Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Aktyvus poilsis Dolomitinėse Alpėse

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstame į istorinio Tirolio regiono sostinę Insbruką. Šiam Austrijos regionui iki Pirmojo pasaulinio karo priklausė ir Pietų Tirolis, dabar esantis Italijos teritorijoje. Susipažinę su įspūdingų kalnų apsuptyje įsikūrusiu miestu tęsiame kelionę į Italiją. Vakare atvykstame į viešbutį viename iš Dolomitinių Alpių miestelių. Dolomitinės Alpės – tai Alpių kalnų grandinė dviejuose Šiaurės Italijos regionuose (Trentino - Pietų Tirolio ir Veneto), kur atskiras uolų grupes skiria gilūs slėniai ir perėjos. Dėl ypatingo grožio vertikalių uolų ir siaurų bei ilgų slėnių šie kalnai yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Val di Funes slėnį, kur pamatysime patį populiariausią Dolomitinių Alpių vaizdą – Santa Maddalena kaimelį didingų Odle (Geisler) uolų fone. Nuo šio kaimelio leisimės į nesudėtingą apie 13 kilometrų žygį Adolf Munkel taku šalia Odle uolų. Po žygio vykstame į Bressanone (Brixen), laikomą seniausiu miestu Tirolyje. Susipažinsime su senąja miesto dalimi, kur stovi įspūdinga baroko stiliaus katedra, gotikinė Šv. Mykolo bažnyčia ir renesansiniai vyskupų rūmai. Laisvas laikas mieste vakarienei. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Sesto Dolomitus, kurių garsiausia vieta yra trys aštrios viršūnės Tre Cime di Lavaredo. Sakoma, kad visiems atvykusiems į Dolomitines Alpes yra privaloma apsilankyti prie šių uolų. Žygis aplink šias uolas yra apie 10 kilometrų ilgio ir nesunkiai įveikiamas įvairaus fizinio pasirengimo keliautojams. Žygio metu grožėsimės ne tik šiomis garsiomis viršūnėmis, bet ir aplinkiniais slėniais bei kalnais. Po žygio ir poilsio įspūdingų kalnų apsuptyje vykstame į populiarų Veneto regiono kalnų kurortą Cortina d'Ampezzo, kuriame 1956 metais vyko Žiemos olimpinės žaidynės. Pažintis su kurortu ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Pro Selos kalnų masyvą vykstame į Corvara kalnų kurortą, iš kur keltuvais* kylame į 2500 m aukštį. Čia pradedame apie 4 km žygį iki aukščiausios Selos kalnų viršukalnės Piz Boe (3152 m). Pasiekę Piz Boe galėsime pasigrožėti aukščiausia Dolomitinių Alpių viršukalne Marmolada (3343 m) ir kitomis Selos kalnų masyvo viršukalnėmis. Nuo Piz Boe tęsiame žygį į kitą Selos kalnų pusę ir pasiekę 2952 m aukštyje esantį keltuvą* juo leidžiamės žemyn į Pordoi kalnų perėją. Po žygio vykstame į Pietų Tirolio sostinę Bolzano, kuris laikomas tiltu tarp šiaurinės vokiečių ir pietinės italų kultūros. Po ekskursijos senamiestyje vakarą praleisime jaukiose miesto gatvelėse ir centrinėje aikštėje. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Išvykstame iš Italijos. Kelionė per Austriją. Atvykstame į kalnų apsuptą Mocarto gimtinę Zalcburgą. Šis šiaurinėje Alpių dalyje ant Zalcacho upės krantų įsikūręs miestas dar vadinamas vartais į Alpes. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po Mirabelos parką, kitoje upės pusėje pamatysime Mocarto namą, esantį gražiausioje miesto gatvėje Getreidegasse. Apsilankysime Mocarto, Katedros ir kitose miesto aikštėse, išsidėsčiusiose aplink įspūdingą barokinę Zalcburgo katedrą. Susipažinę su miestu tęsiame kelionę per Austriją ir Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena.  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 50 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; kelionės programa gali būti keičiama dėl oro sąlygų; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys 120,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:455.05 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS