Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Elzasas, Mozelio ir Reino slėniai 7d.

1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vakare atvykimas į viešbutį Lenkijos – Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykimas į Žemutinės Frankonijos sostinę ir vyndarystės centrą – Viurcburgą. Pažintis su miestu: įspūdinga *Marienburgo tvirtovė, buvusi vyskupų rezidencija; XVIa. statytas barokinėmis šventųjų skulptūromis papuoštas tiltas per Maino upę, jungiantis senąjį miestą su Marienbergo tvirtove; UNESCO paveldo baroko perlas – *Arkivyskupų Rezidencijos rūmų ansamblis su parku; romaniškoji Šv.Kilijono katedra su barokiniu interjeru; Noimiunsterio bazilika, XIIIa. pradėtas statyti Rotušės ansamblis. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paragauti *Frankonijos vyno vienoje iš Viurcburgo vyninių. Išvykimas iš Viurcburgo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė po Elzasą – vadinamą baltojo vyno sostine. Šiame regione gausiai dera baltųjų vynuogių rūsys ir gaminamas baltųjų vynų karalius – Rislingas. Nepaprasto grožio vyndarių kaimeliai Vogėzų kalnų priekalnėse sudaro vyno keliu vadinamą grandinę. Kelionė Vyno keliu pro senąsias gyvenvietes su grįstomis aikštėmis, viduramžiškais fachverkiniais namais ir renesanso epochos fontanais. Atvykimas į Kolmarą – Elzaso vynų sostinę. Kolmaro senamiestis pakeri savo architektūra. Fachverkiniai pastatai, puošti medinėmis skulptūromis ir balkonėliais, siaurų gatvelių labirintai tiesiog užburia. Pažintis su senamiesčiu: XIIIa. Domininkonų vienuolynas, Šv.Martyno bažnyčia, Senoji muitinė, Pfisterio namas, skulptoriaus Bartholdžio skulptūra, „Galvų namas“, odininkų rajonas – Mažoji Venecija. Namai čia stūkso tiesiog ant upės kranto, o ant pontonų įrengti restoranėliai nuteikia ypač romantiškai. Išvykimas iš Kolmaro. Kelionė į Miunsterio slėnį garsėjantį sūriais. Vienos iš sūrinių lankymas. *Miunsterio sūrio degustacija. Pagal legendą, Miunsterio sūrį pradėjo gaminti vienuoliai benediktinai VIIa. (taip kilo ir pavadinimas – nuo prancūziško žodžio „monastere“, reiškiančio vienuolyną). Miunsteris – minkštas, brandintas 5 savaites, pikantiško riešutų skonio, puikiai tinkantis su vietiniu baltuoju vynu. Tęsiame kelionę į vieną iš Elzaso vyndarystės centrų – Rikvirą. Pasivaikščiojimas senamiesčio gatvelėmis su fachverkiniais ir akmeniniais pastatais, kurių fasadai ištapyti vyndarystės temomis, o namai nudažyti įvairiausiomis spalvomis. Laisvas laikas, kurio metu siūlome prisėsti viename iš romantiškų senamiesčio restoranėlių ar tiesiog paklaidžioti jaukiomis miestelio gatvelėmis. Išvykimas iš Rikviro. Pažintis su Elzaso vynais viename iš vyno ūkių. Elzaso vynų *degustacija. Kelionė į *Konigsburgo pilį, lankomiausią Elzaso krašte. Apžiūrime pilies menes, rūsį, virtuvę, gėrimės apylinkių panorama nuo didžiojo bastiono, iš kur atsiveria Reino krašto vaizdas, Vogėzų kalnai, kaimeliai ir vynuogynai. Išvykimas iš Konigsburgo. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Atvykimas į Strasbūrą – laisve alsuojančią Europos širdį. Ekskursija pėsčiomis: Dievo Motinos katedra – vienas įspūdingiausių Europoje gotikos pavyzdžių. Pradėta romėnų šventyklos vietoje, katedra buvo statyta kone keturis šimtmečius – nuo XIa.iki XVa. "Virš miesto sklandantis rožinis angelas" – taip šį statinį apibūdino prancūzų poetas Polas Klodelis. Pageidaujantys gali pakilti į *apžvalgos aikštelę, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į siauras senojo miesto gatveles, bažnyčių bokštus ir kanalus. Rohan rūmai, turgaus gatvė su turtingai dekoruotais elzasietiškais namais, sudarančiais unikalų miesto ansamblį. Esant galimybei, *plaukimas laivu gėrintis gražiausiu miesto rajonu – „Mažaja Prancūzija“, dengtų tiltų kvartalu, Vobano užtvankos vaizdu bei Europos institucijų pastatais. Išvykimas į Tryrą – Mozelio slėnio sostinę. Tryras „vienas seniausių šalies miestų“ įkurtas XVIa.pr.Kr. valdant Romos imperatoriui Augustui. Ekskursija po senamiestį: miesto vizitinė kortelė Porta Nigra vartai. Šiandieną tai vienas geriausiai išlikusių romėnų laikus menančių statinių. Imperatorių buveinė Aula Palatina; seniausia Vokietijoje Šv.Petro katedra; gotikinio stiliaus Šv.Mergelės Marijos bažnyčia; viduramžių Hauptmarket aikštė su „Steipe“ Raudonuoju namu ant kurio išraižyta, esą Tryras yra senesnis už amžinąjį miestą Romą; Petro šaltinis; Žydų gatvė su Šv.Motiejaus abatija ir pritaikytais gynybai gyvenamaisiais Frankų ir Jeruzalės bokštais. Laisvas laikas vienoje gražiausių Vokietijos senųjų aikščių Hauptmarket. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Mozelio upės slėnį – vieną nuostabiausių Vokietijos kampelių. Idiliškai, lėtai vingiuoja Mozelio upė, abiejuose jos krantuose terasomis kyla vynuogynai, įsikūrę nedideli vyndarių kaimeliai, jaukios tavernos. Beveik per šimtą kilometrų nusidriekusiame regione rasite tik nedidelius, snaudžiančius miestelius. Tačiau kaip tik čia, tuose snaudžiančiuose miesteliuose, daromi geriausi vokiški rislingai. Kas nors kartą yra pajutęs mineralinį rislingo šaltumą, citrininę gaivą, aštrią kaip skustuvas rūgštį – tas ilgam lieka rislingo vergas. Rislingas – Vokietijos vyno karalius, apsigyvenęs Mozelio slėnyje. Atvykimas į šalia Bremo esantį Calmont vynuogyną, laikomą stačiausiu Europoje. Čia vynuogės noksta 55 laipsnių statumo šlaite. Vynmedžiai susodinti horizontaliomis eilėmis – kad būtų lengviau rinkti uogas. Iš jų gaminamas išskirtinis aukščiausios kokybės vynas. Palyginti stačiuose šlaituose įsikūrusius vynuogynus prižiūrėti sunkoka, tačiau vietiniai vyndariai vynuogių auginimo tradicijas laiko kone garbės reikalu: koks gi Mozelio slėnis be žymiųjų vynuogynų! Vyno rūsio lankymas ir vietinių vynų degustacija. Kelionė į Cochemo miestelį, garsėjantį jaukiu senamiesčiu, ant kalno stūksančia pilimi ir nepaprasto skonio vynais. Išvykimas į vieną gražiausių bei lankomiausių Mozelio pilių – gracingąją Elco pilį, stūksančią vaizdingoje vietovėje tarp Cochemo ir Koblenco miestų. Ant uolos pastatyta pilis daugiau nei 800 metų priklauso kilmingos fon Elcų šeimos bajorams bei grafams. Pilies žavesys slypi jos bokštelių, bokštų ir galerijų įvairovėje. Per visą ilgą pilies egzistavimo istoriją įvairios detalės, sukurtos romaniniu, gotikiniu, renesansiniu ir ankstyvojo baroko stiliumi, susiliejo į vientisą harmoningą ansamblį. Apžiūrėsite pilies menėse įrengtą įdomią ekspoziciją – senovišką apstatymą, baldų, paveikslų ir kitų vertybių kolekcijas. Kelionė į Koblenco miestą, įkurtą Mozelio ir Reino upių santakoje. Vakarinė ekskursija po miestą: „Vokietijos kampe“ esantis paminklas skirtas imperatoriui Vilhelmui, Šv.Kastoro bazilika, Vokiečių ordino namas, Jėzuitų aikštė, miesto simbolis – Sengel šulinys, Florino turgaus aikštė, Dievo Motinos bažnyčia. Laisvas laikas senamiestyje. Nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Kelionė Reino upės slėniu. Keltai šią upę vadino Renos, romėnai – Rhenus, o germanų gentims, kaip ir šiandien, ji buvo Reinas arba Tėvas Reinas. Reino upės slėniuose įkvėpimo ieškojo daug garsių poetų, kompozitorių ir dailininkų. Šiandien ji jungia tautas ir kultūras, po to kai jos buvo atskirtos ankstesniais amžiais. Upės šlaituose – vynuogynai, uolų viršūnėse stūksto viduramžių pilys. Atvykimas į Boppardą. Romantiškas *plaukimas laivu Reino upe, kurios pakrantėse stūkso viduramžių pilys ir jų griuvėsiai, Vokietijos poeto H.Heines apdainuota garsioji Lorelei uola, nuo kurios gražioji undinė savo nuostabiu balsu viliojo Reino žvejus. Atvykstama į Rudesheimo miestelį, prigludusį prie galingos Reino upės. (Esant galimybei) *keltuvu, slenkančiu virš vynmedžių laukų, kylama į apžvalgos aikštelę, kurioje stūkso „Germania“ – didingą Vokietijos imperiją įkūnijantis paminklas. Nuo aikštelės atsiveria Reino, prie upės prisišliejusių miestelių, vynmedžių laukų panorama. Išvykimas iš Rudesheimo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena

 Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.


Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 • Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos.
 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 100 EUR.
 • Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
  mob. (8 602) 04224
  el.p.: info@svite.lt

  Informacija

  Kelionės trukmė: 6 d.

  Kelionės datos:


  Kaina nuo:499 €
  PAKLAUSIMAS


  Privatumo politika
   
  UŽSISAKYTI NAUJIENAS