Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

AKTYVUS POILSIS SLOVAKIJOJE

1 diena


Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į Popradą. Įsikuriame viešbutyje. Laisvas vakaras Poprade. Pageidaujantys gali pasivaikščioti, pavakarieniauti vienoje iš kavinių. Nakvynė viešbutyje.

2 diena


Pusryčiai. Ryte, esant galimybei, lankome Belianska stalaktitų - stalagmitų *urvus. Susipažinsite su nuostabiu požeminiu stalaktitų - stalagmitų pasauliu, kurį gamta kūrė šimtmečius. Tai pats didžiausias Slovakijoje karstinis urvas, kurio ilgis - 3641 m, gylis - 160 m. Pirmą kartą į šias gelmes XVIII a. nusileido aukso ieškotojai. Šiandien ir mes galime susipažinti su nuostabiu požeminiu stalaktitų – stalagmitų pasauliu. Maršrutas (1370 m.) vingiuoja ratu, tad lankytojai vis patenka į naujus urvų koridorius, nepažįstamas sales. Sustingę stalaktitų kriokliai, tarsi kiniečių pagodos ar suakmenėję geizeriai iš žemės kylantys stalagmitai ir daugybė neįprastų ežerėlių sukuria pasakišką vaizdą. Čia pamatysite ir „Pizos bokštą“, „Muzikos salėje“ galėsite klausytis kapsinčio vandens simfonijos, fantastiški vaizdai atsivers keliaujant per „Palmių“, „Kaktusų“ sales, „Bedugnės“ koridorių, pro „Griuvėsių“ arkas.

Geras pusvalandis kelio ir mes jau etnografiniame „Nestvilio“ *parke-muziejuje. Nestvilio kaimelis minimas jau 1286 m., o nuo XVII a. vidurio šiose viotose veikė seniausia Slovakijoje spirito darykla. Parko ekspozicija atgaivina kaimelio istoriją ir tradicijas, supažindina lankytojus ne tik su spiritinių gėrimų gamybos verslu, bet ir su senaisiais tradiciniais šio regiono amatais, instrumentais, tradicijomis, medžio drožėjų meistryste. Ekskursijos pabaigoje nusileisite į degustacinę salę, kurios interjerą 3 metus kūrė aštuoni geriausi Spiš regiono medžio drožėjai. Pamatysite didžiausį Europoje medinį paveikslą, atskleidžiantį Nestvilio istoriją. Išgirsite pasakojimą apie slovakiško viskio gamybos istoriją ir technologiją, apžiūrėsite gamybos sales, degustuosite skirtingų skonių viskį. Kaimelio parduotuvėje galėsite įsigyti suvenyrų, taip pat Nestville Distillery kompanijos produkcijos.

Grįžtame į Pieninų nacionalinį parką. *Iškyla plaustais Dunajeco upe. Sėsite į medinius plaustus ir leisitės žemyn upe. Tai ramus plaukimas, grožintis abiejose pakrantėse į dangų kylančiais Pieninų kalnais: Sokolica bei Septynių vienuolių kalnas, taip pat Trijų karūnų kalnas, kuris dėl savo unikalios formos vadinamas Pieninų dvasia. Plaustų vairininkai - goraliai - papasakoja legendų apie gražiausias kalnų viršūnes. Po įspūdingo plaukimo - *nacionalinis vakaras koliboje: puikus maistas, gyva muzika, smagios varžybos, geras ūpas. Nakvynė viešbutyje Poprade.

3 diena


Pusryčiai. Vykstame į Aukštuosius Tatrus. Pasiekiame kurortinį miestelį - Tatranska Lomnica. *Keltuvais keliamės į Skalnate Pleso (1751 m), grožėdamiesi nuostabia Aukštųjų Tatrų bei apylinkių panorama. Dabar mūsų laukia nesudėtingas, neskubrus 7-8 km žygis pėsčiomis per kalnus iki Hrebienok funikulieriaus. Pakeliui grožėsimės nuostabia kalnų panorama, Šaltosios Tėkmės kriokliais. Kalnų takas Hrebienok link veda nestačiais, kalninėmis pušelėmis apaugusiais kalnų šlaitais. Neabejokite savo jėgomis, eisime neskubėdami; specialaus pasirengimo šiam žygiui nereikia - trasa pilnai įveikiama pirmą kartą keliaujantiems kalnuose. Būtina tik tinkama avalynė – uždari batai storesniu padu, nes iš medžių šaknų ir akmenų suformuota tako danga už kiekvieną neatidumą baudžia griuvimu. Niekas kitas taip gerai neišlaisvina galvos nuo kasdieninių rūpesčių kaip jūra arba kalnai. Apačioje likę kasdieniniai rūpesčiai atrodo tokie pat maži, kaip ir vos įžiūrimos civilizacijos apraiškos kalnų papėdėje. Relaksas… Sustosime fotopauzei,  pailsėti specialiai įrengtose pavėsinėse, valgysime savo sumuštinius. Iš Hrebienok *funikulieriumi arba pėsčiomis nusileidžiame į Stary Smokovec kurortinį miestelį. Seniausias slidinėjimo kurortas Aukštuosiuose Tatruose nedidelis, labai jaukus, išpuoselėtas, įsikūręs 1000m aukštyje virš jūros lygio. Jame smagu pasivaikščioti, aplankyti kelias vietines užeigas, nusipirkti suvenyrų ar užsukti į prekybos centrą.

Grįžtame į viešbutį. Pageidaujanty lankosi *vandens parke „Aquacity". Nusileidus iš kalnų, tai maloni atgaiva kūnui. Čia galėsite ne tik plaukioti baseinuose, leistis nuo čiuožynių. Akvaparko vanduo gydantis. 1300 m gylyje verda 500°C terminio vandens šaltinis. Tai šis vanduo, prisotintas kalio ir magnio druskų, užpildo parko baseinus. Norintys ramaus poilsio, galės apsilankyti druskų, mėtų ar garinėje saunose, didelėje burbulinių vonių zonoje. Vakare baseinas „Mėlynasis safyras“ nušvis įvairiausiom spalvom – prasideda lazerių šou. Devynių metrų aukščio vandens sienoje sušvinta 3D projekcijos, pasirodymas lydimas releksacinės muzikos – atmosfera ypatinga.

Nakvynė viešbutyje Poprade.

4 diena


Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare-naktį grįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu.
 • 3 nakvynės su pusryčiais pensione/viešbutyje 2-3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate).
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo - gido paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota


 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas.

 (*) - Mokami objektai. Turistas moka pats už visus (*) pažymėtus objektus:

*Belianska stalagmitų urvai – 8 Eur suaugusiam; 7 Eur studentams, senjorams; 4 Eur vaikams 6-15 m.

*“Nestvilio“ parkas-muziejus – 6 Eur suaugusiam; 5 Eur studentams; 3 Eur vaikams nuo 6 m. amžiaus; 15 Eur šeimos bilietas (2 suaugę+2 vaikai).

* Plaukimas Dunajeco kanjonu – 12 EUR suaugusiems, 6 EUR vaikams iki 12 m.

* Keltuvas į Skalnate Pleso + funikulierius iš Hrebieniok (bendras bilietas) – 20 EUR suaugusiam, 17 EUR vaikams 12-15 m., 15 EUR vaikams iki 12 m.

* Aquacity (nuo 17:00 iki 21:00 val.) – 19 Eur suaugusiam; 16 Eur vaikams, studentams, senjorams; 1 Eur vaikams iki 120 cm.

* Nacionalinė vakaronė koliboje - 14 EUR suaugusiam, 11 EUR vaikams iki 18 m.

 • Vienviečio kambario priemoka (neatsiradus su kuo sugyvendinti) - 45 EUR


Papildoma informacija


 • Vairuotojų darbo - poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir kainos gali nežymiai kisti.
 • Išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marjimapolės.
 • Detali išvykimo informacija atsiunčiama 2-3 d. iki išvykimo el.paštu.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 602) 04224
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:

2020-09-17


Kaina nuo:195 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS