Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Velykų salos paslaptys

Naujiena!

Santjagas - Vina del Mar - Atakamos dykuma ir geizeris - Velykų sala

 

Kelionės penktadieniais
Ekskursinė programa su rusakalbiu gidu

 

Ekstremalaus turizmo mėgėjai išmėgins save kelyje į šiaurę nuo Čilės, Atakamos dykumoje, kuri tituluojama kaip sausiausia vieta planetoje. Čia yra žemės plotų, kuriuose nė karto nepasirodė lietus. Dienos temperatūra ištisus metus viršija 36 C, o santykinis oro drėgnumas yra 0%. Nepaisant sausų oro sąlygų, čia yra daugiau nei 160 kaktusų rūšių ir gyvena apie 200 gyvūnų rūšių (daugiausia roplių ir vabzdžių). Pagrindinis dykumos akcentas - žydėjimas, vykstantis  rugsėjo - spalio mėnesiais. Kiekvienais metais dykuma stebina turistus savo gėlių gausa. Po trumpo, bet intensyvaus lietaus, dykuma virsta spalvotu kilimu. Pasak ekspertų, Atakamos dykumoje šiuo metu auga maždaug 200 rūšių gėlių.

 

1 diena: Santjagas
Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Santjago miestas įsikūręs Andų kalnų papėdėje, ant Mapočo upės kranto.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

2 diena: Santjagas
Po pusryčių, Jūsų laukia 4 valandų ekskursija su rusakalbiu gidu po miestą. Pažintį su Santjagu pradėsite nuo pagrindinio prospekto - Alameda Bernardo O'Higgins. Iš arčiau apžiūrėsite didingus Prezidento rūmus La Moneda, garsiąją Plaza de Armas miesto aikštę, Santa Lucia kalvą, nuo kurios atsiveria įspūdingi miesto vaizdai. Aplankysite Providencia rajoną, kuriame gausu modernių, elegantiškų pastatų, prekybos centrų bei restoranų.

 

Grįžimas į viešbutį.

 

3 diena: Santjagas - Kasablanka - Vine del Mar - Valparaiso - Santjagas
Pusryčiai.
9:00 išvyksite iš viešbučio į Kasablankos slėnį, netoli Čilės sostinės. Šiame slėnyje dėl jūros poveikio, pavasario ir vasaros metu rytais susiformuoja miglos ir taip sukurią idealų mikroklimatą vynuogių augimui, iš kurių gaminamas aukščiausios klasės visiems žinomas Čilės vynas. Šiandien Kasablankos slėnis pripažintas kaip geriausią vyną gaminantis regionas visoje Čilėje.

 

Ekskursija su rusakalbiu gidu. Kelionės metu aplankysite vynuogynus ir vyno gamyklą. Turėsite galimybę paragauti čia gaminamo vyno. Vakarienės ir vyno degustacijos metu, Jums bus suteikta daugiau informacijos apie vyno ir maisto derinimą. Įsitikinsite, kad vynas ir maistas yra neatskiriami vienas nuo kito. Aplankysite Vina del Mar kurortą ir stambiausią šalies uostą Valparaiso.

 

Grįžimas į viešbutį Santjage.

 

Į šios dienos ekskursiją įeina: nepamirštama vakarienė su vyno degustacija ir gurmanišku maistu.

 

4 diena: Santjagas - Kalama - San Pedro de Atacama (Atakamos dykuma)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Kalamą (skrydžio bilietas į kainą neįeina). Pervežimas į San Pedro de Atacama, apgyvendinimas viešbutyje.

 

Jūsų laukia ekskursija į Mėnulio slėnį (Valle de la Luna). Tai į rytus nuo Atakamos dykumos nutolusi viena iš gražiausių pasaulio vietų. Dėl unikalių vandens ir vėjo supustytų druskos, smėlio ir akmens darinių, ši vieta primena mėnulio paviršių. Slėnyje galite stebėti nuostabius saulėlydžius, kurie žavi savo gausia spalvų gama. Šioje vietoje buvo nufilmuota daug mokslinės fantastikos žanro filmų. Nėra abejonių, jog Mėnulio slėnis viena iš patraukliausių vietų Atakamos dykumoje, kurią kiekvienais metais aplanko tūkstančiai turistų, norėdami pasijusti tarsi mėnulyje.

 

5 diena: San Pedro de Atakama (Atakamos dykuma)
Po pusryčių viešbutyje, 7:00 išvykstate į druskingą ežerą Atakamoje. Pusės dienos ekskursija su anglakalbiu gidu.

 

6 diena: San Pedro de Atakama - Tatio vulkanas - Kalama - Santjagas
Anksti ryte kelionė į Tatio vulkano Nacionalinį Parką, kuriame aplankysite Tatio geizerių slėnį. Geizeriai įskūrę 4000 m aukštyje virš jūros lygio. Karšto vandens fontanai kyla 6:00-7:00 ryto, nes šiuo metu vandens ir garo dūmai pasiekia savo maksimalų aukštį. Vandens srovės, kurių temperatūra siekia iki 85°С, pasiekia net 8-9 m aukštį. Turėsite galimybę išsimaudyti terminio vandens (temperatūra 40°C) baseine. Toliau Keliausite į Las Viskachas. Čia vulkaninis dirvožemis erozijos metu suformavo gilius kanjonus ir tarpeklius, kuriuose pamatysite Loa upės intaką - Kaspana upę. Taip pat vulkaninis dirvožemis sudaro geras sąlygas augmenijos augimui, kuriomis maitinasi čia esančios alpakų bandos. Kitas sustojimas - Kalama, iš kur važiuosite į El Loa oro uostą. Skrydis į Santjagą (į kainą neįskaičiuota). Pervežimas į viešbutį.

 

7 diena: Santjagas - Velykų sala
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Velykų salą, kur išvysite gausybę urvų, paslaptingais ženklais išraižytų uolų  ir Maoi statulas.

 

 

 

 

 

Velykų sala yra Ramiojo vandenyno pietuose, nuo Čilės nutolusi 3700 km. Sala įžymi savo akmeninėmis statulomis, išdėstytomis palei visą salos pakrantę. Velykų saloje stūkso net 887 didelės monolitinės akmeninės galvos-statulos, vadinamos Moai. Kai kurie žmonės mano, jog Velykų sala - dalis didžiulio paskendusio žemyno, kuriame gyveno viena labiausiai išsivysčiusių civilizacijų.

 

 

 

Apgyvendinimas viešbutyje.

 

8 diena: Velykų sala - AnakenaPo pusryčių vyksite į ekskursiją su anglakalbiu gidu. Kelionė prasidės nuo apsilankymo Ahu Waihi, kur yra 8 didelės Moai statulos, tada vyksite į Ahu Akahanga, kur išvysite 4 milžiniškas nuverstas statulas. Pasak legendos, ši vieta yra pirmojo salos karaliaus Hoto Matua kapas. Aplankysite Ahu Tongariki - didžiausią antkapį saloje, kuris 1960 m. buvo sugriautas cunamio, o vėliau atstatyas. Dabar šioje vietoje yra 15 Moai statulų, išsirikiavusių į eilę. Senovėje žmonės tikėjo, kad šios Moai statulos apsaugos juos ir jų žemę nuo piktųjų dvasių. Iki šiol niekas nežino, kaip šios statulos buvo pastatytos. Dauguma jų yra neužbaigtos, kitos stūkso Rano Raraku vulkano krateryje ar jo pakraštyje, tarsi artėdamos link vandenyno.

 

 

 

 

 

Po pietų tęsite ekskursiją Rano Raraku vulkano link. Aplankysite vietovę, kurioje  buvo rasta daugiau nei 400 statulų. Vėliau vyksite į La Perous ir Ahu Te Pito Crewe (dar žinomos kaip „Visatos Bamba") įlankas. Ekskursiją baigsite prie Anakenos paplūdimio, iš kur atsiveria kerintis panoraminis vaizdas.

 

9 diena: Velykų sala: Orongo ir Ahu Akivi
Pusryčiai.

 

Ekskursija anglų kalba. Žygis į Rano Kao vulkaną ir ritualinį Orongo kaimą. Iš pradžių apžiūrėsite Rano Kao ugnikalnį, nuo kurio atsiveria puikūs vaizdai į visą salą - pakrantės, ugnikalniai ir Hanka Roa gyvenvietė. Sustojimas prie apžvalgos aikštelės, iš kurios matomas krateris (daugiau 1,5 km skermens), pripildytas vandens ir Orongo kaimas. Viena iš kaimo įžymybių - uolų raižiniai su paukščiažmogio piešiniais (apie 480 raižinių). Toliau keliausite prie Ana Kai Tangata urvo, kuris senovėje buvo pastogė vietos gyventojams. Iki šiol yra išlikę daugybė piešinių ant sienų. Antroje dienos pusėje 3 valandų ekskursija į Ahu Akivi. Čia rasite 7 Moai statulas - tai vienintelės statulos saloje, žvelgiančios į vandenyno pusę. Platforma ant kurios stovi statulos datuojama nuo 1460 m., visiškai renovuota ji buvo 1960 m. Kita stotelė - Ana Tepahu urvas. Kaip ir Ana Kai Tangata urvas, taip ir šis buvo namai gyventojams. Aplankysite Puna Pau karjerą, kuriame iš pradžių buvo kalamos statulos, o vėliau pereita vien prie kepurių gamybos. Sustojimas prie Ahu Tahai komplekso, kurį restauravo amerikiečių archeologas V. Mulloy. Tai vienas seniausių kompleksų (manoma septintojo mūsų eros amžiaus), jungiantis tris skirtingus Ahu: Ahu Kote Riku, Ahu Vai Uri ir Ahu Tahai.
Ahu Akivi šventovė yra astronominė observatorija, pastatyta 1500 m. Tai pirmasis objektas, kuris buvo restauruotas saloje. Jo restauracija rūpinosi archeologai V. Mullor ir G. Figueroa.

 

Grįžimas į viešbutį.

 

10 diena: Velykų sala
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Santjagą, o iš čia - skrydis namo.

 

 

 

Ekskursijos Santjage ir Čilėje - rusų kalba.
Ekskursijos Atakamoje ir Velykų saloje - su anglų grupe. Priemoka už vertėją.

 

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3* viešbutyje:

 

 • triviečiame kambaryje - 6410 Lt
 • dviviečiame kambaryje - 7000 Lt
 • vienviečiame kambaryje - 9110 L

 

Viešbučiai: „Nerida Express" Santjage, „Hotel Vai Moana" Velykų saloje, „Hotel Atacama" Atakamoje arba kiti arba kituose panašaus lygio viešbučiuose.

 

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3*+ arba 4* viešbutyje:

 

 • triviečiame kambaryje - 6950 Lt
 • dviviečiame kambaryje - 7850 Lt
 • vienviečiame kambaryje - 10400 Lt

 

Viešbučiai: „Hotel Torremayor" Santjage, „Hotel Otai" Velykų saloje, „Hotel Don Tomas" Atakamoje arba kituose panašaus lygio viešbučiuose.

 

Į kainą įskaičiuota:

 

 • Nakvynės ir pusryčiai viešbutyje Santjage
 • Nakvynės ir pusryčiai viešbutyje Velykų saloje
 • Nakvynės ir pusryčiai viešbutyje Atakamoje
 • Ekskursijos su rusakalbiu gidu po Santjago miestą, Kasablanką, Vina del Mar ir Val Paraiso
 • 1 pietūs - piknikas Velykų saloje
 • Pervežimai
 • Ekskursijos su anglų grupe Velykų saloje ir Atakamoje. Vertėjas už papildomą mokestį.

 

Į kainą neįskaičiuota:

 

 • Oro skrydžiai: Santjagas - Velykų sala - Santjagas, Santjagas - Kalama - Santjagas
 • Priėmimas į Velykų salą ir Atakamą - 162 Lt (kaina gali keistis)
 • Arbatpinigiai

 

Pastabos:

 

 • Programos maršrutas gali būti keičiamas
 • Ekskursijų skaičius nekeičiamas
 • Viešbučiai gali būti keičiami į tos pačios kategorijos viešbučius

 

 

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika