Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Aktyvus poilsis Austrijos Alpėse

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykstame į kalnų apsuptą Mocarto gimtinę Zalcburgą. Šis šiaurinėje Alpių dalyje ant Zalcacho upės krantų įsikūręs miestas dar vadinamas vartais į Alpes. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po Mirabelos parką, kitoje upės pusėje pamatysime Mocarto namą, esantį gražiausioje miesto gatvėje Getreidegasse. Apsilankysime Mocarto, Katedros ir kitose miesto aikštėse, išsidėsčiusiose aplink įspūdingą barokinę Zalcburgo katedrą. Laisvas laikas. Vakare atvykstame į nakvynės vietą prie Zell am See kalnų kurorto. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Iš Zell am See miestelio kylame keltuvu* į Schmittenhöhe viršukalnę (1965 m) ir nuo ten pradedame garsųjį žygį Pinzgauer Spaziergang. Žygis nėra sudėtingas, nes visą maršrutą galima eiti kalnų keteromis, tačiau viso žygio ilgis – apie 25 kilometrai. Pageidaujantys pakeliui gali užkopti į keletą viršukalnių. Viso žygio metu grožėsimės įspūdinga kalnų panorama. Baigę žygį keltuvu* nusileidžiame į slėnį. Vakare – laisvas laikas vakarienei miestelyje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aukštutinio Tauerno nacionalinį parką. Kelionė autobusu vienu įspūdingiausių Europoje Grosgloknerio Aukštųjų Alpių panoraminiu keliu*. Sustosime apžvalgos aikštelėse, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į kalnus, žavingus ežeriukus ir ledynus. Atvykstame į imperatoriaus Pranciškaus Juozapo aukštumą, kur grožėsimės nuostabiu reginiu į aukščiausią Austrijos Alpių viršukalnę Grosgloknerį (3798 m) ir ilgiausią Austrijoje Pasterze ledyną. Pasivaikščiosime kalnų takeliais. Pageidaujantys galės takeliu nusileisti iki pat ledyno. Vykstame į Tirolio regiono sostinę Insbruką. Šis kurortinis kalnų miestas turi ilgą istoriją ir garsėja kaip žiemos Olimpinių žaidynių vieta. Susipažinsime su pagrindiniais miesto objektais, o po ekskursijos turėsite laisvo laiko pasivaikščioti jaukiomis senamiesčio gatvelėmis ir pavakarieniauti. Nakvynė viename iš Tirolio regiono miestelių.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Tannheimer slėnį, kur pakilę keltuvu* pradėsime Trijų ežerų žygį. Vieni gražiausių vaizdų Austrijos Alpėse – pėsčiomis pasiekiami maži kalnų ežeriukai. Šio žygio metu pirmiausia pamatysime mažiausią iš trijų – Lache ežeriuką ir šalia jo tyvuliuojantį Traualpsee ežerą. Galiausiai pasieksime ir trečiąjį Vilsalpsee ežerą. Visas žygis – apie 15 kilometrų. Žygio metu bus poilsio pertraukėlė maudynėms viename iš ežeriukų tarp įspūdingų kalnų. Po žygio – laisvas laikas vakarienei viename iš slėnio miestelių. Nakvynė viešbutyje.

6 diena.  Pusryčiai. Dieną pradėsime lankydamiesi įspūdingame Rosengarten kanjone, kur įrengtas apie 2 km ilgio takas. Eisime mediniu taku ir tuneliais grožėdamiesi uolomis ir kriokliais. Vėliau vykstame į Ötztal slėnį, kur lankysimės prie aukščiausio Tirolio krioklio – Stuibenfall. Ten įrengtu taku užlipsime prie pat krioklio pasigrožėti iš 159 m aukščio krintančio vandens vaizdais. Vakare pailsėsime ir atsipalaiduosime terminiuose baseinuose*. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Išvykstame iš Tirolio. Važiuojame prie Aukštutinės Austrijos regione esančio Halštato ežero. Keltuvu* kylame į Dachšteiną – tai į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas kalnų masyvas. Eidami kalnų takeliais pasieksime ant šlaito kabančią apžvalgos aikštelę „Penki pirštai“, nuo kurios atsiveria vaizdai į aplinkinius kalnus ir Halštato ežerą. Laisvas laikas, kurio metu galėsite išgerti arbatos kalnuose įsikūrusioje užeigoje. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 115 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; kelionės programa gali būti keičiama dėl oro sąlygų; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.


Kelionės priemokos

Vienvietis kambarys 90,00 €
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. 8600 97797
el.p.: eglesil@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:549 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS