Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Žiemos kelionės


Kalėdinės kelionės Lietuvoje kolektyvams

Artėjant švenčių metui, mes siūlome jį pasitikti ne tik su geromis nuotaikomis, bet ir kelionėmis po mūsų kraštą! Kviečiame pažinti, patirti, pajausti, pamatyti bei paragauti!

Kalėdinė Ryga. „Rigas balzams“ arba alaus degustacijos. Galimybė apsilankyti operoje

Šventinis laikotarpis Rygoje išsiskiria unikaliu festivaliu ”Kalėdinės Rygos eglutės”. Šiuo laikotarpiu  visame senamiestyje ir aplink jį galima pamatyti 25 tiek tradiciškai papuoštas eglutes. Pasivaikščiojus po mugę siūlome paskanauti Rygos juodojo balzamo arba alaus, o pačiai pabaigai pasimėgavimas Opera.

Kalėdos Suvalkijos krašte ir šokiai Gelgaudiškio dvare

Keliausime į  Pušynuose skendintį Lekėčių kaimelį, kur krašto kulinarines paslaptis atskleis miestelio bendruomenės klubo moterys. Sudalyvausime tikro kaimiško šakočio kepimo pamokoje. Vėliau susipažinsime su Zyplių  dvare nematytais dvaro žiogais, o Šakiuose - sėmenų aliejaus spaudykloje degustuosime „sveikatingumo“ aliejų, galėsime įsigyti lauktuvių. Siūlome dainose apdainuoto „Pienių vyno“ ir „Šešių uogų vyno“ degustaciją. Gelgaudiškio dvaras mus kvies į muzikos saloną, kur vedama nuotaikinga dvaro šokių pamoka.  Po šokių pamokos visi vaišinsimės dvaro sūriu, vynu.

Angelai Anykščiuose – prakartėlė Rokiškyje

Advento laikotarpiu susipažinsime su Angelų kolekcija Anykščiuose bei vienintele Lietuvoje prakartėlių kolekcija Rokiškyje. Pamatysime medžių viršūnes apsidengusias sniegu Lajų take. Taip pat apsilankysime Anykščių vyno gamykloje ir degustuosime vietinės produkcijos gaminius, o Rokiškyje apžiūrėsime unikalią Šv. Mato bažnyčią,  vieno kilometro ilgio alėja nueisime iki grafų Tyzenhauzų rūmų. Po ekskursijos galima pažintinė programą „Sūrio kelias“, kur paskanausime įvairių sūrio rūšių.

Šventinis Birštonas

Vyksime į Stakliškes - kur pasigrožėsime barokine 18 a. bažnyčia, paragausime midaus ir galėsime nusipirkti dar šiltą šakotį. Kad būtume ne tik atsigėrę, bet ir pavalgę kepsime dzūkišką bandą. Aplankysime Birštoną su puošnia Kalėdine eglute. Kelionės pabaigai - siūlome jaukų vakarą Punioje. „Dzūko pirkioje“ sužinosime kaip dzūkai laukė Šv. Kalėdų, ką valgė, kuo svečius vaišino.

Šiaurinis Biržų miestas

Aplankysime Palėvenės vienuolyną, pravažiuosime per šventinį Kupiškį. Atvykę į Biržus aplankysime Astravo dvarą, pasigrožėsime pasipuošusiu miestu, aplankysime Biržų pilį, ragausime specialiai šventėms pagamintą Radvilų alų.

Kalėdinio Kauno mozaika

Pasivaikščiosime Laisvės alėja, apžiūrėsime Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovės pastatą, pietausime čia įrengtame restorane, apsilankysime įdomiuose muziejuose, užsuksime į „Stumbro“ gamyklą, kur aplankysime kabinetą su autentiškais baldais, sužinosime apie alkoholio vartojimo kultūros raidą, paskanausime čia gaminamų gėrimų. Šventinę ekskursiją po Kauną pratęsime Muzikiniame teatre.

Kalėdos Lietuvos dvaruose

Klausydami Kalėdinės muzikos vyksime didžiausio Lietuvos dvaro link – į Pakruojį. Pasirinktinai Pakruojo dvare galime dalyvauti alaus degustacijoje, teatralizuotame vaidinime. O Šiauliuose mėgausimės Frenkelio vilos turtais. Saulės miestas yra garsus mūsų krašto rekordais – seniausiu ir didžiausiu Saulės laikrodžiu  ir, bene,  seniausia alaus darykla „Gubernija”, degustacija joje. Vyksime į Bistrampolio dvarą. Klausysimės dvaro istorijos. Dienos išvyką baigsime vakarieniaudami dvare, skambant muzikos garsams.

Kalėdos pas Malūnininką

Vyksime į gražiausią Latvijos dvarą – Rundalės rūmus.  Mažasis Versalis turi sukaupęs tiek turtų, istorijų, kad prireiks laiko pažinčiai. Pabuvę nuostabioje barokinėje aplinkoje, vyksime į didžiausią Lietuvos dvarą – Pakruojį. O ten mūsų lauks Malūnininkas, su kuriuo praleisime puikų laiką, degustuodami, ragaudami, dainuodami…

Kalėdos paukščių apsuptyje

Pasitiksime šventišką rytą valgydami įvairių paukščių kiaušinių kiaušinienę. Laukdami Kalėdų senelio, šildysimės prie lauke esančio židinio, gersime arbatą bei valgysime sausainius. Kalėdų senelis mus pasitiks su dovanomis bei užduotimis. Pamatysime „gyvą“ prakartėlę. Apžiūrėsime visus kaimelyje esančius paukščius. Ir sugalvosime savo Kalėdų norus. Pamatysime Aukštaitijos nacionalinio parko lankomus objektus.

Senieji advento papročiai. Trakai – Kalėdų senelio sostinė

Prisiminti, kaip Šv. Kalėdos buvo švenčiamos Lietuvos kaime, kviečia Pamerkių kaimo šeimininkė. Paskanausime šventiškų patiekalų, pakalbėsime apie advento papročius, kepsime sausainius pagal senovinį šeimininkės receptą. Pakeliui užsuksime ir į Trakų Vokėje esančius grafų Tiškevičių rūmus. Šv. Kalėdos buvo viena gražiausių švenčių rūmuose, ir kaip šioms šventėms ruošėsi visa grafo šeima bei tarnai, sužinosime pasiklausę Rūmų direktoriaus pasakojimo.

Kalėdinių žvaigždučių spindesys ir šiltas šakotis

Važiuodami Molėtų plentu užsuksime į Etnokosmologijos muziejų. Per požeminę galeriją, tarsi mitologinio medžio šaknis, keliausime iš salės į salę, susipažinsime su unikaliais eksponatais, stebėsime Visatos vaizdų skaidrių šou, nuo apžvalgos aikštelės, įrengtos 32 metrų aukštyje, pasigrožėsime apylinkėmis. Vyksime į Strigailiškių kaimelį kur patys gaminsime šakoti, bendrausime, gersime arbatą.

Žiemos išvyka į pajūrį (2 dienos)

1 d. Vyksime Lietuvos pajūrio link. Susipažinsime su etnografiniais regionais. Sustosime gražiame ir įdomiame Rietavo miestelyje, kuris yra garsus savo istorija, kunigaikščiais Oginskiais. Atvyksime į Kretingą, tituluojama vienuolynų sostine. Ekskursija Kretingos vienuolynai, jų lankymas, pašnekesiai su vienuoliais. Vakarą leisime vakarieniaudami viename iš pramogų kompleksų arba Klaipėdos muzikiniame teatre. Nakvynė Palangoje. 2 d. Po pusryčių – laisvas laikas prie jūros žiemą. Ypatingai gražus Olandų kepurės skardis. Pasivaikščiosime akmenuota jūros pakrante. Klaipėdoje ieškome laimės simbolių.

Linksmybės Biržuose

Sudalyvausime šventinėje Kalėdinėje teatralizuotoje programoje  „Gryčioj būva… Sveiks, Sveteli, veseliot atvykęs” Biržuose. Programos metu, šventiškai papuoštoje kavinėje, prisiminsime senovinius vestuvinius papročius, šaunūs liaudies muzikantai linksmins, kvies dainuoti, šokti, kvies vaišintis šventiniu kepsniu, svočios pyragu, sūriais, kepta duona, „jaunųjų suspaustu sūriu“, vaišinsimės biržietišku alumi, lietuviška gira... Programoje visų laukia įvairūs siurprizai... Programos metu sulauksime ir Kalėdų Senelio su Snieguole, kurie linkės gerų ateinančių metų, organizuos žaidimus, atrakcionus, burs Jūsų ateitį, žinoma nepamirš ir kalėdinių dovanėlių... 

Bitutės ir žiemą gyvena

Snieguotais kelias vyksime į teminį kaimą kur atsigersime žolelių arbatos,  paskanausime sveikuolių sausainių bei  ,,šilkinės košės“, giros, pasiklausysime legendų apie muilo atsiradimą, būsime įtraukti į smagius žaidimus, mums bus atskleistos  visos muilo gamybos paslaptys. Vėliau vyksime į kaimelį prie Šušvės upės, kur turėsime galimybę paragauti pagal seną išsaugotą receptūrą gaminamų ypatingų  midaus rūšių. Degustacijos metu ne tik paragausime 5 rūšių midaus, vaišinsimės naminiu sūriu bei medumi, bet ir išgirsime šio gėrimo atsiradimo istoriją. Taip sušilsime šaltą žiemos diena.

Kelionės organizuojamos nuo 15 asmenų. Palankios kainos. Galimos ir kitos programos.

Laukiame Jūsų skambučių, paklausimų!

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt