Svarbi informacija klientams
Karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki birželio mėn. 16 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


HELOVINAS HEIDĖS PARKE – TROPIKŲ SALŲ PARKAS

1 diena


Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui.. Vakare atvykstame į viešbutį Lenkijos-Vokietijos pasienyje. Nakvynė.

2 diena


Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai didžiausias Europoje medinis geležinkelis "Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas "Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; "Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas“; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Ir „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis“ skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Šiandien Heidės parkas švenčia Heloviną!

Vykdami į viešbutį stabtelime pasigrožėti vienu gražiausių Šiaurės Vokietijos miestu Cele. XIV – XVII a. Celė buvo Braunšveigo – Liūneburgo herzogų rezidencija. Šiandien senamiestyje išsaugota apie 600 fachverko architektūros pastatų, renesansiniai Hercogų rūmai, kuriuose nuo XVII a.veikia pats seniausias Vokietijos teatras („ Schlossteater“), Rotušė, Šv. Marijos bažnyčia, nuo kurios bokšto atsiveria Celės miesto ir apylinkių vaizdai. Nakvynė viešbutyje Hanoverio apylinkėse.

3 diena


Pusryčiai. Pusryčiai. Vykstame į Brandenburgo žemės sostinę Potsdamą, ypatingai suklestėjusį XVIII amžiuje, kai čia buvo pastatyta vasaros rezidencija Frydrichui Didžiajam – Sanssouci rūmai. Tai vienas gražiausių rūmų kompleksų Europoje, kur  didžiulėje parko teritorijoje yra išsidėstę senieji ir naujieji rūmai, svečių namai, oranžerija ir kiti pastatai. Pageidaujantys galės apsilankyti viename iš rūmų pastatų*.

Pažintis su Frydricho Didžiojo miestu pėsčiomis ir autobusu: garsieji Cecilienhofo rūmai, kuriuose vyko Potsdamo konferencija, Šv. Nikolajaus bažnyčia, Senoji rotušė, Olandų kvartalas, Šv.Petro ir Povilo bažnyčia, Brandenburgo gatvė ir vartai. Laisvas laikas pietums.

Atvykstame į didžiausią Europoje vandens pramogų parką po stogu *“Tropikų salos.

Šis parkas gali pasigirti dižiausiomis Europoje tropinėmis atostogomis po uždaru stogu: 24 val. per parą, 365 dienas per metus čia šviečia saulė, šilta, auga palmės, žydi orchidėjos ir niekada nelyja. Poilsio zona užima 66000 kvadartinių metrų plotą. Trijų olimpinių baseinų dydžio Ramusis vandenynas, balto smėlio paplūdimys, palmių giraitės, 28°C vandens temperatūra... Daugybė vietos plaukioti, nardyti, žaisti paplūdimio tinklinį ar ramiai ilsėtis išsitiesus ant gulto.

Ekstremalių pojūčių mėgėjai pasuks prie 27 m aukščio vandens čiuožyklų **bokšto: 4 skirtingo sudėtingumo nusileidimo takeliai, kuriais leisdamiesi galite pasiekti 70 km/h greitį. Vaikams patiks vingria upe plaukioti **laiveliu-padanga, susėsti ant rąsto ir pakilti Afrikos džiunglių **liftu į 20 m aukštį, leistis į egzotišką **ekspediciją po didžiausią Europoje dengtą atogrąžų mišką: 50 000 augalų, povai, fazanai, mangrovių pelkėse besiilsintys vėžliai, rykliniai šamai ir žuvis drakonas. Keliaudami 1 km ilgio pažintiniu taku surasite net 12 teminių stotelių, supažindinančių su unikalia augalų ir gyvūnų įvairove.

Užsukę į Atogrąžų kaimą pamatysite tipiškus Balio, Borneo, Tailando ir Samoa statinius: šventyklas, namus virš vandens, poilsio sodus. Čia daug užkandinių, kuriose siūloma paragauti įvairių Indonezijos virtuvės skanėstų.

Suaugusieji ir 14 metų sulaukę vakai gali atsipalaiduoti saunų komplekse, užimančiame 10 000 m². Angkor-Vat šventykloje įrengta akmenų sauna: karčiųjų žolių aromatai, 90°C šiluma gerina kraujotaką ir švelniai detoksikuoja. Prakaitą liesite džiunglių kaimelyje netašytų rąstų medžio saunoje, o indėnų genties šamanas pakvies į kvapais svaiginančią žolių pirtį. Neaplenkite žemės

saunos. Čia išsitepsite purvu, nardysite garų debesyse, o galiausiai jus nupraus šiltas tropinis lietus. Jei nemėgstate karščio, jūsų laukia eukaliptų arba tropinių gėlių garinės pirtys (abiejose 42°C šiluma ir 100% drėgmė) arba Malaizijos druskų urvų meditaciniai kambariai.

Pavavakary vykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

4 diena


Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė ir animacinė programa kelionės metu.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į parkus:
 • Sanssouci Naujieji rūmai – 12 Eur suaugusiems, 8 Eur vaikams.
 • Vandens parkas „Tropikų salos“ (grupinis įėjimo bilietas į parką be saunų penktadieniais - sekmadieniais) – 30 EUR suaugusiems, 25 EUR – vaikams,moksleiviams ir senjorams virš 65 m.
 • (grupinis įėjimo bilietas į parką su saunomis penktadieniais - sekmadieniais) – 36 EUR suaugusiems, 30 EUR – vaikams,moksleiviams ir senjorams virš 65 m.
 • (**) – „Tropikų salose“ papildomai mokama:
 • Vandens čiuožyklų bokštas – 5 Eur/dienai.
 • Plaukimas laiveliu-padanga – 1 Eur/1 plaukimas.
 • Ekspedicija į atogrąžų mišką – 3,5 Eur (su audio gidu),
 • Heidės parkas – 23,5 EUR suaugusiems, 20,5 EUR vaikams 3-17 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 40 EUR.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:225 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS