Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Kelionės autobusu


Pietų Kroatija - Bosnija ir Hercegovina


Kelionės į Kroatiją, kelionė į Bosniją ir Hercegoviną

 

Kelionės maršrutas:

Lietuva - Plitvicos nacionalinis parkas - Makarska - Biokovo gamtos parkas - Splitas - Dubrovnikas - Hvaro ir Bračo salos - Mostaras - Sarajevas - Bosnijos piramidžių slėnis - Lietuva

Visos nakvynės viešbučiuose !

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykstame įUNESCO saugomą Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė per Kroatiją. Vakare atvykstame į kurortą prie Adrijos jūros. Apgyvendinimas privačiame sektoriuje. Nakvynė.

3 diena Pažintinė ekskursija po Makarskos kurortą: miesto promenada, K. Miošičiaus aikštė, Šv. Morkaus bažnyčia, Pranciškonų vienuolynas, kuriame saugoma viena turtingiausių pasaulyje kriauklių kolekcija, Veprič šventavietė.Popiet siūlome ekskursiją* į Biokovo gamtos parką. Tai įspūdingo grožio gamtos ir gyvūnijos parkas, pavergiantis savo kalnų grožiu. Žygis į Biokovo kalnus, kurio metu grožėsitės įspūdinga panorama, o taip pat palydėsite saulę. Aktyviai praleidus popietę, pageidaujančių laukia tradicinė vakarienė*. Kadangi vyksite į kalnus, nepamirškite atitinkamos aprangos ir apavo. Nakvynė privačiame sektoriuje.

4 diena Ryte laisvas laikas skirtas poilsiui prie Adrijos jūros. Popiet išvykstame į Splitą. Ekskursijos po miestą metu, Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo UNESCO saugomas Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas*, buvusi Jupiterio šventykla*, Katedra*, senamiestis ir kiti architektūros paminklai. Laisvu laiku - nepamirštamas atokvėpis vienoje iš šalia garsiųjų rūmų prigludusių kavinių. Nakvynė privačiame sektoriuje.

5 diena Išvyką į gražiausią Kroatijos miestą – tvirtovę Dubrovniką, kurio senamiestis apjuostas įspūdinga gynybine siena*, nuo kurios atsiveria nepakartojama miesto panorama. Ekskursija po UNESCO saugomą senamiestį: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės ir kt. Nakvynė privačiame sektoriuje.

6 diena Išvyka laivu į Hvaro ir Bračo salas*.Tai dienos išvyka laivu. Hvaras – sala vidurio Dalmatijos archipelage. Grožėsitės ir mėgausitės levandų bei rozmarino plantacijomis. Aplankysite ir Bračo salą, kuri su Vidovo kalva yra aukščiausia Adrijoje. Bračas garsėja Auksiniu iškyšuliu, kuriame yra gražiausiaspaplūdimys Kroatijoje. Puiki proga pasimėgauti maudynėmis. Nakvynė privačiame sektoriuje.

7 diena Atvykstame į Mostarą. Trumpa pažintis su vienu gražiausių Hercegovinos miestų. UNESCO saugomasMostaras - tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Miestas minimas nuo XV a. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu. Atvykstame į Sarajevą - Bosnijos ir Hercegovinos sostinę. Tai miestas, kur rytietiška architektūra ir kultūra priverčia susimąstyti, kur randiesi. Ekskursijos metu - Senoji rotušė (Nacionalinė biblioteka), Baščaršija – pagrindinė prekyvietė, Miljackos upės tiltai, Senoji sinagoga. Nakvynė viešbutyje.

8 diena Pusryčiai. Bosnijos piramidžių slėnio lankymas. Tik 2005 m. atrastos Bosnijos piramidės – bene reikšmingiausias XXI a. archeologinis objektas Pasaulyje. Ekskursijos* metu – aukščiausia Pasaulio Saulės piramidė, Mėnulio ir Meilės piramidės. Esant galimybei aplankomas Tunelių labirintas – neaiškios paskirties požeminės galerijos, vedančios link Saulės piramidės centro.  Nakvynė viešbutyje.

9 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina nuo 1097 Lt

Priemokos:

Pervežimas Klaipėda - Kaunas - Klaipėda 130 Lt
Pervežimas Šiauliai - Kaunas - Šiauliai 110 Lt
Pervežimas Panevėžys - Kaunas/Vilnius - Panevėžys 100 Lt
Pervežimas Kryžkalnis - Kaunas - Kryžkalnis 100 Lt
Med. išlaidų draudimas suaugusiam 17 Lt
Med. išlaidų draudimas asm. 3 - 25 m. 14 Lt
Med. išlaidų draudimas asm. 66 - 75 m. 51 Lt

Nuolaidos:

Jaunavedžiams - 10 %
Keliaujantiems antrą kartą - 5 %
Keliaujantiems trečią kartą - 7 %
Keliaujantiems ketvirtą kartą ir daugiau kartų - 10 %
Senjorams (vyresniems nei 65 m.) - 5 %
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui - 99 %
9 asmenų grupei - 9-ajam asmeniui - 80 %
8 asmenų grupei - 8-ajam asmeniui - 65 %
7 asmenų grupei - 7-ajam asmeniui - 50 %
6 asmenų grupei - 6-ajam asmeniui - 35 %
5 asmenų grupei - 5-ajam asmeniui - 25 %
Vaikams iki 12 m. - 10 %
Vaikams nuo 12 m. ir studentams - 5 %

Nuolaidos nesumuojamos ir negalioja "Specialiems" bei "Paskutinės minutės" pasiūlymams !

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu; 5 nakvynės Kroatijoje privačiame sektoriuje; 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose kelionės metu; kelionės vadovo paslaugos; programoje nurodyta ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

(*) –bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų (Splite, Dubrovnike, Mostare, Sarajeve) paslaugos ~ 80 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės, Panevėžio* arba Šiaulių*, Klaipėdos * (*yra papildomų sąlygų). turistai privalo turėti: kalnams pritaikytą patogią avalynę, skraistę nuo lietaus, maudymosi kostiumėlius, rankšluosčius. Vykstantiems į šią kelionę reikalingas ne trumpiau kaip šešis mėnesius nuo kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.
  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 600) 977 97
el.p.: ramune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 9 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:318.13 €
PAKLAUSIMAS


Privatumo politika
 
UŽSISAKYTI NAUJIENAS