Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Bavarijos grožis


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Regensburgą – ketvirtą pagal dydį Bavarijos miestą, kurio viduramžių laikus menantis senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Ekskursijos metu pamatysime: 310 m ilgio tiltą – puikų viduramžių inžinerijos pavyzdį, nuo kuriuo atsiveria gražiausia miesto panorama, seniausią dešrelių virtuvę „Wurstkuche“, senąją rotušę, Šv. Petro katedrą, senąją koplyčią „Alte Kapelle“, kunigaikščių Turnų ir Taksių rūmų kompleksą, skoningai įterptą tarp vienuolyno ir bažnyčios pastatų, Baumburgo bokštą. Kelionė į trečią pagal dydį Bavarijos ir vieną seniausių Vokietijos miestų – Augsburgą, kuris įsikūręs Lecho ir Vertacho upių santakoje.  Aplankysime Elijo Holo pastatytą didingą rotušę, Šv. Onos bažnyčią,  Švč. Mergelės Marijos katedrą, pasivaikščiosime Maksimiljano gatve. Nakvynė viešbutyje prie Gunzburgo.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Noišvanšteiną* - ekscentriško Bavarijos karaliaus Liudviko II pasakiškąją pilį, kuri dar vadinama „Baltąja Gulbe”. Esant galimybei, pamatysime kvapą gniaužiantį Marijos tiltelį virš bedugnės. Vėliau vykstame į vieną svarbiausių pietų Vokietijos miestų - Bavarijos sostinę Miuncheną, dar vadinamą „Vokietijos Florencija“. Pamatysime Švč. Mergelės Marijos aikštę ir naująją ornamentuotą rotušę, kurios fasadus puošia Bavarijos legendų personažai ir istorinės asmenybės. Dievo Motinos „Frauenkirche“, Šv. Mykolo ir Šv. Jono Nepamuko, kitaip žinomą, kaip Asamų bažnyčią, Karlo vartus, senąją rotušę. Laisvu laiku galėsite aplankyti seniausią karališkąją alaus daryklą – „Hofbrauhaus“**, kuri yra populiariausia Miuncheno alinė ir joje telpa apie 1300 lankytojų, Bavarijos karalių rezidenciją**. Miunchenas – muziejų ir galerijų miestas. Iš jų išsiskiria senoji pinakoteka – viena žymiausių pasaulyje dailės galerijų, kurioje eksponuojami Diurerio, Rogero van der Veydeno, Ticiano, El Greko paveikslai. Miestą garsina ir kasmetinė alaus šventė „Octoberfest“. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Bambergą. Miestas, kaip ir senovės Roma, yra įsikūręs ant septynių kalvų ir didžiuojasi puikiai išlikusiu senamiesčiu, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, bei net devyniose alaus daryklose verdamu skaniu alumi.  Ekskursija pradėsime Katedros aikštėje, kuri yra viena gražiausių Vokietijoje, su didinga katedra ir senaisiais vyskupų rūmais. „Mažoji Venecija“ – dailų žvejų namelių kvartalas, senoji ir naujoji rotušės, Šv. Mykolo ir Šv. Jokūbo bažnyčios bei barokinė Šv. Martyno bažnyčia. Laisvas laikas. Vienoje iš senamiesčio užeigų norintieji galės paragauti rūkyto vokiško alaus**, gaminamo tik šiame mieste. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą. 


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 40 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 11,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (76-80 m.) 18,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 4,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 4,00 €
Vienvietis kambarys 80,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:307.12 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS