SINGAPŪRAS – BORNEO SALA – LANKAVIO SALA

1 diena SKRYDIS VILNIUS – SINGAPŪRAS

Skrydis su tarpiniu persėdimu.

2 diena SINGAPŪRAS

Atskridus į Singapūrą pervežimas į viešbutį, įsikūrį Singapūro miesto centre pačioje Marina Bay kvartalo širdyje. Vakare galėsite apsilankyti Marina Bay prieplaukoje, kur kiekvieną vakarą vyksta šviesos, garsų ir lazerių šou. Pamatysite netoliese esantį originalios konstrukcijos molekulės formos tiltą bei garsųjį viešbutį. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3 diena SINGAPŪRAS

Pusryčiai. Išvykimas į 4 val. trukmės ekskursiją po Singapūrą. Susipažinsite su kolonijine miesto praeitimi: pamatysite Civic District, Padango aikštę, Parlamento Rūmus, garsųjį Raffles viešbutį. Stabtelsite Merliono parke, iš kur atsiveria įspūdinga Marina Bay panorama. Nepraleiskite progos nufotografuoti Singapūro simbolio Merliono, mitologinės būtybės su liūto galva ir žuvies kūnu.

Prieš įsukdami į kinų kvartalą, užsuksite į vieną seniausių Singapūro budistų šventyklų (1821 m.). Ekskursijos pabaigoje Jūsų laukia pažintis su vienu spalvingiausiu Singapūro kvartalu - Little India, kuris pakerės Jus jazminų, prieskonių aromatais ir neįtikėtina spalvų gama.

Po pietų laisvas laikas. Dieną siūlome apsilankyti Gardens by the Bay, kur išvysite 18 unikalios konstrukcijos medžių, siekiančių 50 m. aukštį. Suprojektuoti šiuos gigantus architektą įkvėpė Singapūro nacionalinė gėlė – Vanda „Miss Joaquim“. Įžengsite į didžiausią pasaulyje oranžeriją "Flower Dome", kurioje išvysite didžiulę Viduržemio jūros ir atogrąžų regiono augalų įvairovę. "Clode Forest" primena mistinį pasaulio kampelį, apgaubtą miglos skraiste, kurioje slepiasi rečiausios pasaulio augalų rūšys. gėrybių. Vakare rekomenduojame grįžti į Gardens by the Bay, kur galėsite pakilti į medžių viršūnėse įrengtus pasivaikščiojimo takus, iš kurių kaip iš paukščio skrydžio atsiveria viso parko panorama. Vakarais, įsižiebus įvairiaspalvėms šviesoms, siurrealistinis sodas tampa dar paslaptingesnis. Jūsų laukia įspūdingas šviesų ir muzikos pasirodymas, nušviečiantis gigantiškus medžius. Nakvynė viešbutyje Marina Bay Sands.

4 diena SINGAPŪRAS

Laisva diena Singapūre.

5 diena SINGAPŪRAS - SANDAKANAS (P)

Anksti ryte pervežimas į oro uostą. Skrydis į Sandakaną.

Pasitikimas Sandakano oro uoste. Pervežimas į viešbutį. Po pietų Jūsų laukia pusės dienos ekskursija. Apsilankysite

žvejų kaimelyje Kampung Buli Sim Sim. Jis ypatingas tuo, kad namai jame statomi ant polių. Užsuksite į Puh Jih Syh budistų šventyklą, pastatytą 300 metrų virš jūros lygio. Nuo čia atsiveria graži Sandakan įlankos panorama. Nakvynė viešbutyje Sandakane.

6 diena SANDAKANAS - ABAI (Pi, V)

Pusryčiai. Anksti ryte išvykimas į Sepiloko orangutanų reabilitacijos centrą, įsikūrusi atogrąžų miške. Centras buvo įkurtas siekiant priglausti sužalotus, pasiklydusius mažus orangutanų našlaičius ir padėti jiems ir prisitaikyti gyventi laukinėmis sąlygomis. Pamatysite, kaip maitinami gyvūnai. Tęsite eksursiją į Borneo Malajinių lokių (angl. sunbear) rezervatą, kur išvysite vienus mažių pasaulyje lokių, kurie gyvena tik Pietinėje Azijos dalyje. Dėl nuolat mažėjančios jų populiacijos Borneo rezervatas yra viena iš nedaugelio vietų, kur galima iš arti apžiūrėti šiuos gražius ypatingus gyvūnus.

Per pietus vyksite į prieplauką, iš kur valandą plauksite Kinabatangano upe per įspūdingus mangrovių miškus. Apsistosite džiunglėse įsikūrusioje lodžijoje Abai. Pietūs Abai Jungle restorane. Trumpai pailsėję vyksite į kruizą upe stebėti ilganosių beždžionių, orangutanų ir kitų egzotinių gyvūnų. Prieš saulei nusileidus trumpai stabtelėsite gamtos prieglobstyje išgerti arbatos ar kavos puodeilio ir tęsite plaukimą upe jau sutemus. Jūsų laukia neįtikėtinas gamtos stebuklas – tamsoje tarsi kalėdinė eglutė mirguliuojantys medžiai, kuriuos apšviečia ne kas kitas, o jonvabaliai. Atvykimas į lodžijas. Esant geram orui leisitės į naktinį žygį, kurio metu ieškosite paukščių, vabzdžių bei gyvačių. Prašome nesibaiminti, žygys vyks viešbučio teritorijos ribose, o Jus lydės vedliai, kurie pasirūpins Jūsų saugumu. Nakvynė lodžijoje.

7 diena ABAI – SUKAU (P, Pi, V)

Anksti ryte prieš pusryčius plauksite Pitaso ežero link. Čia gaubiantis džiungles rūkas tarsi sustiprina bundančios gamtos garsus. Po pusryčių lodžijoje galėsite prisijungti prie paramos projekto – kartu su vietiniais sodinsite medelius. Per pietus persikelsite valtimi į Abai kaimelį, kur išvysite vietos gyventoju buities ypatumus. Per pietus skanausite patiekalų, paruoštų vietos gyventojų. Vėliau Jūsų laukia dar vienas kruizas upe, kurio metu tęsite pažinti su Borneo salos gyvūnijos pasauliu. Nakvynė lodžijoje Sukau.

8 diena SUKAU – LAHAD DATU – DANUM SLĖNIS (Pi, V)

Anksti ryte išvykimas iš Sukau į Lahad Datu, iš kur ręsite kelionę į Danum slėnį. Pakeliui išvysite kakavos ir

minkštųjų medžių plantacijomis. Atvykimas į Borneo Rainforest Lodge, įsikūrusios Danum upės slėnyje, kurio teritoriją užima net 438 kv. km atogrąžų miškų. Tai yra tikra prieglauda vietos gyvūnijai. Čia galima išvysti Sumatros raganoius, dramblius, leopardus ir orangutanus. Medžių viršynėse lizdus yra susukę daugiau 275 rūšių paukščių.

Po pietų Jūsų laukia trumpas pristatymas konferencijų salėje, kur būsite supažindinti su miško flora ir fauna, pasivaikščiojimo takais ir miško teritorijoje įrengtais kabnčiais tiltais. Vakarienė. Po jos esant geroms oro sąlygoms galėsite leistis į naktinį žygį pėsčiomis ar važiavimą automobiliu į džiungles. Nakvynė Borneo Rainforest Lodge.

9 diena DANUM SLĖNIS (P, Pi, V)

Po pusryčių leisitės į visos dienos išvyką po atogrąžų miškus, kurios metu išvysite čia gyvenančius žinduolius ir paukščius.

Stabtelėsite senovinėje kapavietėje “Coffin Cliff”. Vyksite prie krioklių, kur galėsite išsimaudyti tyro vandens upės baseine. Grįžimas į lodžijas. Pietūs. Trumpai pailsėję leisitės pasroviui Danum upe. Patogiai įsitaisę ant pripučiamų ratų srovės nešami galėsite pasigrožėti tropinių miškų augmenija.

10 diena LAHAD DATU – LANKAVIS (P, Pi)

Pusryčiai. Išvykimas į Lahad Datu. Skrydis su dviem tarpiniais persėdimais į Lankavio salą.

Pervežimas iš oro uosto į viešbutį, įsikūrusi Lankavio salos pakrantėje. Registracija viešbutyje.

11 - 15 diena LANKAVIS (P)

Poilsis Lankavio saloje.

Už papildomą mokestį siūlome vykti į 6 val. trukmės apžvalginę eksursiją “Discover The Caves & Mangrove”, kurios metu apsilankysite uoloje, kuri susiformavo daugiau nei prieš 400 mln. metų. Joje išvysite šikšnosparnius, kabančius palubėje. Vėliau leisitės į magrovių džiungles, apsilankysite žvejų kaime, kur galėsite pamaitinti žuvis ir pamatyti salos simbilį – erelius. Esant geram orui galėsite išsimaudyti atokioje vietoje įsikūrusiame paplūdimyje.

16 diena LANKAVIS – VILNIUS (P)

Pervežimas į oro uostą. Skrydis Lankavis – Vilnius (su dviem tarpiniais persėdimais).

Kelionės kaina nuo 3190 EUR/asm. (keliaujant 2-iems asmenims).

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas Sandakano oro uoste; visi pervežimai pagal programą Borneo ir Lankavio saloje;
 • 3 nakvynės viešbutyje Singapūre, BB;
 • 1 nakvynė viešbutyje : Four Points by Sheraton Sandakan 4* (Deluxe Room) Sandakane, BB
 • 2 nakvynės eko lodžijose (Abai, Sukau)
 • 2 nakvynės ištaikingoje lodžijoje Borneo Rainforest Lodge;
 • 5 nakvynės Lankavio saloje, BB
 • ekskursija Singapūre;
 • ekskursijos pagal programą Borneo saloje;
 • maitinimas pagal programą (P – pusryčiai, Pi – pietūs, V – vakarienė);
 • angliškai kalbančio gido paslaugos Borneo saloje

Papildomai:

 • lėktuvo bilietai;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • draudimas
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Pastaba: kainos gali neženkliai keistis pasikeits valiutų kursui

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 16 d.


Kaina nuo:3190 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS