Svarbi informacija klientams
Karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki birželio mėn. 16 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


DEGUSTACINĖ KELIONĖ Į LATVIJĄ: AŠTRI, SALDI, SVAIGINANTI

1 diena


Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame pailsėti, pasimėgauti vasara kvepiančia vyno taure, paskanauti saldžiausių vynuogių, o kai širdžiai apsalus – išbandyti česnakinių pagardų skonį. Sužinosime, kuo gyvena smulkieji latvių ūkininkai, kaip gaminamas vynas, auginamos vynuogės, kaip galima sukurti puikų verslą teturint 3 ha žemės.

Kertame Lietuvos-Latvijos sieną ir svečiuojamės pas vyndarį Sandrį Laizanį vyno *ūkyje “Tervetes vini”. Namų vyndarystės tradicijos Latvijoje labai gilios. Latviai įsitikinę, jog tinkamiausi produktai žmogaus organizmui yra tie, kurie auga vietiniame regione, o ne tie, kurie auginami Europos pietuose. O ir restoranų bei viešbučių savininkai didžiuojasi, galėdami pasiūlyti svečiams paskanauti vietinio vyno. Sandrio ūkyje vynai gaminami iš pačių užaugintų uogų ir vaisių: cidonijų, agrastų, aviečių, vyšnių... Viešnagės metu apžiūrėsite gamybos patalpas, degustuosite 4 rūšių vyno, putojančio vyno, šeimininkas pavaišins ir cidonijų brendžiu. Jei kuris nors gėrimas bus itin gardus, čia pat galėsite jo nusipirkti lauktuvėms.

Ekskursija didžiausiame Latvijos desertinių vynuogių *vynuogyne “Kronauce“ pas agronomą Edgarą Zihmanį. „Kronauce“ vynuogynas nuo kitų labai skiriasi tuo, kad tai vienintelė vieta Latvijoje, kur auginamos naujausios vynuogių veislės ir išrenkamos geriausios, tinkamos Latvijos sąlygoms. Čia auga daugiau nei 200 penkiasdešimties skirtingų veislių vynmedžių; uogas - iki 4cm skersmens, o vynuogių kekė gali sverti net 1,5kg Galėsime paragauti 20-ties skirtingų rūšių saldžiausių, aromatingų vynuogių ir palyginti jų skonį. Vynuogyno šeimininkas papasakos apie vynmedžių auginimą, atsakys į jūsų klausimus, galėsite nusipirkti patikusių vynuogių ar jų sodinukų. Ekskursijos pabaigoje degustuosime Edgaro Zihmanio vynuogių vyno ir naminio vynuogių šampano.

Važiuojame paragauti kai ko daug ašternio ir aitresnio. Visiems būtina apsauga nuo peršalimo, gripų, vampyrų ir visokių kitokių pavojų, todėl sukame į Olainės rajoną. Ten gyvena Antra, kuri geriausiai išmano, kaip saugoti savo sveikatą, nes savo *ūkyje „Česnakų pasaulis“ gamina viską, ką tik galima pagaminti iš česnakų: marinuoja česnakų žiedus, džiovina skilteles, verda arbatas, pagardus, užraugia trauktines. Ir mes ragausime česnakų arbatos, “gerklėdraskio”, česnakinės sriubos ir salsos ir netgi česnakinės karamelės. Smagus pasibuvimas pas Antrą suteiks galimybę ne tik žavėtis šeimininkės išradingumu, bet ir įsigyti originalių gaminių, kurių pagrindinis ingredientas – česnakas.

P.S. Papietauti/pavakarieniauti, nusipirkti lauktuvių, išgerti puodelį kavos, stabtelime Bauskėje arba Jelgavoje.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kuro mokestis.
 • Kelionės organizavimas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • (*)- Mokami objektai. Turistas moka pats:
 • Ekskursija ir degustacija “Tervetes vini” – 5 Eur.
 • Ekskursija, vynuogių + vynų degustacija “Kronauce” – 6 Eur.
 • Česnakinių skanėstų degustacija – 5 Eur suaugusiems, 3 Eur vaikams.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr. 26, prie upės).
 • Išvykimas iš Kauno: p. c. River Mall/ pc. Maxima XX (Jonavos g. 60).
 • Išvykimas iš Panevėžio: „Iki" prie autobusų stoties (Ukmergės g.18).
 • Būtina į kelionę pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3d. iki išvykimo.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 1 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:27 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS