Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Gardinas - Augustovo kanalai

1 diena . Anksti ryte  išvykstame iš Lietuvos, važiuojame pro Raigardo pasienio postą. Sutvarkome pasienio formalumus ir keliaujame toliau.  Vykstame į vieną seniausių  Baltarusijos miestų - Gardiną, buvusį  Vytauto Didžiojo miestą. Ekskursiją po  šį didingą miestą: Senoji pilis – didžiojo Lietuvos kunigaikščio Vytauto ir Lenkijos karaliaus bei Lietuvos kunigaikščio Stefano Batoro buvusi rezidencija.

Šalia įsikūrusi ir Naujoji pilis – karaliaus Augusto III rezidencija. Ši pilis vadinama Naująja pilimi, arba Karališkąja pilimi. 1726 m. pastatytame atskirame pastate posėdžiaudavo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Ponų Taryba, rinkdavosi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Abiejų Tautų Respublikos seimai, veikė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas. 1793 m. Karališkojoje pilyje posėdžiavęs Abiejų Tautų Respublikos Nebylusis Seimas patvirtino Abiejų Tautų Respublikos II padalijimą. Ekskursijos metu pamatysime ir Gaisrinės bokštą, kur kiekviena dieną 12:00 val. trimituoja trimitininkas, bei  seniausią akmeninę sinagogą Europoje, pastatyta italų architekto Santi Guči. Aplankomas LDK kancleriui Joachimui Liutaurui Chreptavičiui priklausiusiuose  rūmuose  dabar įsikūręs Religijos istorijos muziejus. Gardine labai daug bažnyčių, tarp jų – katalikų, liuteronų, reformatų, stačiatikių ir žydų: Šv.Kryžiaus bažnyčia ir Bernardinų vienuolynas , Batorievka – karaliaus Stefano Batoro rezidencija, Šv.Ksaverijaus Katedra,kur buvo susitikęs Petras I ir Lenkų karalius Augustas II, ir kur yra seniausias rytų Europoje laikrodis. Šv. Boriso ir Glebo, arba Koložos, cerkvė – XIIa. unikalus bizantinės architektūros pastatas ant Nemuno upės kranto. Ekskursija tęsiama , susipažįstant su LDK didiko Antano Tyzenchauzo rūmais, jo įkurtu teatru, užsienio amatininkams pastatytais pastatais. Laisvas laikas . Nakvynė viešbutyje Gardine.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Augustavo kanalus, kur pakeliui aplankome Gardino tvirtovę –fortą nr.2. Tai labiausiai žinomas Gardino tvirtovės fortas , pastatytas 1912-1915m. Vokiečių armijai šturmuojant fortą 1915m., jį saugojo tik vienas Zadono bataliono pėtininkų pulkas. Antrojo Pasaulinio karo metu vokiečiai čia laikė Gardino gyventojus ir karo belaisvius. Po karo čia pastytas paminklas-kryžius, žuvusiems žmonėms. Sviatske apžiūrėsite grafų Volovičių rūmų –parko ansamblį., XVIIIa. pastatytą vadovaujant karališkajam italų architektui  Džiuzepė de Sako. Vykstame į Sapockiną, kuriame aplankome šv. Mergelės Marijos bažnyčią. Atvykstame prie Austavo kanalo – unikalaus XIX a. Istorinio-kultūrinio objekto. Kanalo ilgis – 101,2 km, iš kurių 23km yra Baltarusijos teritorijoje ir yra saugomi UNESCO. Aplankomi šliuzai „Dambrovka“ ir „Nemnovo“. Plaukimas garlaiviu Augustavo kanalu*. Laisvas laikas. Vykstame link pasienio, sutvarkome pasienio formalumus ir grįžtame namo.

Vykstant į šią kelionę reikalingas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis ne trumpiau kaip tris mėn. po kelionės pabaigos.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 1 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

bevizis leidimas, bilietas į vieną iš Gardino muziejų ir vietinių gidų paslaugos – 12 EUR ( privalomas); bilietai į mokamus objektus ~ 5 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (privalomas); asmeninės išlaidos; pietūs , vakarienės.


Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip 3 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas. Leidimui padaryti reikalinga paso kopija. Dėl Baltarusijos pasienio tarnybų darbo ypatybių, įvažiuojant į Baltarusiją, galimi užtrukimai pasienyje.


Kelionės priemokos
Bevizis leidimas, bilietas į vieną iš Gardino muziejų ir vietinių gidų paslaugos (privaloma)12,00 €
Vienvietis kambarys20,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 2 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:82.77 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS