Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Ispanija aplankant Šveicariją 12 d. (pažintinė-poilsinė)

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Vykstame į Tirolio sostinę – žavingąjį Insbruką. Šis nuostabus kurortinis kalnų miestas, turi tūkstantmetę istoriją ir garsėja kaip žiemos Olimpinių žaidynių vieta. Puikiai išlikusiame Insbruko senamiestyje galima išvysti Habsburgų imperatorių rezidencijos „Auksinį stogą“ -  pagrindinį Insbruko simbolį. Mažos ir siauros, kalnų apsuptyje esančio miestelio gatvelės, jaukios kavinukės ir kur pažvelgsi – slidinėjimo trasos. Senamiestyje siūlome aplankyti Svarovski kristalų muziejų – parduotuvę, kurioje galėsite įsigyti įvairiausių papuošalų ar dirbinių. Besigėrėdami kalnų vaizdais tęsiame kelionę per Austriją. Nakvynė viešbutyje Austrijoje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją, Šveicariją. Vykstame į Liucerną. Ekskursija pėsčiomis po „Šveicarijos perlu“ laikomą miestą: du mediniai Koplyčios ir Malūnų tiltai, liūto monumentas, Šv. Petro koplyčia, Jėzuitų bažnyčia, vandens bokštas. Jaukus senamiestis su parduotuvėlėmis, lauko kavinėmis, kuriose gali gerti kavą, klausytis bažnyčių varpų ir mėgautis Šveicarijos Alpėse esančių Pilato ir Rigio kalnų viršūnių vaizdais. Kelionė per Šveicariją. Besigrožėdami Ženevos ežero pakrante, atvykstame į Ženevą antrą pagal dydį Šveicarijos miestą, kuris įsikūręs šalia Rona upės. Pažintis su Žano Žako Ruso gimtuoju miestu: Monblano tiltas, miesto simbolis – Didysis fontanas, Gėlių laikrodis, Šv. Petro katedra. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Avinjono miestą, daugiau kaip šimtmetį buvusį popiežių rezidencija. Ekskursija pėsčiomis po gynybinėmis sienomis apjuostą viduramžių miestą: katedra, mažasis senamiestis, pėsčiųjų promenada, liaudies dainių apdainuotas Šv. Benezeto tiltas. Lankome senuosius Popiežių rūmus*– tai didžiausi gotikiniai rūmai pasaulyje, įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą. Bendras rūmų plotas užima 15 tūkst. m2, prilygsta 4 vidutinio dydžio gotikinėms katedroms. Rūmuose galima aplankyti didingas menes, freskomis išpuoštus popiežių apartamentus, koplyčias bei pagalbines patalpas. Išvykstame į Ispaniją. Vėlai vakare atvykstame į vieną iš Kosta Bravos pajūrio kurortų. Nuo Barselonos iki Prancūzijos sienos einanti kurortinė, nenusakomo grožio Viduržemio jūros pakrantė su įlankėlėmis, iškyšulėliais, apaugusiais jūros vėjų glostomomis pušelėmis, viliojančiais paplūdimiais siūlo puikų poilsį turistams. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome visos dienos išvyką** į Barseloną. Barselona – labai judrus, šiuolaikiškas, antras pagal dydį Ispanijos miestas, turintis nemažą jūros uostą. Barselona laikoma vienu didžiausių Europos kultūros centrų. Miesto senamiestis - tai viduramžių gotikos pastatų ir bažnyčių muziejus po atviru dangumi. Ekskursija po Katalonijos sostinę: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Montjuich kalnas, nuo kurio atsiveria puiki miesto ir uosto panorama, Olimpinis kompleksas, gotikinis kvartalas su katedra ir senoviniais karalių rūmais. Galėsite pasigėrėti Barselonos perlu - nebaigta statyti įžymiojo architekto A. Gaudi šedevru Šv. Šeimos bažnyčia (Sagrada Familia). Ji žavi didingumu ir yra neabejotinai tobuliausias garsiojo katalonų architekto darbas. Laisvo laiko metu galėsite aplankyti Jūrų muziejų** su vienu didžiausių Europoje akvariumu, Citadelės parke esantį, Trijų drakonų pilyje įsikūrusį zoologijos sodą**, Pablo Pikaso muziejų**. Siūlome pasivaikščioti gražiausia ir judriausia miesto pėsčiųjų gatve laikoma La Rambla, kuri tęsiasi nuo Kolumbo paminklo iki Katalonijos aikštės. Vakare grįžtame į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome išvyką** į Monserato vienuolyną. Vykstame į vieną seniausių benediktinų vienuolynų Ispanijoje. Švenčiausia Katalonijos vieta laikomas Monserato vienuolynas, įsikūręs ant to paties pavadinimo aukšto kalno, yra prigludęs prie įspūdingų, beveik 1300 metrų aukščio uolų. Slenkant amžiams, kalnas įgavo fantastiškas formas. Ši vieta tapo šventa ir kasmet pritraukia daugybę tikinčiųjų, piligrimų, atvykstančių prašyti Madonos užtarimo ir malonių. Apžiūrime baziliką, kurios altorius gausiai padabintas emaliu, La Moreneta – Juodosios Madonos statulą, pasigrožime atsiveriančia puikia panorama. Esant galimybei pasiklausysime berniukų choro giedojimo. Po pietų grįžtame į kurortą, laisvas laikas. Vakare pageidaujantiems siūlome apsilankyti „Riterių turnyre“ **. Vyksite į viduramžių pilį, kur Jus pasitiks pilies grafas su grafiene ir dvariškių svita. Tai viduramžiška vakarienė su vynu pilyje, kurios metu vyksta teatralizuoti riterių turnyrai. Šou metu pateikiama viduramžių vakarienė, kurios metu pajusite tikrą to laikotarpio dvasią, patiekalai valgomi rankomis, nenaudojant įrankių. Žiūrovai, suskirstyti į kelias komandas, kovų metu palaiko riterius. Po turnyro, antroje vakaro dalyje jūsų laukia uždegantis, nuostabus ispaniško flamenko pasirodymas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Dovanojame pusės dienos išvyką į garsaus dailininko Salvadoro Dali gimtinę – Figerese. Apsilankysime S. Dali teatre – muziejuje*, kurio salėse demonstruojami siurrealistiniai šio menininko darbai. Čia galima išvysti žymųjį jo kūrinį „Lietaus Taksi“, „Juodąjį Kadilaką“, garsiuosius aukso kiaušinius, puošiančius muziejaus eksterjerą, kitus dailininko paveikslus. Vykstame į Žironą, kur aplankysime didžiausią Katalonijos katedrą*, grožėsimės senamiesčio gatvelių ir laiptų labirintais. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Norintiems ne tik pailsėti, bet ir pamatyti siūlome savarankiškai (miesto transportu**) vykti į vandens atrakcionų parką**, esantį Loret de Maro kurorte. Laivu** galite nuplaukti į senovinį, romėnų laikus menantį, Blanes miestelį. Čia galėsite aplankyti įspūdingą, beveik penkiolikos hektarų teritoriją užimantį, „Marimurtra“ botanikos sodą**. Laivu** galite nuplaukti ir į Tossa de Maro miestelį, vadinamą Kosta Bravos pakrantės perlu. Jūra, smėlis ir uolos suteikia kraštovaizdžiui nepakartojamą žavesį. Siūlome pasivaikščioti po piratų laikus menančius įtvirtinimus – fortus, nusipirkti suvenyrų, pasimaudyti jūroje, paskanauti jūros gėrybių ar ispaniškų patiekalų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Pageidaujantiems siūlome visos dienos išvyką** į Andorą. Tai mažutė valstybė Pirėnų kalnuose, įsiterpusi tarp Prancūzijos ir Ispanijos. Andora žavi didingais kalnų vaizdais ir žmonių sukurta prabanga - ištaigingos vilos, viešbučiai, prekybos ir pramogų centrai, restoranai. Andora žinoma ir kaip mokesčių rojus, nes jie arba labai maži, arba jų iš viso nėra, tad valstybę garsina ir žemos kainos. Trumpa pažintis su Andora la Vela, kuri įsikūrusi 1409 metrų aukštyje ir tai yra aukščiausiai esanti sostinė bei populiarus slidinėjimo kurortas. Pažintis su gražiuoju senamiesčiu Bari Antik, Kasa de la Val - vienas iš seniausių Europos parlamentų, statytas 1580 metais. Pastatas beveik kaip iš pasakos – su bokšteliais ir dantytomis sienomis. Į pietus nuo jo stūkso viduramžių miesto Šv. Estevez katedra, pastatyta XI amžiuje. Mėgstantieji apsipirkti taip pat nenuobodžiaus – mieste daug parduotuvių ir didžiulis prekybos centras „Grans Magatzems Pyrénées“. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

10 diena. Pusryčiai. Kelionė per Ispaniją, Prancūziją. Vykstame į Provanso miestą Oranžą. Aplankome vieną geriausiai išlikusių Romos imperijos statinių – Oranžo antikinį teatrą*. Svarbiausias teatro elementas – scenos siena. Anot karaliaus Liudviko XIV, tai buvo „gražiausia jo karalystės siena“. Pasivaikštome po nedidelį senamiestį. Kelionė per Prancūziją. Nakvynė viešbutyje Prancūzijoje.

11 diena. Pusryčiai. Kelionė per Prancūziją, Vokietiją. Vykstame į Rotenburgą - geriausiai išlikusį Vokietijos viduramžių miestą su įvairiausių stilių ir epochų pastatais. Tai muziejus po atviru dangumi, kurį juosia gynybinė siena, o į vidų patenkama per vienus iš penkių gynybinės sienos vartus. Beje, tai miestas, kuriame ištisus metus tvyro kalėdinė nuotaika. Kelionė per Vokietiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

12 diena. Pusryčiai. Išvykstame namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės viešbutyje Ispanijoje su pusryčiais ir vakarienėmis; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 60 EUR; (**) - papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); kurorto rinkliava; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į Andorą reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip šešis mėn. po kelionės pabaigos.


Kelionės priemokos
Kurorto rinkliava suaugusiam (privaloma)10,00 €
Kurorto rinkliava vaikui (12-17 m.) (privaloma)6,00 €
Vienvietis kambarys250,00 €

Papildomai pasirenkamos ekskursijos ir pramogos
Ekskursijų paketas (Barselona, Monseratas, Andora) suaugusiam80,00 €
Ekskursijų paketas (Barselona, Monseratas, Andora) vaikui iki 12 m.70,00 €
Išvyka į Andorą (suaugusiam)40,00 €
Išvyka į Andorą (vaikui iki 12 m.)35,00 €
Išvyka į Barseloną (suaugusiam)30,00 €
Išvyka į Barseloną (vaikui iki 12 metų)27,00 €
Išvyka į Monserato vienuolyną (suaugusiam)25,00 €
Išvyka į Monserato vienuolyną (vaikui iki 12 metų)23,00 €
Riterių turnyras ir flamenko pasirodymas (suaugusiam)49,00 €
Riterių turnyras ir flamenko pasirodymas (vaikui iki 12 m.)29,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 12 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:705.87 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS