Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Seišelių salos

Kodėl verta aplankyti Seišelių salas?
 
Nes tai "kitas palaulis". Kai kitos tropikų salos vilioja keliautojus panašiais maršrutais ir patirtimis, Seišelių salos kabinasi į savo šaknis, menančias laikus, kai po žemę dar klajojo dinozaurai, kai tektoninės plokštės dar sudarė senuosius kontinentus, kurie pamažu ėmė skilti. Prieš 75 milijonus metų šis putojantis 115 salų salynas atsiskyrė nuo milžiniško Pangėjos žemyno ir tapo autentiška senojo pasaulio šventove žydro Indijos vandenyno platybėse.

 
 
Kai kituose kraštuose, paliestuose žmogaus, gamtos stebuklai ėmė nykti, Seišelių salos juos išsaugojo rečiausių gyvybės formų pavidalu. Šiose salose glaudžiasi mažiausia pasaulyje varlė, nepaprastai retas meduzų medis, coco-de-mer palmės bei Aldabra, pasaulyje didžiausias pasaulyje koralinis atolas. Salose apstu nuostabiausių jūrinių paukščių kolonijų, iš kurių 13 rūšių niekur kitur pasaulyje nepamatysite. Tarp rečiausių paukščių galima sutikti Seišelių pelėdą, šarką liepsnelę, rojaus musinukę, Seišelių giesmininką, juodąją papūgą, seišelių „baltąją akį“ ir kitus egzotiškus paukščius.

 
Apgyvendintos vos prieš 250 metų, šiandien Seišelių salos išlieka vis dar nepaliestos žmogaus rankos su miškingais granito iškyšuliais,  didingais kalvų šlaitais, vedančiais prie safyrinio vandenyno. Ši vieta bene vienintelė tokia visame pasaulyje išsaugojusi savo pirmykštį grožį, kuriame iš naujo galite atrasti savo šaknis, prigimtinį nevaržomą laisvės pojūtį. Vaikštinėdami po salą žengsite pirmųjų salos tyrinėtojų pėdomis, grožėdamiesi salos flora ir fauna, kurios gausa ir harmoningas derinys privers  palyginti salas su pačiu Rojumi.
 
 
Šiandien Seišelių salos išlieka ne vien šventove saugančia rečiausias pasaulyje gyvybės formas, granitines kalvas ir iškyšulius,  bet ir prieglobsčiu keliautojams, pavargusiems nuo įprastų atostogų. Salose galėsite mėgautis  nardymu, būriavimu, žvejyba ir keliavimu iš salos į salą. Tai pat turėsite neeilinę progą tapti tapti energingos kreolų kultūros charakterio dalimi. Nedideli ir žavūs viešbučiai, kreolų svečių namai ir savarankiškos maitinimo įmonės apsups Jus jaukumu ir romantika.
 
Tarp šių nuošalių salų Jūsų laukia patirtis išliksianti visam gyvenimui, kurią užtikrins harmoninga ir draugiška, daugiatautė Seišelių visuomenė, kuri vis dar gyvena arti savo protėvių šaknų.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika