip gaminamas garsusis modenos Balzaminis actas, jo atsiradimo istoriją, bet ir mėgausitės vietinių produktų – parmezano sūrio ir Balzaminio acto *degustacija. Keliaujate į Parmą, laikomą vienu aukščiausią pragyvenimo lygį turinčių Italijos miestų. Daug dalykų pasaulyje garsina Parmos vardą: Stendalio romanas „Parmos vienuolynas“; vytintas Parmos kumpis (prosciutto); parmezano (parmigiano) sūris; iš čia kilęs kompozitorius Verdis ir Lamborghini automobilis. Pamatote vieną didingiausių Italijoje Duomo katedrą. Lankote XVI a. Farnese giminės rūmų Palazzo Pilotta dalį, Parmos teatrą (Teatro Farnese), kurio puošnus pastatas yra beveik vien tik iš medžio. Čia turite laiko pailsėti ir papietauti. Tęsiate kelionę į Modeną, miestą, kuris visais laikais buvo didžiausias Bolonijos konkurentas. Gėritės XII a. Modenos katedra (saugoma UNESCO). Apie 20 val atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Bolonijos.

Šiandien nuvažiuojate ~430km

Italija. Parma. Pagrindinė miesto aikštė Italija. Parma. Vytintas Parmos kumpis Italija. Modenos katedra Italija. Modenos balzaminis actas

4 diena

Bolonija ir ledų muziejus

Pusryčiai. Atvykstate į Boloniją – seniausio Europoje universiteto miestą. Ekskursija mieste: Didžioji aikštė, Neptūno fontanas, Šv. Stepono bazilika, XIV a. Šv. Petronio bazilika, Bolonijos universitetas. Bolonija ne tik garsi savo istoriniu kultūriniu paveldu, bet ir laikoma neoficialia srities gastronomijos sostine. Čia gausu puikių restoranų, veikia nuolat šurmuliuojantis turgus, kuriame net išrankiausi ras sau patinkančių skanumynų. Aplankote *itališkų ledų muziejų, degustuojate ledus. Išvykstate Neapolio link. Apie 21 val. vakarienė ir nakvynė viešbutyje Romos apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~450km

Italija. Bolonija Italija. Pagrindinė Bolonijos miesto aikštė Italija. Bolonija. Šv. Petronio bazilika Italija. Bolonija

5 diena

Palazzo Reale Caserta rūmai) ir Neapolis

Pusryčiai. Keliaujate į Pietų Italiją, Kampanijos regioną. Vykstate aplankyti vienus įspūdingiausių *rūmus Italijoje – Palazzo Reale. Šie milžiniški rūmai dydžiu prilygsta Versaliui Prancūzijoje. Rūmai pastatyti ekstravagantiškajam Burbonui Karoliui III puikuojasi daugiau nei 1000 salių, didžiuliais laiptais, gausiai puoštais karališkaisiais apartamentais. Rūmus supantis parkas prilygsta meno kūriniui: didžiuliai fontanai, dekoratyviniai vandentiekio įrengimai ir statulos. Kiekvieną pribloškia prabanga ir didybė. Atvykstate į Neapolį – Kampanijos regiono sostinę, chaotišką bet istorija dvelkiantį miestą. Siūlome papietauti ir paskanauti tikros neapolietiškos picos (už papildomą mokestį – apie 5-10 EUR) Trumpa ekskursija po miesto centrą, apstatytą rūmais, bažnyčiomis ir vienuolynais: pamatote Karalių rūmus, San Carlo teatrą, Naująją pilį, Umberto I galeriją. Apie 20 val. atykstate į viešbutį Salerno apylinkėse. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~250km

Italija. Palazzo Reale rūmai Italija. Neapolis Italija. Neapolis. Umberto galerija Italija. Neapolis. Karalių rūmai

6 diena

Amalfio pakrantė, limoncello degustacija

Pusryčiai. Šią dieną praleidžiate nuostabaus grožio Amalfio pakrantėje, kuri didžiuojasi savo spalvingais miesteliais, atokiais paplūdimiais, jūros gerybėmis ir „lediniu“ baltuoju vynu, pagamintu iš Vezuvijaus slėnyje auginamų vynuogių. ***Laivu plaukiate į Positaną. Miestelis leidžiasi svaiginančiu šlaitu jūros link. Tai vienas romantiškiausių miestelių visoje Italijoje. Dauguma Positano gatvių laiptuotos, o spalvingi, ilgaamžiai namai glaudžiasi vienas prie kito. Pasivaikštote miestelio gatvėmis ir aplankote romaninio stiliaus miestelio *bažnyčią. Išplaukiate į Amalfį, didžiausią pakrantės miestą. Jo pasididžiavimas – X a. Katedra spalvingu fasadu. Amalfis buvo galingas jūrinis miestas, kol 1131 m. jį užėmė Neapolio karalius Rodžeris. Miestelis dabar garsėja citrinomis, čia gaminamas limoncello citrininis likeris. Esant galimybei, siūlome likerio *degustaciją. Apie 19 val. grįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~50km

Italija. Positanas Italija. Positanas Italija. Amalfio pakrantė Italija. Amalfio pakrantė

7 diena

Mozzarella sūrio degustacija, Pestas  

Pusryčiai. Kalabrijos regionas visame pasaulyje garsėja čia gaminamu minkštu mozzarella sūriu, kuris gaminamas iš buivolės pieno. Vykstate į pienininkystės ūkį, kuriame susipažįstate su sūrio *gamyba ir *degustuojate garsiąją mozzarella di bufala. Keliaujate į *Pestą, VI a. pr. Kr. įkurtą graikų miestą, kurį vadino Poseidonija. 273 m. pr. Kr. jį užėmė romėnai – užpuolė ir sužlugdė. Miestas vėl atrastas XVIII a. Šiandien būriai turistų vyksta apžiūrėti trijų dorėninių Heros, Neptūno ir  Cereros šventyklų bei atkasto antikinio miesto. Išvykstate Romos link. Pakeliui, esant galimybei, sustojate prekybos centre, kur galite įsigyti itališkų gastronomijos produktų ir kitų lauktuvių sau ir artimiesiems. Viešbutį pasiekiate apie 20 val. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fiuggi apylinkėse.

Šiandien nuvažiuojate ~320km

Italija. Mozzarella di bufala Italija. Pestas Italija. Pestas. Heros šventykla Italija. Pestas. Amfiteatras

8 diena

Tivolis ir Orvjetas

Pusryčiai. Vykstate į Romos priemiestyje įsikūrusį Tivolio miestelį – Romos patricijų mėgstamą vasarojimo vietą. Aplankote miestelio centre esančia *d’Este vilą, kurios pasididžiavimas – itališko stiliaus parkas su gausybe fontanų. Pasivaikštote šimto fontanų galerija, apžiūrite Ovalųjį ir milžinišką Drakono fontanus, klausotės vandens vargonų melodijų. Toliau keliaujate į Umbriją, kuri savo grožiu nenusileidžia kaimyninei Toskanai. Aplankote vieną gražiausių regione Orvjeto miestelį, įkurtą ant 300 m. aukščio plynaukštės. Miestelio pasididžiavimas – didinga romaninio-gotikinio stiliaus Katedra. Esant galimybei, apžiūrite įspūdingo dydžio Orvjeto *šulinį, kurį 1527 m. popiežiaus Klemenso VII užsakymu suprojektavo florencietis Antonio da Sangallo. Šulinys turėjo aprūpinti vandeniu miestelio gyventojus priešo puolimo atveju. 62 m gylio šachtos statybos darbai truko dešimt metų. Siūlome *ekskursiją po požeminį Orvietą, kur ne tik galėsite pamatyti, kaip kadaise gyveno žmonės bet ir papietauti po žeme įkurtame restorane. Viešbutį Veneto regione pasiekiate apie 21 val. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~600km

9 diena

Bassano del Grappa ir grappa degustacija

Pusryčiai. Vykstate į Bassano del Grappa. Miestelio pavadinimas asocijuojasi su populiariu popietiniu Italų gėrimu –grappa. Šis gėrimas gaminamas iš vynuogių išspaudų likusių gaminant vyną. Aplankote *Museo Poli della Grappa muziejų, pasakojantį šio populiaraus gėrimo istoriją ir pristatantį gamybos procesą. Norintys *degustuoja grappa. Išvykstate Čekijos link. Į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse atvykstate apie 23 val.

Šiandien nuvažiuojate ~830km

10 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~5850 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 9 nakvynės viešbučiuose,
 • Maitinimas: 9 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai), 7 vakarienės (trijų patiekalų)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 150 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • (***) – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 40  EUR asmeniui
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 602) 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:594,15 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS