Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Žymiausių Vietnamo objektų turas: Saigonas – Hujė – Hojanas – Hanojus


Žymiausių Vietnamo objektų turas

Saigonas – Hujė – Hojanas – Hanojus

(10 dienų)

            

Vandens lėlių teatras                                               Khai Dinh mauzoliejus                                             

 

      

Etnologijos muziejus                                               Thu Bon upės turas

Turo įžymybės:

Pasiplaukiojimas Halong įlankoje Ho Chi Minh memorialinis kompleksas
Cu Chi tuneliai ir Vietkongas Etnologijos muziejus
Pasiplaukiojimas Mekong upe Thien Mu pagoda
Tradiciniai pietūs Thuy Bieu kaime Khai Dinh mauzoliejus
Pasiplaukiojimas Thu Bon upe Vandens lėlių teatras
Literatūros šventovė Binh Tay turgus

PROGRAMA

1 diena. Saigono turas (pusė dienos). Saigonas

Šiandien pradėsime Saigono turą. Saigonas – gyvybe kunkuliuojantis šalies centras, kur susiduria tradicinis ir modernus gyvenimo būdai. Savo turą pradėsime ties istoriniu centru – Dong Khoi prekybininkų gatve ir senuoju kolonijinio Saigono centru. Po to susipažinsime su Naujųjų laikų istorijos palikimu – Vienybės rūmais, dar žinomais kaip buvę Pietų Vietnamo prezidento Nepriklausomybės rūmai. 6-ojo dešimtmečio stiliaus rūmų architektūra buvo apgadinta per žymiąją tankų apgultį 1975 m. balandžio 30 dieną, žymėjusią Pietų Vietnamo žlugimą. Vis dėlto rūmų stilius išliko beveik nepakitęs, o rūmus šturmavę tankai dabar eksponuojami prie jų vartų. Po to keliausime į vieną įdomiausių pagodų Saigone - Nefrito imperatoriaus pagodą. Pakeliui prasilenksime su europietiško stiliaus įžymybėmis: puošnia Miesto rotuše, Senuoju operos teatru, neoromantine Notre Dame katedra ir Centriniu paštu. Paskutinis mūsų maršruto taškas – centrinis Ben Thanh turgus, kur prekeiviai siūlo milžinišką ir be galo įvairų rankdarbių ir produktų asortimentą. Naktį praleisite viešbutyje Saigone.    

2 diena. Cu Chi tuneliai ir kinų kvartalas. Saigonas

Šiandien  Jūsų lauks išvyka į Cu Chi tunelius, kurie Amerikos karo metu veikė kaip svarbi Vietkongo bazė. Šis įspūdingas požeminis tinklas driekiasi 200 km., iškastas rankomis kietose laterito uolienose, jis apjungė valdymo postus, ligonines, prieglobsčius ir ginklų gamyklas. Čia daugiau sužinosite apie Vietkongo kasdienybę, gudriai paslėptus įėjimus, spąstus – visa, kas padėjo tuneliams išlikti neaptiktiems. Taip pat apsilankysite specialiose zonose, įrengtose turistams tuneliuose. Po to išvyksime į Cholon, dar žinomą kaip kinų kvartalas. Čia galėsite apsipirkti kinų medicinos turguje ir Binh Tay – didmeninės prekybos turguje, kuriame galima nusipirkti viską, nuo džiovinto maisto iki marškinėlių ir elektronikos. Toliau patrauksime į Thien Hau pagodą, pastatytą Kantono kongregacijos ir skirtą Dangaus dievybėms. Naktį praleisite viešbutyje Saigone.

Maitinimas: pusryčiai viešbutyje.

  

3 diena. Ben Tre kasdienybė ir pasiplaukiojimas Mekong upe. Saigonas

Šiandien Jūsų lauks ekskursija į Ben Tre miestelį ir pasiplaukiojimas Mekong upe, jiems skirsime visą dieną. Pirmiausia išvyksime į Ben Tre, kirsdami Ben Luc ir Tan An miestus. Iš čia, Mekong upe išplauksime į Vam Xep kanalą, kur dirba vietiniai amatininkai ir kokosinių saldumynų gamintojai. Apylinkėse galėsite pasimėgauti sezoniniais vaisiais, tradicinėmis dainomis, taip pat galėsite susipažinti su vietinių gyvenimo būdu: nuvyksime į vietinių namus, kur pasivaišinsite arbata su medumi. Toliau sampanu išplausime į mažesnius kanalus. Čia stebėsime kasdienį vietinių gyvenimą bei sustosime pasivaikščioti apylinkėse. Naktį praleisite viešbutyje Saigone.

Maitinimas: pusryčiai viešbutyje.  

 

4 diena. Hujė turas. Saigonas-Hujė

Šiandien Jus nuvešime į oro uostą, iš kurio išvyksite į Hujė. Čia Jūsų lauks pažintis su Hujė - buvusia Vietnamo sostine, išsilaikiusia 140 metų. Čia išvysite senovines šventyklas, imperatoriškus pastatus ir prancūzų architektūrinio stiliaus rūmus, iškilusius XVII a. Pirmiausia apsilankysime Tu Duc ir Khai Dinh mauzoliejuose  ir gretimai įsikūrusiuose kaimuose. Tu Duc žinomas kaip ilgiausiai istorijoje valdęs Vietnamo imperatorius, kurio iniciatyva mauzoliejus buvo pastatytas ir naudojamas meditacijai, skaitymui ir teatro pasirodymams rengti. Čia galėsite pasigrožėti gracingais paviljonais, kiemais ir lotosų tvenkiniais. Po to apsilankysime Imperatoriškame Khai Dinh mauzoliejuje, įsikūrusiame ant šlaito.  Tai paskutinysis iš Nguyen dinastijos monumentinių mauzoliejų, pastatytas 1931 metais. Jo architektūroje susipina ryškūs europietiško ir Vietnamo stiliaus elementai. Po to apsilankysime Imperatoriškame mieste – milžiniškame  XIX a. komplekse, įrengtame pačiame Hujė centre ir pastatytame pagal Pekino Uždraustojo miesto modelį. Iki Vietnamo-Amerikos karo metu įvykusių bombardavimų, tvirtovės sienos siekė 10 km. Šiandien didžioji dalis komplekso – sunaikinta, tačiau išlikę monumentai puikiai atspindi Nguyen dinastijos rūmų gyvenimą. Čia išvysite didingą vėliavos stiebą su išdidžiai plevėsuojančia Vietnamo vėliava, įspūdingus Ngo Mon vartus – įėjimą į pagrindinį komplekso korpusą. Taip pat apsilankysime erdviuose kiemuose su romiais lotosų tvenkiniais, Dien Tho – karalienės motinos rezidencijoje, Thai Hoa rūmuose, įspūdingai dekoruotame vestibiulyje, Mandarinų salėse bei išvysime originalias 9 dinastijų urnas. Taip pat galėsite apsilankyti Hujė Karališkame antikvariato muziejuje. Naktį praleisite viešbutyje Hujė.

Maitinimas: pusryčiai viešbutyje.

5 diena. Ekskursija į Thuy Bieu kaimą ir pietūs pas vietinius. Hujė-Hojanas

Šiandien Jus nuvešime į Toa Kham Wharf, kur Jūsų lauks kruizas Kvapniąja upe. Pakeliui apsilankysime legendinėje Thien Mu pagodoje. Po to atvyksime į Thuy Bieu kaimą, norintys galės patyrinėti kaimą pėsčiomis arba dviračiu, apsilankyti vietiniuose soduose ir šventovėse bei smilkalų ir ritualinių pinigų gamintojų šeimose. Taip pat turėsite galimybę papietauti pas vietinius. Po to išvažiuosime į Hojaną, vyksime vaizdingu pakrantės ir kalnų maršrutu: per kontrastingas Šiaurės ir Pietų klimato zonas, Hai Van tarpeklį, Lang Co paplūdimį, Rytų Vientamo jūrą ir pakrantėje įsikūrusį Danang miestą. Naktį praleisite viešbutyje Hojane.

Maitinimas: pusryčiai viešbutyje, pietūs – kaip nurodyta programoje.

  

6 diena. Hojano turas ir pasiplaukiojimas Thu Bon upe. Hojanas

Šiandien Jūsų lauks turas pėsčiomis Hojane – vaizdingame prekybininkų mieste, įsikūrusiame upės pakrantėje, viename iš pagrindinių Pietryčių Azijos tarptautinių uostų, veikusių XVII-XIX a. Nuo 1999 m. Hojanas taip pat priklauso UNESCO pasaulio paveldui. Turo metu susipažinsime su Japonų tiltu, kurį 1593 metais pastatė japonų bendruomenė, siekdama miestą sujungti su japonų kvartalu, atitvertu upės. Vėliau apsilankysime gretimame Sa Huynh muziejuje, kuriame saugoma ankstyvoji Hojano ekspozicija. Taip pat susipažinsime su tipiškomis kinų stiliaus pagodomis, vietine architektūra, rankdarbių cechais ir daugeliu kitų. Po pietų vietine valtimi išplauksime Thu Bon upe. Pakeliui į keramikos ir medžio drožybos kaimus, galėsite pasigrožėti nepaliestų kaimo apylinkių vaizdais.

Maitinimas: pusryčiai viešbutyje

7 diena. Hanojaus turas I. Hojanas-Danangas-Hanojus

Šiandien Jus nuvešime į Danango oro uostą, iš kurio išvyksite į Hanojų. Čia Jūsų lauks pažintis su šiandienine Vietnamo sostine – Hanojumi, išlaikiusia savo praeities žavesį. Tai elegancijos ir harmonijos, modernizmo ir tradicijos derinys su unikalia Azijos gamta. Čia pradėsime savo 60 min. trukmės turą elektra varomoms mašina. Pakeliui išvysite Hoan Kiem ežerą, Quan Su pagodą, Šilko kelią, Hanojaus traukinių stotį, Hoa Lo kalėjimą, Hanojaus operos teatrą. Po to apsilankysime vandens lėlių teatro pasirodyme, kur išvysite unikalią meno formą, kilusią Vietname. Naktį praleisite viešbutyje Hanojuje.

Maitinimas: pusryčiai viešbutyje

 

8 diena. Pasiplaukiojimas Halong įlankoje ir pietūs. Hanojus-Halong įlanka-Hanojus

Šiandien Jus nuvešime į Halong įlanką, kur vidurdienį Jūsų lauks pasiplaukiojimas tradicine medine valtimi. Pakeliui galėsite papietauti ir pasigrožėti keistais uolų dariniais, tarp jų: akmeniniu šunimi, smilkalų degintoju ir kovojančiu gaidžiu. Taip pat apsilankysime urvuose, aptinkamuose aplinkinėse salose, kaip, kad “Dieviškosios rezidencijos grote”. Naktį praleisite viešbutyje Halong. Vakarėjant prisišvartuosime Halong prieplaukoje, iš čia važiuosime atgal į viešbutį Hanojuje.

Maitinimas: pusryčiai viešbutyje, pietūs - kaip nurodyta programoje

9 diena. Hanojaus turas II: Literatūros šventovė, Ho Chi Minh memorialinis kompleksas ir Etnologijos muziejus. Hanojus

Šiandien tęsime ekskursijų seriją Hanojuje. Pirmiausia apsilankysime Literatūros šventovėje - bene geriausiai išsilaikiusioje  tradicinės Vietnamo architektūros monumente, pastatytame Konfucijaus garbei 1070 m. Be to, tai buvusi pirmojo Vietnamo universiteto teritorija, kurios kiemeliuose galima aptikti akmenines vėžlių skulptūras, laikančias lenteles su geriausiųjų studentų sąrašais. Taip susipažinsite su prezidento Ho Chi Minh memorialiniu kompleksu: mauzoliejumi, Prezidentiniais rūmais, parku, atstatyta XI a. pagoda ir buvusiais prezidento namais, kur jis praleido 1958-1969 metus. Taip pat apsilankysime Ho Chi Minh muziejuje, kuriame eksponuojama daugiau nei 120,00 dokumentų, objektų ir filmų, menančių buvusio prezidento gyvenimą ir revoliucinę veiklą. Galiausiai apsilankysime Etnologijos muziejuje, kuriame saugoma 54 skirtingų etninių grupių, aptinkamų Vietname, meno dirbiniai ir artefaktai. Muziejaus kolekcija apima tradicinių pastatų rekonstrukcijas bei etninių mažumų aprašus su jų tradicinės aprangos ir gyvenimo būdo pavyzdžiais. Naktį praleisite viešbutyje Hanojuje.

Maitinimas: pusryčiai viešbutyje.

10 diena. Laisva diena. Hanojus

Maitinimas: pusryčiai viešbutyje.

KAINA

Paketo kaina:  960 JAV dolerių

Norint gyventi vienviečiame kambaryje, mokamas papildomas 194 JAV dolerių mokestis.

Į bendrą kainą įskaičiuota:

  • Gidas anglų kalba (norintys už papildomą mokestį galės pasirinkti gidą kita kalba);
  • Maitinimas nurodytas programoje (ankstyvų skrydžių atvejais, pusryčių dėžutė gali būti pakeista standartiniais amerikietiškais pusryčiais);
  • Lėktuvų bilietai ekonomine klase (nebent kelionės programoje būtų nurodyta kitaip):

      Skrydis maršrutu Saigonas-Hujė

      Skrydis maršrutu Danangas-Hanojus

  • Nešikų paslaugos oro uostuose, kai užsakomos gidų paslaugos;
  • Priemokos už degalus (šis punktas gali kisti prieš prasidedant turui);
  • Vandens transporto bilietai, numatyti mūsų programoje;
  • Pervežimai;
  • 1 papildomas butelis geriamojo vandens ir 1 šaltas rankšluostis (vykstant pusę dienos trunkančiam turui) ir 2 papildomi buteliai vandens ir 2 šalti rankšluoščiai (vykstant visai dienai);
  • Įėjimo mokesčiai lankytinoms vietoms, įtrauktoms į mūsų bendrą programą;
  • Tarptautinių ir vietinių skydžių oro uosto mokesčiai Vietname ir Mianmare.

Į bendrą kainą neįskaičiuota:

Vizos mokesčiai, gėrimai, asmeninės Jūsų išlaidos.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS