Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Vietnamas – viskas, ką būtina pamatyti per 13 d. su vadovu iš Lietuvos

13 d. pažintinė kelionė į Vietnamą su vadovu iš LietuvosKelionėje:

  • Du skirtingi kaip paprasta mergina ir rafinuota dama Vietnamo didmiesčiai – Hanojus ir Ho Či Minis;
  • Du gamtos stebuklai – Ha Longo įlanka ir parkas Tam Coc;
  • Svarbiausios Vietnamo arterijos, Mekongo deltos, pulsas;
  • Skaudžią istorijos žaizdą menantys Ku Či tuneliai – vietnamiečių stiprybės simbolis;
  • Maisto gaminimo paslaptys ir nauji kulinarijos meno įgūdžiai;
  • Švelnus Pietų Kinijos jūros vanduo, balto smėlio paplūdimiai ir galimybė išbandyti jėgos aitvarus žavingame Fan Tieto kurorte.

1 DIENA. VILNIUS – TARPINIS ORO UOSTAS – HANOJUS

2 DIENA. HANOJUS

Atskridę į Hanojų, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į Hanojaus centrą: lydimi gido susipažinsite su gyvybe pulsuojančiu senuoju Hanojaus kvartalu ir 36 gildijos gatvėmis, pamatysite originalios architektūros Vienos kolonos šventyklą, kurios pagrindą sudaro vienintelė kolona, taip pat gražiausią Hanojuje Tran Quoc pagodą, Quan Thanh šventyklą. Lankysitės Literatūros šventykloje – senajame universitete, pirmuosius mokinius išleidusiame 1070 metais. Užsuksite į etnologijos muziejų, kuriame sužinosite daug įdomių faktų apie vietinių gyventojų tradicijas. Pasivažinėsite tradiciniais vežimaičiais – velorikšomis. Vėliau grįšite į Hanojų, senoviniame teatre stebėsite nepakartojamą lėlių spektaklį ant vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3 DIENA. HANOJUS – NIN BINAS – HANOJUS (P, Pi)

Po pusryčių išvyksite į Hoa Lu. Šis miestas X–XI a. buvo Vietnamo sostinė. Aplankysite Dinh šventyklą, sudarytą iš trijų dalių ir pastatytą kinų stiliumi. Vėliau laiveliu 2 val. plauksite upe į nacionalinį parką Tam Coc, kuris dar vadinamas sausumos Ha Longu. Pasieksite Bich Dong, vieną gražiausių Vietnamo olų, kur matysite labai senas ir puikias pagodas. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

Nuvažiuotas atstumas apie 205 km.

Dienos akcentas

Stulbinanti parko Tam Coc gamta.

4 DIENA. HANOJUS – HA LONGAS (P, Pi, V)

Po ankstyvų pusryčių keliausite į Ha Longą. Atvykę leisitės į kruizą po Ha Longo įlanką. Ši rojų primenanti vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš jų tik 980 turi pavadinimus. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo bei Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašus. Plaukdami grožėsitės tūkstančiais salelių, pietausite, persėsite į mažesnius laivelius ir plauksite apžiūrėti stalaktitinių urvų. Vietnamietiško maisto gaminimo pamoka laive. Vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive.

Nuvažiuotas atstumas apie 170 km.

Dienos akcentas

Vietnamo rojus Ha Longo įlanka, UNESCO objektas.

5 DIENA. HA LONGAS – HANOJUS – HO ČI MINIS (P, Pi)

Tęsite kruizą Ha Longo įlanka. Aplankysite Sung Sot, arba Siurprizų, urvą, atrastą prancūzų keliautojų 1901 metais. Jame per milijonus metų formuojantis stalaktitams ir stalagmitams išaugo tikri gamtos šedevrai. Apie 12.30 val. atvyksite į uostą. Būsite nuvežti į oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

6 DIENA. HO ČI MINIS – MEKONGO DELTA – HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į „Vietnamo Veneciją“ – Mekongo deltą. Tai didžiausia pasaulyje upės delta, užimanti 60 tūkst. kv. km plotą. Iš Mi To miestelio prieplaukos kokosų palmių paunksniais plauksite rankų darbo sampano valtimi į deltos salas, kur iš kokosų gaminami saldumynai ir įvairūs rankdarbiai. Arklio traukiamu vežimaičiu keliausite paskanauti arbatos su medumi ir vaisių vietinio ūkininko namuose Vėžlių saloje. Jei liks laiko, už papildomą mokestį siūlome apsilankyti gyvačių fermoje, kur galima pamatyti įvairių, net nuodingų ir agresyvių, gyvačių (3–5 USD). Vakare grįšite į Ho Či Minį. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 90 km.

Dienos akcentas

Didžiausia pasaulyje Mekongo delta.

7 DIENA. HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į namą „Mai“ (Mai Home) – Ho Či Minio kulinarijos meno centrą. Čia būsite supažindinti su Vietnamo kulinarija ir jos paslaptimis, padedami gaminsite tradicinius patiekalus. Nusiteikite rimtai – jūsų lauks savo pačių pagamintų patiekalų degustacija. Be to, gausite maisto ruošimo specialisto sertifikatą ir receptų knygelę, kad galėtumėte lengviau pagaminti vaišių šeimai ir draugams grįžę namo. Po pietų vyksite į ekskursiją po miestą. Apžiūrėsite centrinį paštą, projektuotą gerai paryžiečiams žinomo Gustave’o Eiffelio, taip pat matysite Dievo Motinos katedrą, Vienybės rūmus, Ben Thanh turgų. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Dienos akcentas

Kelionė į kvapų ir skonio pasaulį, arba Vietnamiečių virtuvės paslaptys.

8 DIENA. HO ČI MINIS – KU ČI TUNELIAI – HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į garsiuosius Ku Či tunelius (apie 70 km nuo centro) ir sužinosite daugiau apie legendinę tunelių sistemą, kurią partizanai naudojo per karą su amerikiečiais. Turėsite galimybę nusileisti į tunelį ar pašaudyti išlikusiais ginklais. Po ekskursijos vyksite į Fan Tieto kurortinę zoną ilsėtis prie vandenyno. Nakvynė Mui Ne kurorto viešbutyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

9 – 11 DIENOS. FAN TIETAS (P)

Poilsis prie vandenyno. Nakvynės viešbutyje Mui Ne kurorte.

12 DIENA. FAN TIETAS – HO ČI MINIS (P)

Po vidurdienio išvyksite į Ho Či Minį. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį siūlomas kruizas su vakariene (nuo 42 USD.). Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

13 DIENA. HO ČI MINIS – TARPINIS ORO UOSTAS – VILNIUS

Vyksite į oro uostą. Skrydis Ho Či Minis – tarpinis oro uostas – Vilnius.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 13 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1170 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS