Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė kelionė į Vietnamą, viskas, ką būtina pamatyti su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Keliautojų į šią Pietryčių Azijos šalį sparčiai daugėja ir dėl to ji keičiasi. Kol kas tai ta pati Azija, kurią nuo vaikystės norėjote pamatyti, – tad paskubėkite. Šilta jūra, baltas smėlis, gražūs kalnai, Ha Longo pasaka, nesibaigiančios ryžių terasos, kuklūs ir geranoriški žmonės, rikšos, pagodos ir šventyklos, pigūs vaisiai – visa tai Vietnamas. Beprotiškas miestų ritmas, prabangūs automobiliai, egzotiškos jūrų gėrybės, brangiausios vilos, ateizmas ir komunistiniai šūkiai – tai taip pat Vietnamas. Priešingybių suderinamumas – štai, kas žavi, hipnotizuoja ir traukia į šią egzotišką šalį.

Kelionės kaina: 1 259 EUR + skrydis

(asmeniui dviviečiame kambaryje)

 Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • vietinis skrydis Hanojus–Ho Či Minis;
 • vietos oro uostų mokesčiai;
 • 6 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu;
 • 1 nakvynė 3* laive „Lavender Cruise“;
 • 4 nakvynės 4* viešbutyje poilsio Fan Tiete metu;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 6 pietūs, 1 vakarienė;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

 Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Hanojų pirmyn ir iš Ho Či Minio atgal (nuo 750 EUR);
 • Vietnamo viza (nuo 25 USD);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Du skirtingi kaip paprasta mergina ir rafinuota dama Vietnamo didmiesčiai – Hanojus ir Ho Či Minis
 • Du gamtos stebuklai – Ha Longo įlanka ir Tam Koko nacionalinis parkas
 • Svarbiausios Vietnamo arterijos, Mekongo deltos, pulsas
 • Skaudžią istorijos žaizdą menantys Ku Či tuneliai – vietnamiečių stiprybės simbolis
 • Maisto gaminimo paslaptys ir nauji kulinarijos meno įgūdžiai
 • Švelnus Pietų Kinijos jūros vanduo, balto smėlio paplūdimiai ir galimybė išbandyti jėgos aitvarus žavingame Fan Tieto kurorte

1 DIENA. VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS– HANOJUS

2 DIENA. HANOJUS

Atskridę į Hanojų, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į Hanojaus centrą: lydimi gido susipažinsite su gyvybe pulsuojančiu senuoju Hanojaus kvartalu ir 36 gildijos gatvėmis, pamatysite originalios architektūros Vienos kolonos šventyklą, kurios pagrindą sudaro vienintelė kolona, taip pat gražiausią Hanojuje Tran Quoc pagodą, Quan Thanhšventyklą. Lankysitės Literatūros šventykloje – senajame universitete, pirmuosius mokinius išleidusiame 1070 metais. Pasivažinėsite tradiciniais vežimaičiais – velorikšomis. Vėliau senoviniame teatre stebėsite nepakartojamą lėlių spektaklį ant vandens. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

3 DIENA. HANOJUS–NIN BINIS (P, Pi)

Po pusryčių išvyksite į Nin Binio provincijojeesantį miestą Hoa Lu. Šis miestas X–XI a. buvo Vietnamo sostinė. Tradicinėmis šių kraštų valtelėmis sampanais, o po to laiveliu plauksite upe į Tam Koko nacionalinį parką, kuris dar vadinamas sausumos Ha Longu dėl besikeičiančio ryžių laukų bei kalvų kraštovaizdžio. Pajusite autentiško Vietnamo atmosferą, nes šiuose kraštuose dar nėra nesibaigiančio turistų srauto. Pasieksite Bičdongą – vieną gražiausių Vietnamo olų, kur matysite labai senas ir puikias pagodas. Aplankysite Thay Vy šventyklą, pastatytą dar XIII a. Jos koplyčia pastatyta iš kietmedžio (geležinio medžio), interjeras atspindi senovės Vietnamo kultūrą. Nakvynė viešbutyje Nin Binyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 205 km.

 Dienos akcentas

Stulbinanti Tam Koko parko gamta.

 4 DIENA. NIN BINIS –HA LONGAS (P, Pi, V)

Po ankstyvų pusryčių keliausite į Ha Longą. Atvykę leisitės į kruizą po Ha Longo įlanką. Ši rojų primenanti vieta užima 1 500 kv. km plotą ir yra sudaryta iš daugiau kaip 3 tūkst. įvairaus dydžio ir formų salelių bei uolų, iš jų tik 980 turi pavadinimus. Ha Longo įlanka laikoma Vietnamo gamtos stebuklu ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo bei Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašus. Plaukdami grožėsitės pasakiškais vaizdais, matysite perlų kultivavimo ūkį. Kultivuoti perlai, kaip ir natūralūs, yra auginami moliuskuose. Jie skiriasi tuo, kad smiltelė į dvigeldžių moliuskų kriauklę patenka ne natūraliai, o yra „įsodinama“. Po to apvaisintas moliuskas paleidžiamas į vandenį specialiuose krepšiuose ir kelerius metus augina perlą. Vietnamietiško maisto gaminimo pamoka laive. Vakarienė ir nakvynė kruiziniame laive.

Nuvažiuotas atstumas apie 150 km.

 Dienos akcentas

Vietnamo rojus Ha Longo įlanka, UNESCO objektas.

 5 DIENA. HA LONGAS–HANOJUS–HO ČI MINIS (P, Pi)

Tęsite kruizą Ha Longo įlanka. Aplankysite Sung Sot, arba Siurprizų, urvą, atrastą prancūzų keliautojų 1901 metais. Jame per milijonus metų formuojantis stalaktitams ir stalagmitams išaugo tikri gamtos šedevrai. Apie 12.30 val. atvyksite į uostą. Būsite nuvežti į oro uostą ir skrisite į Ho Či Minį. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

 6 DIENA. HO ČI MINIS–MEKONGO DELTA–HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į „Vietnamo Veneciją“ – Mekongo deltą. Tai didžiausia pasaulyje upės delta, užimanti 60 tūkst. kv. km plotą. Iš Mi Tomiestelio prieplaukos kokosų palmių paunksniais plauksite rankų darbo sampano valtimi į deltos salas, kur iš kokosų gaminami saldumynai ir įvairūs rankdarbiai. Arklio traukiamu vežimaičiu keliausite paskanauti arbatos su medumi ir vaisių vietinio ūkininko namuose Vėžlių saloje. Jei liks laiko, už papildomą mokestį siūlome apsilankyti gyvačių fermoje, kur galima pamatyti įvairių, net nuodingų ir agresyvių, gyvačių (3–5 USD). Vakare grįšite į Ho Či Minį. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 90 km.

 Dienos akcentas

Didžiausia pasaulyje Mekongo delta.

 7 DIENA. HO ČI MINIS - KU ČI TUNELIAI– HO ČI MINIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į garsiuosius Ku Či tunelius (apie 70 km nuo centro) ir sužinosite daugiau apie legendinę tunelių sistemą, kurią partizanai naudojo per karą su amerikiečiais. Turėsite galimybę nusileisti į tunelį ar pašaudyti išlikusiais ginklais. Grįžę vyksite į ekskursiją po miestą. Apžiūrėsite centrinį paštą, projektuotą gerai paryžiečiams žinomo Gustave’o Eiffelio, taip pat matysite Dievo Motinos katedrą, Vienybės rūmus, Ben Thanh turgų. Pasivaikščiosite garsiąja Dong Khoi gatve (buv. Rue Katinat), dažnai minima Grahamo Greene’o romane „Tykusis amerikietis“. Dabar dėl prabangių parduotuvių ir kavinių  gausos ją dažnai vadina Vietnamo Eliziejaus laukų gatve. Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

Dienos akcentas

Kelionė į kvapų ir skonio pasaulį, arba Vietnamiečių virtuvės paslaptys.

 8 DIENA. HO ČI MINIS–FAN TIETAS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į Ho Či Minio kulinarijos meno centrą „Mai“ (Mai Home). Čia būsite supažindinti su Vietnamo kulinarija ir jos paslaptimis, padedami gaminsite tradicinius patiekalus. Nusiteikite rimtai – jūsų lauks savo pačių pagamintų patiekalų degustacija. Be to, gausite maisto ruošimo specialisto sertifikatą ir receptų knygelę, kad galėtumėte lengviau pagaminti vaišių šeimai ir draugams grįžę namo. Po pietų išvyksite į Fan Tieto kurortinę zoną ilsėtis prie vandenyno. Nakvynė Mui Ne kurorto viešbutyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 100 km.

 9–11 DIENOS. FAN TIETAS (P)

Poilsis prie vandenyno. Nakvynės viešbutyje Mui Ne kurorte.

 12 DIENA. FAN TIETAS–HO ČI MINIS (P)

Po vidurdienio išvyksite į Ho Či Minį. Laisvas laikas. Už papildomą mokestį siūlomas kruizas su vakariene (nuo 42 USD.). Nakvynė viešbutyje Ho Či Minyje.

 13 DIENA. HO ČI MINIS–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS

Vyksite į oro uostą. Skrydis Ho Či Minis–tarpinis oro uostas–Vilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 11;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 16; jei vyksta 14 keliautojų – priemoka 35 EUR/asm., jei vyksta 12 keliautojų – priemoka 90 EUR/asm.; jei vyksta 10 keliautojų – priemoka 120 EUR/asm.; nesurinkus mažiausio (10) keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 300 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 13 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1259 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS