Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Izraelis. Pažintinis turas su poilsiu prie Viduržemio ir Negyvosios jūros!

1 diena. Vilnius - Tel Avivas

Skrydis Vilnius Tel Avivas. Atvykimas į Ben Guriono oro uostą, pasitikimas, pervežimas ir apgyvendinimas Netanijoje.

2 diena. Beatliejus ir Jeruzalė

Jėzaus gimimo vieta - Betliejus. Miestas vienodai reikšmingas tiek krikščionims, tiek judėjams. Centrinėje Betliejaus aikštėje stovi Kristaus gimimo bazilika - bizantiškojo periodo kūrinys. Tai paminklas Kristaus atėjimui į pasaulį. Po centrine nava esanti kripta, tiksliau keturiolikos kampų sidabro žvaigždė grindinyje, žymi tikslią Jėzaus gimimo vietą.

Atvykimas į Jeruzalę – miestą, kurio istorija ir dabartis yra susijusi su trimis pagrindinėmis monoteistinėmis religijomis – judėjams šventa vieta yra Raudų siena, krikščionims – Kristaus gyvenimo, kančios, mirties ir prisikėlimo vietos, musulmonams – Al Aksa mečetė. Tai miestas, kuris nepaisant besilankančiojo religijos, kiekvienam suteikia nepatirtų emocijų ir sužadina smalsumą bei nerimą. Neveltui Jeruzalė vadinama Dievo buveine. Apžiūrėsime kitas žymias vietas: Kristaus kančios kelias, Viešpaties Kapo bažnyčią, kuri ženklina vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė; Dominus Flevit šventovę, kur Jėzus verkė dėl Jeruzalės likimo. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Galilėja

Išvykimas į vieną didžiausių Galilėjos miestų Nazaretą. Aplankysime Šventosios Šeimos namą, Tabchą, Palaimos kalną, šv. Grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai, vietas, susijusias su Jėzaus gyvenimu ir stebuklais. Tęsime kelionę į Kafarnaumo miestą, įsikūrusį Galilėjos jūros (Kinereto ežero) pakrantėje. Jėzus čia išgyveno svarbų periodą, kurio metu gydė žmones, skaitė pamokslus; čia įvyko ne vienas Jėzaus stebuklas. Aplankysite Palaiminimo kalną, kur Kristus pasakė garsųjį pamokslą. Sustosite Tabhoje, įsikūrusioje šiaurinėje Galilėjos ežero pusėje. Tabha – viena iš svarbiausių biblinių vietų, kur Jėzus pamaitino minią padalindamas penkis kepalus duonos ir dvi žuvis. Išvykimas į Tveriją, vieną iš keturių žydų šventųjų miestų. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Per Judėjos dykumą - pailsėti prie Negyvosios jūros

Keliaujame prie Negyvosios (Mirties) jūros. Judėjos dykuma. Maudynės sūriausioje pasaulyje jūroje. Apsilankome specializuotoje kosmetikos parduotuvėje, kur parduodami produktai, pagaminti iš Negyvosios jūros mineralų. Negyvosios jūros druskos ir purvo gydomosios savybės buvo žinomos nuo seniausių laikų. Šios jūros stebuklingomis gydomosiomis galiomis tikėjo ir naudojosi Aristotelis, Erodas Didysis, Kleopatra ir kiti žymūs žmonės. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Tel Avivas – Jafa

Apžvalginė ekskursija po Tel Avivą ir jo senamiestį - Jafą, kur pasak legendos pradėta statyti Nojaus arka ir Persėjas išlaisvino Andromedą. Pasivaikščiojimas po siauras senamiesčio gatveles, kurios mena Aleksandro Makedoniečio, Ričardo Liūtaširdžio ir Napoleono Didžiojo laikus. Senamiestyje daug dailininkų dirbtuvių, jaukių kavinių, restoranų. Apsilankysime vienoje didžiausių pasaulyje deimantų biržų. Nakvynė viešbutyje.

6 diena.
Poilsis prie jūros arba už papildomą mokestį galite pasirinkti vieną iš siūlomų papildomų ekskursijų.
Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Laisva diena arba papildomos ekskursijos

Poilsis prie jūros arba už papildomą mokestį galite pasirinkti vieną iš siūlomų papildomų ekskursijų. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Tel Avivas – Vilnius

Pervežimas autobusu į Tel Avivo oro uostą. Skrydis Tel Avivas - Vilnius.

Pastaba: galimas kelionės maršruto pasikeitimas dėl šventinių dienų ar dėl priežasčių, nepriklausančių nuo kelionės organizatorių.

Kelionės kaina su pusryčiais vienam asmeniui JAV doleriais.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose
  • Maitinimas: BB - pusryčiai
  • Ekskursijos su rusakalbiu gidu

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius
  • Sveikatos draudimas
  • Asmeninės išlaidos
  • Arbatpinigiai
  • Maitinimas: HB - pusryčiai ir vakarienė
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:590 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS