Svarbi informacija klientams
Karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki birželio mėn. 16 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


HELOVINAS HEIDĖS PARKE IR VOKIETIJOS MIESTELIAI – PAVEIKSLIUKAI

1 diena


Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui.. Vakare atvykstame į viešbutį Magdeburgo apylinkėse. Nakvynė.

2 diena


Pusryčiai. Visa diena *HEIDĖS PARKE. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai didžiausias Europoje medinis geležinkelis "Milžinas", nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas "Dykumų ralis", starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; "Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas“; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Ir „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis“ skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Šiandien Heidės parkas švenčia Heloviną!

Vykdami į viešbutį stabtelime pasigrožėti vienu gražiausių Šiaurės Vokietijos miestu Cele. XIV – XVII a. Celė buvo Braunšveigo – Liūneburgo herzogų rezidencija. Šiandien senamiestyje išsaugota apie 600 fachverko architektūros pastatų, renesansiniai Hercogų rūmai, kuriuose nuo XVII a.veikia pats seniausias Vokietijos teatras („ Schlossteater“), Rotušė, Šv. Marijos bažnyčia, nuo kurios bokšto atsiveria Celės miesto ir apylinkių vaizdai. Nakvynė viešbutyje Hanoverio apylinkėse.

3 diena


Pusryčiai. Keliaujame į vieną gražiausių Vokietijoje UNESCO saugomą Harco kalnų nacionalinį parką. Spygliuočių  miškais apaugę Harco kalnai driekiasi 110 km, o aukščiausia viršukalnė Brokenas (1142 km) apipinta legendom ir mitais. Mistinė Brokeno viršukalnė labai masino ir žymųjį vokiečių poetą Johaną Volfgangą von Gėtę. Jo klajonės po Harcą, ypač Brokeną, subrandino „Faustą“. Harco nacionaliniame parke kiekvienas kalnų miestelis turi kuo nustebinti turistus.

Pažintis su miestu-paveiksliuku Goslaru. Fachverko architektūra besididžiuojantis miestas mena daugiau nei 1000 metų istoriją. Šalia miesto esančiose kasyklose buvo kasamas auksas, sidabras, varis, alavas, švinas, cinkas. Ypač svarbūs miesto įsikūrimui buvo sidabro telkiniai. Dėl svarbos, turtingumo bei 47 bažnyčių, miestas vadintas Šiaurės Roma. Antrojo pasaulinio karo metais miestas išvengė sugriovimų. Goslare iki šių dienų išliko vienas didžiausių Vokietijos senamiesčių. 1992 m. Goslaro senamiestis bei Rammelsbergo kasyklos įtrauktos į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Ekskursija pėsčiomis: imperatoriaus rūmai, puošnioji rotušė, romaninės bažnyčios, senosios statybos fachverkiniai namai, turgaus aikštė. Laisvas laikas.

Pažintis su Harco įžymybe - kalnų papėdėje įsikūrusia Vernigerode (visas miestas saugomas UNESCO). Pasivaikštote žavingo senamiesčio gatvelėmis. Senamiestis išlikusių fachverko architektūros namų dėka vadinamas „Harco kalnų perlu". Trumpos ekskursijos metu pamatysite Vernigerodės rotušę – vieną žymiausių Vokietijos architektūros paminklų, savo grožiu viliojančią jaunavedžius iš visos Vokietijos; Turgaus aikštės puošmeną – geradarių fontaną; kreivąjį namą; patį mažiausią namą, kurio plotas tik 10 m²; puošnų Krumelio namą, kurio fasadas išpuoštas daugybe bareljefų. Pageidaujantys pėsčiomis pakyla į miesto centre stūksančią Agnesės kalvą pasigrožėti grafų pilimi. Aukštai virš miesto iškilusi pilis dažnai vadinama „Harco Noišvanštainu“ ir yra geriausiai išsilaikiusi XII a. Vokietijos pilis. Nuo pilies terasos apžvelgiate Vernigerodės miestą, apylinkes, Brokeno kalną, ant kurio Valpurgijos naktį suskrenda raganos iš visos Europos. Laisvas laikas.

Dienos pabaigai – atgaiva Bad Harcburgo terminių vandenų ir saunų *komplekse „Sole-Therme“. Maudynės šilto terminio vandens baseinuose, atsipalaidavimas burbulinėse voniose, karštis ir kavpnus garas saunose: saunariumas su šviesos efektais, garinė ir miško pirtys, turkiška, aromatinė ir druskų pirtis. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė.

4 diena


Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė ir animacinė programa kelionės metu.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*) – Mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į parkus:
 • Heidės parkas – 23,5 EUR suaugusiems, 20,5 EUR vaikams 3-17 m.
 • Bad Harcburgo termos (2,5 val.) – Terminių vandenų zona: 8,5 EUR suaugusiems, 6 EUR vaikams 3-12 m. Terminių vandenų + saunų zona: 14 EUR suaugusiems, 9 EUR vaikams 3-12 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 56 EUR.


Papildoma informacija


 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:225 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS