Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Disneilendas - Heidės parkas


 • 1 diena

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Naujos pažintys, žaidimai, viktorinos. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

   

 • 2 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją, Prancūziją. Įdomios istorijos, konkursai, varžybos, prizai ir siurprizai. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį prie Paryžiaus.

 • 3 diena

  Pusryčiai. Vykstate į Paryžių. Apžvalginė ekskursija autobusu ir pėsčiomis: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys - Sitė sala su Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Triumfo arka, prabangioji Ch. Garnier Opera, Fragonard kvepalų muziejus. Vakare plauksite *laivu Senos upe, klausysitės prancūziškų dainų, grožėsitės tikrai karališku miestu. *Pasikelsite į Eifelio bokštą ir iš aukštybių apžvelgsite Paryžių. Grįžtate į viešbutį. Nakvynė.

 • 4 diena

  Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS – įkūnyta Volto Disnėjaus svajonė. Vaikų rojus žemėje, kur viskas galima, skamba juokas, švyti šypsenos, daug žaidimų, karuselių, spalvingų grožybių... Ir visa tai skirta tau!

  Ženkite pro vartus ir pažiūrėkite, kuo virto suaugusio žmogaus svajonė grįžti vaikystėn ir patobulinti Pasaulį. Pagrindinėje gatvėje puikuojasi Disnėjaus laikų ledainė, malūnininko užeiga, atvira saldumynų kepėjo virtuvė. Tik žingsnis į šoną –  ir tu jau kitoje pasakų šalyje. Atversta milžiniška pasakų knyga kviečia į atrakcioną “Taikusis kruizas”. Tai kelionė valtimi po žymiausių pasakų pasaulį. Tarp mažučių namelių, pilaičių ir sodų laksto gyvi triušiukai, o Ledo karalienės pilį ir vidurvasarį dengia sniegas. Dar žingsnis – ir tu jau kosminio laivo pilotas, bandantis išgelbėti planetą; povandenio laivo kapitonas, nardantis koralinių rifų labirintais; lenktynininkas, skriejantis greitkeliu Nr. 66. Įveiki baimes, dardėdamas traukinuku Didžiojo Griaustinio kalnais ir kanjonais, išrėki susikaupusį jaudulį, nusileidęs į 999 vaiduoklių pilies požemius...

  Disneilendas – tai vieta, kur vaizduotė išskleidžia savo sparnus: mažiems ir dideliems, jauniems ir seniems – tai laimingiausia vieta žemėje! Kupini įspūdžių 21:00 val. išvykstate Vokietijos link. Saldus miegas garantuotas! Naktis autobuse.

   

 • 5 diena

  Ryte atvykatate į *HEIDĖS PARKĄ. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas: plotas 850 000 m². Populiariausias, nes jame gerai jaučiasi visi: nuo 3 iki 93 metų. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos, brolių Grimų pasakų gatvė. Visa tai pamatai žaisdamas ir pramogaudamas: sukdamasis kavos puodeliuose, plaustu leisdamasis nuo krioklių, lėkdamas traukinukais nuo kalnų ar laivinėmis sūpuoklėmis kildamas į dangų. Užsukę į Olandiją, plauksite gondolomis, grožėdamiesi malūnais ir klumpių dirbtuvėlėmis, Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Adrenalino fanatikams parkas yra tikras atradimas. Štai jų atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas“, nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis“, starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas", per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas"; „Aštuonkojis“ – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. „Transilvanijos“ šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis“ skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Važiuojam išbandyti!

  Vakare išvykstate Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

 • 6 diena

  Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare - naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

• Kelionė autobusu.• 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose. • Ekskursinė programa. • Kelionės vadovo - gido paslaugos.• Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – Mokami objektai.
 • Grupinės kainos už visus (*) pažymėtus mokamus objektus: apie 97 EUR suaugusiems, apie 69 EUR vaikams iki 12 m.(**)
 • Į Eifelio bokštą turistai keliasi individualiai.Bilieto kaina: suaugusiems - III aukštas – 17 EUR, II aukštas – 11 EUR, jaunimui (11 iki 24m.) - III aukštas – 14,50 EUR; II aukštas – 8,50 EUR; vaikams (4-11 m.) - III aukštas  - 8 EUR; II aukštas - 4 EUR; pėsčiomis lipti iki antros ar pirmos platformos – 7 EUR; jaunimui nuo 11 iki 24m - 5 EUR; vaikams 4-11 m – 3 EUR.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.Priemoka už vienvietį kambarį (neatsiradus su kuo sugyvendinti) – 91 EUR.

Papildoma informacija

 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Iš Disneilendo išvykstame 21:00 val.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • AKCIJA 2+1! Vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai!

* Kelionę reikia užsakyti ne mažiau nei trims asmenims, iš kurių du asmenys mokės pilną (suaugusiojo) kelionės kainą, o vienas vaikas iki 12 m. keliaus nemokamai. Kitos nuolaidos užsakymui nebus taikomos. * Visiems keliaujantiems kelionė turi būti užsakyta vienu metu, kelionės programa ir data turi būti ta pati. Už bilietus į mokamus objektus ir kitas papildomas paslaugas moka visi keliautojai.

 KELIONĖS PROGRAMA pdf >>>

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:297 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS