Svarbi informacija klientams
Karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki birželio mėn. 16 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


DEGUSTACINĖ KELIONĖ: KARTU, AITRU, SALDU

1 diena


Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame į Latviją degustuoti mažųjų Latvijos gamintojų produkcijos – to, kuo didžiuojasi latviai... Atvykstame į Rygą. Pageidaujantys leidžiasi į apžvalginę ekskursiją: „Senosios Rygos dvasia“. Pamatysite Rygos pilį, puikų viduramžių architektūros pavyzdį - “Trijų brolių” namus; Domo katedrą ir vienuolyno kompleksą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias prieškario Rygos pastatas – “Juodagalvių” gildijos namai, Šv.Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, “namą su katinu”.

Latvijoje klesti nedidelės alaus ir vyno daryklos, kurios smagurius gali nustebinti įvairių rūšių alaus pasiūla. Alaus rūšių pasirinkimas nuolat keičiamas, o naminis alus čia daromas su įdomiais priedais, pavyzdžiui, ramunėlėmis, kraujažolėmis, kmynais. Einame ir mes paskanauti mažųjų gamintojų latviško alaus. Restoraną „Alus Arsenals“ randame tylioje Rygos senamiesčio gatvelėje, netoli Latvijos Respublikos prezidento rezidencijos. Pastatas, kuriame įsikūrė restoranas, pastatytas 1750 metais. Senais laikais čia veikė viešbutis „Peterburgas“ - pats pirmasis viešbutis Rygoje. Dabar alaus restorane galima paragauti įvairių Latvijos regionų tradicinių patiekalų, lankyojams siūloma daugybė rūšių  vietos aludarių gaminių. Ir mes dalyvaujame latviško alaus ir užkandžių *degustacijoje. Skanausime šešių rūšių („Ingvers“, „Mežpils“, „Užavas“, „Arsenals“, „Arsenals dark“ ir „Piebalgas“) latviško alaus. Užkandžiams bus pateikti tradiciniai latviški užkandžiai: česnakiniai skrebučiai su sūrio pagardu, latviškų sūrių asorti, rūkyti šprotai „Rygos auksas“ su svogūnais ir saldžiarūgšte duona, 1000 milimetrų užkandis prie alaus (!) – tai 1 metro ilgio restorano virėjų iškimšta dešra su keturiais skirtingais padažais.

Važiuojame paragauti kai ko daug ašternio ir aitresnio. Visiems būtina apsauga nuo peršalimo, gripų, vampyrų ir visokių kitokių pavojų, todėl sukame į Olainės rajoną. Ten gyvena Antra, kuri geriausiai išmano, kaip saugoti savo sveikatą, nes savo *ūkyje „Česnakų pasaulis“ gamina viską, ką tik galima pagaminti iš česnakų: marinuoja česnakų žiedus, džiovina skilteles, verda arbatas, pagardus, užraugia trauktines. Ir mes ragausime česnakų arbatos, “gerklėdraskio”, česnakinės sriubos ir salsos ir netgi česnakinės karamelės. Smagus pasibuvimas pas Antrą suteiks galimybę ne tik žavėtis šeimininkės išradingumu, bet ir įsigyti originalių gaminių, kurių pagrindinis ingredientas – česnakas.

Kelionės pabaigai – desertas. Lankomės visai netoli pasienio įsikūrusioje saldumynų *gamyklėlėje „Polu nams“. Gamykloje gaminami skanūs ir daugybės mėgstami šokoladiniai roletai:„ Saldžioji blondinė“, „Saldžioji brunetė“, „Naujoji brunetė“ ir pyragėliai „Saldusis perlas“, įdaryti riešutais ir šokoladu. Visi saldumynai rankų darbo. Ekskursijos metu vietinė gidė jums parodys gamyklos patalpas, saldumynų sandėlius (šeštadieniais gamybos procesas nevyksta), degustuosite skanėstus, o patikusių galėsite įsigyti gamintojo kainomis. Jei ir nieko nepirksite, tuščiomis rankomis neišeisite – visiems lankytojams gidė paruošus po mažą dovanėlę.

Vykstame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*)- Mokami objektai. Turistas moka pats:
 • Latviško alaus ir užkandžių degustacija “Alus Arsenals” – 15 Eur.
 • Česnakinių skanėstų degustacija – 5 Eur suaugusiam, 3 Eur vaikams.
 • Saldumynų degustacija “Polu nams” (ekskursija+degustacija) – 4 Eur.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr. 26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno: p. c. River Mall/ pc. Maxima XX (Jonavos g. 60).
 • Išvykimas iš Panevėžio: „Iki" prie autobusų stoties (Ukmergės g.18).
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3d. iki išvykimo.
 • Būtina į kelionę pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:27 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS