Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Vietnamas, Laosas ir Kambodža – 14 d. kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos

14 d. pažintinė kelionė į Vietnamą su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Kelionėje:

  • Trys kaimynės, bet labai skirtingos Pietryčių Azijos šalys;
  • Vietnamo didmiesčiai Hanojus ir Ho Či Minis bei kerintys kruizai po Ha Longo įlanką ir Mekongo deltą;
  • UNESCO saugomas Luang Prabangas Laose ir jo nuostabaus grožio vienuolynai;
  • Architektūrinis khmerų civilizacijos šedevras Angkoro šventykla ir tūkstančio lingamų upė Kambodžoje;
  • Poilsis Fan Tieto kurorte.

1 DIENA. VILNIUS – TARPINIS ORO UOSTAS – HANOJUS

2 DIENA. HANOJUS (Pi)

Atskridę į Hanojų, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir lydimi gido vyksite į viešbutį. Tą dieną susipažinsite su gyvybe pulsuojančiu senuoju Hanojaus kvartalu ir 36 gildijos gatvėmis, pasivažinėsite tradiciniais vežimaičiais – velorikšomis. Pamatysite originalios architektūros Vienos kolonos šventyklą, kurios pagrindą sudaro vienintelė kolona, apžiūrėsite šventyklą Ngoc Son, pasigrožėsite Literatūros šventykla – senuoju universitetu, pirmuosius mokinius išleidusiu 1070 metais. Vyksite į unikalų vandens lėlių teatrą, gyvuojantį jau tūkstantį metų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

Dienos akcentai

Senosios Azijos žavesys Hanojuje ir unikalus vandens lėlių teatras.

3 DIENA. HANOJUS – HA LONGAS – HANOJUS (P, Pi)

Po pusryčių išvyksite į Ha Longą. Ši rojaus Žemėje vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo bei Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašus. Kruizo po įlanką metu grožėsitės tūkstančiais salelių, pietausite, apžiūrėsite stalaktitų urvus. Kelionė vandeniu truks apie 4 valandas. Vakarop grįšite į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

Nuvažiuotas atstumas iki Ha Longo apie 170 km (apie 3 val.).

Dienos akcentas

Gamtos grožio simfonija – Ha Longo įlanka, UNESCO objektas.

4 DIENA. HANOJUS – LUANG PRABANGAS (P, V)

Po pusryčių skrisite į Luang Prabangą – žavingą UNESCO saugomą Laoso miestą. Atskridę apžiūrėsite užburiančių ornamentų šventyklą Wat Xieng Thong, rymančią sode dviejų upių santakoje. Vėliau vyksite į viešbutį ir trumpai pailsėję aplankysite Nacionalinį muziejų, įsikūrusį buvusiuose Karalių rūmuose. Pakilsite į miesto centre stūksančią 100 m aukščio kalvą Phousi. Grožėsitės kalvos viršuje esančiomis šventyklėlėmis ir nuostabia miesto bei upės panorama. Jei oro sąlygos bus tinkamos, galėsite pasidžiaugti nuostabiu saulėlydžiu prie Mekongo upės. Nakvynė viešbutyje Luang Prabange.

Nuvažiuotas atstumas apie 70 km.

Dienos akcentas

Kultūrų sintezė Luang Prabange, UNESCO objekte.

5 DIENA. LUANG PRABANGAS – PAK OU – KUANG SI KRIOKLYS – LUANG PRABANGAS (P, V)

Po pusryčių apie 2 val. tradicine valtele plaukiosite Mekongo upe. Kaimelyje Ban Muang Keo galėsite paragauti ryžių vyno. Vyksite prie šventų urvų Pak Ou, kuriuose namus rado šimtai Budos statulėlių. Grįžę į Luang Prabangą apsilankysite etninių mažumų kaimeliuose Ban Ouay ir Ban Thapene, vaizdingu keliu vyksite prie atogrąžų miške esančio Kuang Si krioklio. Nakvynė viešbutyje Luang Prabange.

Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

Dienos akcentas

Žvilgsnis į tikrąjį gyvenimą – šalia Mekongo įsikūrusių tautelių kasdienybė.

6 DIENA. LUANG PRABANGAS – SIEM REAPAS (P, V)

Po pusryčių užsuksite į Luang Prabango turgelį, po to vyksite į oro uostą ir skrisite į Siem Reapą. Atskridę keliausite į viešbutį. Po pietų pajudėsite link milžiniško, didžiausio pasaulyje Angkoro architektūrinio komplekso, pastatyto Khmerų imperijos klestėjimo laikais IX–XII amžiais. Angkoro šventykla laikoma garsiausiu hinduistų architektūros šedevru, simetrijos stebuklu. Ji pastatyta aplink centrinį bokštą, simbolizavusį šventąjį hinduistams Meru kalną – Žemės ir visatos centrą, dievų buveinę. Išorinės sienos atspindėjo kalnus, kurie, kaip manoma, žymėjo pasaulio kraštą. Sienas supo platus griovys – anapus esančio vandenyno simbolis. Kiekvienas khmerų karalius tikėjo, kad jame įsikūnijęs hinduistų dievas, todėl jie statydavo šventyklų kompleksus, norėdami pagarbinti ir savo globėją, ir save. Pirmieji valdovai pradėjo nuo nedidelių pastatų, bet vėlesnieji karaliai stengėsi nurungti savo pirmtakus tiek šventyklų dydžiu, tiek puikumu. Angkoras yra šių „varžybų“ kulminacija. Šis šventyklos kompleksas skirtas vienam iš trijų didžiųjų hinduizmo dievų Višnui. Vakarienė ir khmerų nacionalinis pramoginis renginys. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

Nuvažiuotas atstumas iki apie 100 km.

Dienos akcentas

Khmerų civilizacijos kulminacija Angkoro šventykla, UNESCO objektas.

7 DIENA. SIEM REAPAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite prie Kbal Speano upės. Palei upės vagą džiunglėmis leisitės į trumpą žygį (apie 2 km). Tiek pati upės vaga, tiek uolos aplinkui išraižytos daugybe hinduistų simbolių lingamų, išreiškiančių aukščiausią induistų dievo Šivos esmę. Dažnai tūkstančio lingamų upėmis vadinami vandenys turėjo pašventinti, kitaip tariant, „apvaisinti“ Angkoro šventyklas ir šalia esančias gyvenvietes. Lankysitės Banteai Srėjaus šventykloje, tikriausiai dėl rožinės spalvos raižinių dažnai vadinamoje moterų citadele. Susipažinsite su viena gražiausių šventyklų – paslaptinguoju Ta Promu. Ši šventykla tokia neįtikėtina, kad primena nuotykinius filmus. Todėl ne veltui pastaruoju metu dažnai vadinama Angelinos Jolie, arba Kapų plėšikės, šventykla. Po pietų vyksite į ekskursiją po karaliaus Džajavarmano VII pastatytą Angkor Tomą. Įžengę pro pietinius vartus, atsidursite pačioje Khmerų imperijos širdyje. Apžiūrėsite Dramblių ir Raupsuotojo karaliaus terasas, garsiąją Bajono šventyklą – ši paslaptinga tvirtovė kadaise buvo apsupta 54 bokštų su paslaptingai besišypsančių žmonių veidais. Nakvynė viešbutyje Siem Reape.

Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

Dienos akcentas

Kaip iš kino filmo, bet tai tikra: milžiniškų medžių šaknų įkalinta Ta Promo šventykla.

8 DIENA. SIEM REAPAS – HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį. Po pietų vietos restorane leisitės į ekskursiją po spalvingą ir nuolat judantį miestą. Apžiūrėsite Dievo Motinos katedrą, pagodą Thien Hau, dedikuotą jūros deivei, istorinį paštą, lankysitės šurmuliuojančiame turguje. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Dienos akcentas

Tolimųjų Rytų deimantas Ho Či Minis – pulsuojančia energija svaiginantis miestas.

9 DIENA. HO ČI MINIS – FAN TIETAS (P, Pi)

Pusryčiai ir išvykimas į Fan Tieto kurortą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

Nuvažiuotas atstumas apie 270 km (apie 5 – 6 val.).

10 – 11 DIENOS. FAN TIETAS (P)

Pusryčiai viešbutyje. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

12 DIENA. FAN TIETAS – HO ČI MINIS (P)

Po vidurdienio išvyksite į Ho Či Minį. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį siūlomas kruizas su vakariene (nuo 42 USD). Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 270 km (apie 5 – 6 val.).

13 DIENA. HO ČI MINIS – TARPINIS ORO UOSTAS – VILNIUS

Ryte išvyksite į oro uostą. Skrydis Ho Či Minis – tarpinis oro uostas – Vilnius.

14 DIENA. VILNIUS

Apie vidurdienį atvyksite į Vilnių

VIETNAMAS

LAOSAS

KAMBODŽA

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 14 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1855 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS