Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Juodkalnija - Bosnija ir Hercegovina - Kroatija - Serbija - Albanija


Kelionės maršrutas:

Lietuva - Sarajevas - Mostaras - Dubrovnikas - Škoderis* - Tirana* - Kruja* - Kotoro įlanka - Stari Baras - Ostrogo vienuolynas - Moračos ir Taros kanjonai - Juodasis ežeras - Belgradas - Budapeštas -

Visos nakvynės viešbučiuose!

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykstame į Sarajevą - Bosnijos ir Hercegovinos sostinę. Tai miestas, kurio rytietiška architektūra ir kultūra priverčia susimąstyti, kur esi. Ekskursija: Senoji rotušė (Nacionalinė biblioteka), Baščaršija - pagrindinė prekyvietė, Miljackos upės tiltai, Senoji sinagoga. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Kelionę tęsiame per Bosniją ir Hercegoviną. Atvykstame į Mostarą. Trumpa pažintis su vienu gražiausių Hercegovinos miestų. Mostaras - tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Miestas minimas nuo XV a. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu. Išvykstame Kroatijos link. Atvykstame į Dubrovniką, gražiausią Kroatijos miestą. Jūs pamatysite legendinį miestą-tvirtovę, savo grožiu stebinantį daug mačiusius turistus iš viso pasaulio. Tai pats įspūdingiausias ne tik Dalmatijos, bet ir visos Kroatijos miestas, kuriame - žinomas pasaulyje senovinis uostas, garsus turtinga istorine praeitimi, Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos* ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės, UNESCO saugomas senamiestis. Atvykstame į Juodkalniją. Nakvynė privačiame sektoriuje viename iš Juodkalnijos kurortų.

4 diena Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui kurorte prie Adrijos jūros arba išvyka į Albaniją*, dar vadinamą „kalnų erelių šalimi". Aplankysime vieną seniausių Europos miestų - Škoderį, įsikūrusį prie didžiausio Balkanuose Škoderio ežero, kuriame pamatysite didžiausią Balkanuose katalikų katedrą, naująją musulmonų mečetę ir stačiatikių cerkvę. Išvykos metu taip pat aplankysime Albanijos sostinę Tiraną ir senovinę Krują su nepakartojama viduramžių prekybine gatvele ir puikiu etnografiniu muziejumi*. Krujoje galėsite susipažinti su albaniška virtuve*. Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į Kotoro įlanką ir miestą. Įlanka įsiterpusi tarp dviejų didžiulių kalnų masyvų. Tai plačiausias Pietų Europos fiordas. Plaukdami laivu* grožėsimės nepakartojamais pakrantės vaizdais. Aplankysime Herceg Novio ir Kotoro miestus, salos cerkvę. Herceg Novis įkurtas Orjeno kalno papėdėje. Pakrantėje venecijiečiai pastatė įspūdingą Citadelę, turkai - Španjolos pilį. Aplankome Trg Belvista - centrinę aikštę su Arkangelo Mykolo cerkve, bei Laikrodžio ir Kanli bokštais. Kotoras - nedidelis pakrantės miestas, apjuostas ilga gynybine siena. Tai gražiausias Juodkalnijos miestas, saugomas UNESCO. Miestas yra buvęs Romos imperijos provincija, o viduramžiais - svarbiu komerciniu centru. Aplankysime senamiestį, Šv. Luko bažnyčią, Kunigaikščio rūmus, XII amžiuje pastatytą Šv. Trifono bažnyčią, Laikrodžio bokštą. Grįždami grožėsimės turtuolių mėgstamos Šv. Stefano salos panorama. Nakvynė.

6 diena Pusryčiai. Vykstame į Stari Barą. Pakeliui sustosime pasigrožėti vienu seniausių pasaulio alyvmedžių (Senasis Mirovicos alyvmedis), kuris yra virš 2000 m. Stari Baras - tai mažas miestelis, įsikūręs ant stačios uolos. Senasis Baras pradėjo plėstis tolokai nuo jūros, nes miestą nuo gausių užpuolikų saugojo tvirtovė ant aukšto kalno. Nuo tvirtovės apžvalgos aikštelės atsiveria puiki panorama. Miestelyje išlikęs XVI-XVII a. akvedukas, kuriuo buvo tiekiamas vanduo į miestą. Vykstame į Ostrogo vienuolyną* įsikūrusį ant įspūdingų uolų 900 m aukštyje. Šį vienuolyną XVII amžiuje įkūrė Šv. Vasilijus, vienas iš keturių Juodkalnijos šventųjų. Ostrogo vienuolynas - vienas populiariausių piligrimystės centrų Balkanuose. Čia pamatysite Šv. Vasilijaus relikvijas, kurios, pasak tikinčiųjų, turi gydomąją galią. Vykstame link Durmitoro nacionalinio parko*, grožėdamiesi įspūdingais Moračos ir Taros kanjonais. Taros kanjonas dėl skaidraus vandens dar vadinamas „Europos ašara". Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Nakvynė pensione, apsuptame nuostabių kalnų peizažų.

7 diena Pusryčiai. Vykstame prie Juoduojo ežero*. Norintieji galės išsimaudyti. Grožėdamiesi nepakartojamu kraštovaizdžiu, važiuojame per Serbiją. Vakarop atvykstame į Belgradą. Pažintis su Serbijos sostine: Parlamento rūmai, Rotušė, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas su Belgrado tvirtove, garsioji Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Nakvynė viešbutyje.

8 diena Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykstame į Budapeštą. Pažintis su Vengrijos sostine Budapeštu: Budos pilies ansamblis, Karalių rūmai ir Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos, nuostabi panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono, nepakartojami neogotikiniai Parlamento rūmai, Šv. Stepono katedra, viena didžiausių ir įspūdingiausių Vengrijos bažnyčių, Operos ir baleto teatras, Didvyrių aikštė. Išvykstame į Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

9 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Svarbi informacija: vykstant į šią kelionę būtina turėti pasą!

Kelionės kaina nuo 1150 Lt

Priemokos:

Vienvietis kambarys suaugusiam 1521Lt
Dvivietis kambarys suaugusiam (gyv. 2-iese)   1215Lt
Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis kambarys vaikui nuo 2 iki 12 m. (2+1) 1071Lt
Dvivietis su pristatoma lova arba trivietis kambarys suaugusiam (gyv. 3-ise) 1215Lt
   
Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda 130 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai 110 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis 100 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas/Vilnius - Panevėžys 100 Lt
Medic. išl. draudimas suaugusiems 17 Lt
Medic. išl. draudimas asm. nuo 3 iki 25 m. 14 Lt
Medic. išl. draudimas asm. nuo 66 iki 75 m. 51 Lt

Nuolaidos:

Išankstinio pirkimo nuolaida - 3 %
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui - 99 %
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui - 80 %
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui - 65 %
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui - 50 %
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui - 35 %
Jaunavedžiams - 25 %
Vaikams iki 12 m. - 10 %
Vaikams nuo 12 m. ir studentams - 5 %
Senjorams (vyresniems nei 65 m.) - 10 %
Keliaujantiems antrą kartą - 5 %
Keliaujantiems trečią kartą - 7 %
Keliaujantiems ketvirtą kartą ir daugiau kartų - 10 %
Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems" bei "Paskutinės minutės" pasiūlymams !

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 

kelionė patogiu autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose arba pensionuose; 3 nakvynės su pusryčiais privačiame sektoriuje viename iš Juodkalnijos kurortų; programoje nurodyta ekskursinė programa; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

(*) - bilietai į mokamus objektus ~ 100 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės. Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8602 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 9 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:333.06 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS