Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


HELOVINAS EUROPA-PARKE


 • 1 diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Žaidimai ir konkursai. Vakare atvykstate į viešbutį Prahoje. Nakvynė.

 • 2 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Pavakary atvykstate į Strasbūrą – Europos demokratijos sostinę. Čia susirenka Europos Taryba ir yra įsikūręs Europos žmogaus teisių teismas. Pažintinis *plaukimas laivu Ilio upe, grožintis svarbiausiais Strasbūro architektūros šedevrais. Pasivaikščiojimas po miesto centre esantį senamiestį: Strasbūro Dievo Motinos katedra – vienas įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių; Šv. Tomo bažnyčia, Rohanų rūmai, "Mažoji Prancūzija" (La Petite France) – Strasbūro senamiesčio dalis, kurią kerta į penkias atšakas dar viduramžiais dirbtinai padalinta Ilio upė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Strasbūre.

 • 3 diena

  Pusryčiai. Pramogos *Europos parke. EUROPOS PARKAS - tai didžiausias (plotas – 90 ha), geriausias, lankomiausias (4,5 mln. lankytojų per metus) ir unikaliausias Vokietijos parkas, įsikūręs pačiame Vokietijos, Prancūzijos ir Šveicarijos pasienyje. „Pažink Europą žaisdamas!“ – skelbia 16 teminių parko šalių. Kiekviena šalis – miniatiūrinė Europos valstybė su jai būdinga architektūra, atrakcijomis, šou, valgiais ir suvenyrais. Per vieną dieną aplėksite visą Europą: pabuvosite Italijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Skandinavijoje...! Aukščiausi atrakcionai, vingriausi amerikietiški kalneliai, ilgiausios, netikėtų siurprizų pilnos traukinukų trasos viršys drąsiausius lūkesčius. Jei staiga pliūptelėjęs adrenalinas nėra jūsų mėgiamiausias pojūtis, Europos parke visą dieną galėsite maloniai praleisti lankydami pažintinius ir mokomuosius atrakcionus, grožėdamiesi šou pasirodymais: pabuvosite gladiatorių arenoje, Venecijos karnavale, Globuso teatre, sužavės ledo šokėjai ir spalvinga smagi varjetė programa. Net 18 šou programų, daugiau nei 100 atrakcionų!

  O šiandien dar ir Helovino šventė! Atrakcionai ne tik heloviniškai dekoruoti, bet ir pritaikyti šventei: įlindę į didžiausio pasaulyje moliūgo vidų, galėsite praskrieti moliūgų traukinuku; kavos puodeliai „pavirto“ kaukolėmis, o sukantis jose blyksi žaibai, pakyla rūkas, dunda griaustinis; laivines sūpuokles valdo vaiduokliai. Organizuojami papildomi šou: muzikinė pasaka apie klaikiai malonų vaiduoklį Teatro dell'arte, 4D kine filmas „Laiko karuselė“, šou „Traumatika“ nukelia į poakopaliptinį pasaulį, peliuko Euro maus Helovinas ir vaiduoklių-šiurpuoklių paradas. Vaikams raganos-kirpėjos siūlosi sukurti laukinę šukuoseną, naktinį makiažą, gali spalvų gama padengti ir kūną, ir drabužius, o paskui pavaišinti sūriai-aitriu sausainiuku. Visoje Vokietijoje nerasite tokių ištobulintų Helovino dekoracijų kaip Europos parke: didžiulis kilimas iš 180 000 įvairių formų moliūgų, 15 000 chrizantemų, 3000 šiaudų ryšulių šiaudų, 6000 kukurūzų; vorai, kreivi medžiai ir šiurpus apšvietimas sukuria neeilinę atmosferą. Net jei nemėgstate suptis atrakcionuose, ši diena parke bus įspūdingas.

 • 4 diena

  Pusryčiai. Atvykstate į Rotenburgą prie Tauberio. Čia plūsta viso pasaulio turistai pajausti viduramžių dvasios, mat dėl išlikusios architektūros, gynybinių įtvirtinimų bei klestinčios vyno kultūros Rotenburgas prie Tauberio išsaugojo senove alsuojančią atmosferą. Atsidūręs jame jauti jaukią praeities dvasią – niekur neskubantys besišypsantys žmonės, vidinė ramybė, susimaišę architektūriniai stiliai, ryškiaspalviai fachverkiniai namai su daug žydinčių gėlių balkonuose, į saulę besistiebiantys bažnyčių bokštai, tvarkingos gatvės ir aikštės, ornamentuotos didelės baltos arba raudonos langinės, kampuoti stogai. Išskirtinė vieta Rotenburge, kurioje Kalėdos niekad nesibaigia, tai Käthe Wohlfahrt parduotuvė. Šioje kalėdinėmis prekėmis prekiaujančioje krautuvėlėje ištisus metus galima rasti šventinių atributų. O jei norėsite sužinoti, kuo vasarą kvepia Kalėdos, vietiniai greit atsakys - sniego gniūžtėmis. Taip firminį Rotenburgo skanėstą vadina pardavėjai. Laisvu laiku, prisėdę pasimėgauti puodeliu kavos, būtinai jų paragausite. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

 • 5 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats už bilietus į visus mokamus objektus:
 • Plaukimas laiveliu Strasbūre – 12,5 EUR suaugusiam, 7,2 EUR vaikams 4-12 m.
 • Europos parkas – 40 EUR.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.
 • Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo apgyvendinti) – 68 EUR.

Papildoma informacija

 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai!

* Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Keliautojai apgyvendinami triviečiame kambaryje. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos. * Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati. * Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:305 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS