Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos Vietnamo akvarelių dėlionė

Vietnamas stebina, džiugina, vaišina, lepina, perkrauna, hipnotizuoja ir traukia. Šiaurės Vietnamo gamtos grožis ir Hanojaus „senamadiškumas“, kalnų regiono savitumas, centrinio Vietnamo žavesys, Pietų Vietnamo blizgesys ir Mekongo upės kultas – viskas yra nepaprastai įdomu ir egzotiška. Sunku patikėti, kad iškentėję tragiškus istorijos įvykius žmonės turi tiek geranoriškumo, energijos, noro gyventi ir nesmerkti – tai galima apibūdinti kaip tautos charakterio pagrindinį bruožą.

Kelionės kaina 1299 EUR + skrydis

(asmeniui dviviečiame kambaryje)

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 1 nakvynė traukinyje (4-ių vietų kupė);
 • 6 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu;
 • 1 nakvynė 3* kruiziniame laive;
 • 3 nakvynės 4* viešbutyje poilsio Hoi Ane metu;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 11 pusryčių, 4 pietūs, 5 vakarienės;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu; išskyrus kruizo po Ha Longą metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Hanojų pirmyn ir iš Ho Či Minio atgal (nuo 750 EUR);
 • vietinis skrydis Hanojus–Hujė, Da Nangas–Ho Či Minis (nuo 230 EUR);
 • Vietnamo viza (nuo 25 USD);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Du skirtingo charakterio Vietnamo didmiesčiai – Hanojus ir Ho Či Minis
 • Gamtos stebuklas Ha Longo įlanka
 • Kalnų magija – Sapa
 • Ekolodžija ir tausojamasis turizmas
 • Hujė – imperatoriškojo Vietnamo dvelksmas
 • Centrinio Vietnamo paplūdimai
 • Mekongo deltos gyvenimo ritmas

 

1 DIENA. VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS– HANOJUS

2 DIENA. HANOJUS (Pi)

Atskridę į Hanojų, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į miesto centrą: lydimi gido susipažinsite su gyvybe pulsuojančiu senuoju Hanojaus kvartalu ir 36 gildijos gatvėmis, pamatysite originalios architektūros Vienos kolonos šventyklą, taip pat gražiausią bei seniausią, statytą 541 m. Hanojuje Tran Quocpagodą. Lankysitės Literatūros šventykloje – tai pirmas šalies universitetas, įkurtas 1070 m. Senamiestyje pasivažinėsite velorikšomis. Pietūs ekskursijos metu. Paragausite „gatvės maisto“, žinomo ir mėgstamo daugelio keliautojų. Tai, ko gero, yra vienas geriausių būdų susipažinti su vietos kultūra. Svarbu – maistas visada šviežias, ką tik pagamintas: paskanausite garsiosios vietnamietiškos fo sriubos, specifinės „kiaušinio kavos“. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

Dienos akcentas

Šurmulingas ir jaukus Hanojaus senamiestis.

3 DIENA. HANOJUS–HA LONGAS (P, Pi, V)

Po pusryčių keliausite į Ha Longo įlanką. Atvykę į prieplauką, leisitės į kruizą. Ši rojų primenanti vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. salelių bei uolų. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Grožėsitės pasakiškais vaizdais, matysite perlų kultivavimo ūkį. Kultivuoti perlai, kaip ir natūralūs, auginami moliuskuose. Jie skiriasi tuo, kad smiltelė į dvigeldžių moliuskų kriauklę patenka ne natūraliai, o yra „įsodinama“. Apvaisintas moliuskas įleidžiamas į vandenį specialiuose krepšiuose ir kelerius metus augina perlą. Nepraleiskite maisto gaminimo pamokos laive – išmoksite gaminti tradicinį Vietnamo, o gal ir visos Pietryčių bei Rytų Azijos patiekalą – daržovių suktinukus. Vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive.

 Dienos akcentas

Ha Longo įlanka ir jos salos bei salelės, UNESCO objektas.

4 DIENA. HA LONGAS–HANOJUS–LAOKAJUS (SAPA) (P, V)

Prieš pusryčius nepatingėkite atsikelti anksčiau ir skirti kelias minutes tai či sveikatingumo mankštai. Tai tradicinė gimnastika, kuria Rytų šalių gyventojai, ypač – kinai ir vietnamiečiai, praktikuoja jau daugiau kaip 3000 metų. Tęsite kruizą Ha Longo įlanka. Aplankysite Staigmenų, urvą. Jame per milijonus metų formuojantis stalaktitams ir stalagmitams išaugo tikri gamtos šedevrai. Plaukdami grožėsitės tūkstančiais salelių. Po kruizo vyksite į Hanojų. Apsilankysite unikaliame vandens lėlių teatre, sukurtame daugiau kaip prieš tūkstantį metų valstiečių, dirbančių ryžių laukuose. Pavakarieniausite ir naktiniu traukiniu vyksite į Laokajų – kalnuotą Vietnamo provinciją, esančią Vietnamo šiaurės rytuose, pasienyje su Kinijos Junano provincija. Nakvynė traukinyje.

5 DIENA. SAPA (P, V)

Anksti ryte atvyksite į Laokajaus traukinių stotį, užsuksite į „Aristo“ viešbutį papusryčiauti ir pailsėti. Po to vyksite link Sapos. Tai kalnų miestelis, esantis apie 1600 m aukštyje, įsikūręs unikalaus reljefo ir vaizdingos gamtos vietovėje. Netoli miesto yra aukščiausias Indokinijoje Fan Si Pango kalnas. Bak Ha miestelyje apsilankysite turguje. Sekmadieniais čia suguža žmonės iš aplinkiniuose kalnuose įsikūrusių etninių tautelių. Jie parduoda arba tiesiog apsikeičia jiems reikalingais produktais. Po laisvo laiko turguje trumpai apžiūrėsite Sapos miestelį ir apsigyvensite ekolodžijoje 18 km nuo Sapos. Ši apgyvendinimo įstaiga tausoja aplinką, išteklius ir palaiko aplinkines vietines gentis. Įkuriant lodžiją, buvo bendradarbiaujama su „Danida“ (Danijos užsienio reikalų ministerijai priklausančia tarptautinio vystymosi agentūra). Lodžija dalyvauja aplinkosaugos veikloje „Išvalyk pasaulį!“. Kambariuose nėra televizorių, belaidžio interneto, svečiai yra prašomi apriboti pagal galimybę elektros ir vandens vartojimą. Bet lodžijoje yra didelis baseinas su fantastišku vaizdu į Sapos slėnį, aplinkinius kaimelius, kalvas ir ryžių terasas. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje Sapoje.

 Dienos akcentas

Autentiškų genčių, įsikūrusių kalnuose,margumynas.

6 DIENA. SAPA (P)

Po pusryčių – trijų valandų ekskursija pėsčiomis į Red Dao kaimelį, kuris yra slėnyje ir matomas iš lodžijos. Vaizdingas kelias atves į kaimelio mokyklą ir į svečius pas vietinius gyventojus susipažinti iš arti su jų kasdieniu gyvenimu. Kitu keliu grįšite į lodžiją. Laisvo laiko metu galėsite pasivaikščioti arba važinėti dviračiais vaizdingose apylinkėse, taip pat yra galimybė nemokamu lodžijos autobusiuku nuvykti į Sapą. Nakvynė toje pačioje lodžijoje Sapoje.

 Dienos akcentas

Ekolodžija kalnuose – tausojamojo turizmo Vietname pavyzdys.

7 DIENA. SAPA–HANOJUS– HUJĖ (P, V)

Po pusryčių autobusu vyksite į Hanojaus oro uostą ir skrisite į centrinį Vietnamą, Hujė miestą, kuris 1802–1945 m. buvo Nguen dinastijos sostinė. Ir nors per Amerikos karo bombardavimus daug miesto gražiausių pastatų buvo panaikinta, imperatoriškosios šlovės dvelksmas jaučiamas iki šiol. Ne veltui šis miestas laikomas pačiu svetingiausiu ir geranoriškiausiu visame Vietname. Atskridę būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Vakarienė restorane. Nakvynė viešbutyje Hujė.

8 DIENA. HUJĖ–HOI ANAS (P, Pi)

Po pusryčių leisitės į kruizą Huongo, dar kitaip vadinama Kvapniąja, upe, kuri dalina miestą į dvi dalis – istorinę ir šiuolaikinę. Upės pavadinimas kilo nuo to, kad rudenį į ją sukrenta aukščiau Hujės auginamų vaismedžių žiedai ir suteikia malonų kvapą. Aplankysite Thien Mu pagodą ir daugiau sužinosite apie budizmą Vietname. Pamatysite Imperatoriaus rūmus. Tai tarsi istorinis karališkas miestas mieste, iš trijų pusių aptvertas sienomis. Taip pat išvysite Uždraustąjį purpurinį miestą, kurį imperatorius pastatė kaip atsaką Kinijoje, Pekine, esančiam Uždraustajam miestui, ir imperatoriaus Minh Mang kapus. Pietūs restorane. Vakarop išvyksite į Hoi Aną, mažą tradicinį UNESCO saugomą centrinio Vietnamo miestelį. Nakvynė viešbutyje Hoi Ane.

 Dienos akcentas

Ekstazė akims – kruizas Kvapniąja upe.

 9–10 DIENOS. HOI ANAS (P)

Pusryčiai. Poilsis prie jūros.

11 DIENA. HOI ANAS–DA NANGAS–HO ČI MINIS (P, V)

Po pusryčių vyksite į Da Nango oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį. Šis miestas stebina savo prancūzišku išdėstymu: gatvės plačios ir, nors judėjimas labai intensyvus, čia jis gerokai tvarkingesnis nei kituose Vietnamo miestuose. Ekskursija po miestą. Apžiūrėsite centrinį paštą, projektuotą gerai paryžiečiams žinomo Gustave’o Eiffelio, matysite Dievo Motinos katedrą, Vienybės rūmus. Užsuksite į Ben Thanh vietinį turgų, apžiūrėsite kinų stiliumi pastatytą Thien Hau pagodą, dedikuotą Jūros deivei, kinų kvartalą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

 Dienos akcentas

Ho Či Minis – Prancūzijos dvelksmas Azijoje.

12 DIENA. HO ČI MINIS–BEN ČĖ (MEKONGO DELTA)–HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių keliausite į Ben Čė miestelį, esantį Mekongo deltoje. Vietinių gyvenimas Mekonge teka kitokia vaga, todėl jie sako, kad būtent čia reikia ieškoti tikrojo Vietnamo veido. Stabtelėsite ir aplankysite vietines šeimas. Galėsite įsigyti rankų darbo kokosinių saldainių. Mėgstančiuosius išbandyti svetimų šalių patiekalus pradžiugins galimybė apsilankyti idiliškame šeimos restoranėlyje. Šeimininkai pademonstruos, kaip gaminti ryžių popieriaus tortus, ir papasakos apie šiai šaliai būdingą virtuvę. Pietūs restorane. Po pietų – pasiplaukiojimas Ba Lai upe. Plaukdami siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su čia gerai prisitaikiusių ir puikiai pagal gamtos ritmą gyvenančių vietinių gyventojų kerinčia kasdienybe. Vakare Ho Či Minyje pasimėgausite pėdų masažu (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

 Dienos akcentas

Mekongo delta – dosniausia Vietnamo maitintoja.

13 DIENA. HO ČI MINIS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą. Skrydis Ho Či Minis–tarpinis oro uostas–Vilnius.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 13 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1299 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS