Svarbi informacija klientams
Karantino ir ekstremaliosios padėties laikotarpiu Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki birželio mėn. 16 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė kelionė į po Argentinos Patagoniją ir Braziliją su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Pietų Amerika – žemynas, žavintis paslaptimis, gamtos stebuklais ir paradoksais, istorijos ir kultūros paveldu, tango ir sambos ritmais, kava ir kulinariniais šedevrais... Leiskimės į dviejų išskirtinių Pietų Amerikos šalių paieškas. Kelionės metu aplankoma Argentinos Patagonija ir žymiausios Brazilijos vietos. Entuziastingai nusiteikus, kelionė prasideda Argentinos sostinėje. Priežasčių vykti į Buenos Airės netrūksta: puikus maistas, argentinietiškas tango, turtinga istorija, modernūs menai, aktyvus naktinis gyvenimas ir vietinių temperamentas. Toliau keliausite prie kone garsiausio ir įspūdingiausio pasaulyje Perito Moreno ledyno, įtraukto į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pamatysite gamtos galybę ir jėgą – Igvasu krioklius. Besižavint įspūdingomis panoramomis iš Brazilijos pusės ir stovint nuostabių kraštovaizdžių supamose apžvalgos aikštelėse Argentinos dalyje, šis gamtos stebuklas apžiūrimas iš visų perspektyvų. Tyrinėjant Brazilijos gamtos grožį, kita stotelė – kelionė Amazonės atogrąžų miškais. Nuošali džiunglių lodžija – puiki vieta apsistoti, planuojant žygius pėsčiomis, pasiplaukiojimus kanojomis, stebėti paukščius, žvejojant piranijas ar pasimėgauti visomis kitomis gyvenimo džiunglėse pramogomis.
Drėgną atogrąžų mišką pakeitus į vėsų vandenyno vėją, galutinis kelionės tikslas suteiks galimybę atsipalaiduoti garsiausio Brazilijos miesto Rio de Žaneiro šurmulyje. Čia bus daug galimybių pasinerti į gyvybingą kariokų (port. Carioca) atmosferą ir pasimėgauti vienu įspūdingiausių Pietų Amerikos kraštovaizdžių. Nuo madingų paplūdimių, iki didingų kalnų – be jokios abejonės, Rio de Žaneiras yra svarbiausias bet kurios kelionės po Pietų Ameriką akcentas.

 Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 16 nakvynių 3*viešbučiuose ir 4* viešbučiuose Igvasu ir Rio De Žaneire; ekologinėje Amazonės džiunglių lodžijoje ;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai, nacionalinių parkų mokesčiai;
 • maitinimas pagal programą : 16 pusryčių (P), 7 pietūs (PI), 7 vakarienės (V)
 • registruotas bagažas iki 23kg ir iki 15kg vietiniuose skrydžiuose Argentinoje;
 • rusiškai kalbančių gidų paslaugos;
 • angliškai kalbančių gidų paslaugos Kalafatėje ir Amazonijoje;
 • lietuviškai kalbančio gido paslaugos Rio de Žaneire;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS

 • lėktuvo bilietas į Argentiną ir atgal iš Brazilijos ( 890 EUR)
 • 6 vietiniai skrydžiai ( nuo 890 EUR);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.
 • sambo pramoginis renginys su vakariene Rio de Žaneire ( ~ 120 JAV dolerių);
 • „Macuco“ safaris (~60 JAV dolerių);
 • išvyka į Čalteno nacionalinį parka ( ~ 300 EUR);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

KELIONĖJE:

 • Tango gimtinė Argentina
 • Didingi Argentinos  Patagonijos peizažai
 • Paragvajus ir didžiausia pasaulyje elektrinė;
 • Igvasu kriokliai įvardyti  tarp naujųjų septynių pasaulio gamtos stebuklų
 • Dvi pulsuojančios sostinės –Buenos Airės ir Rio de Žaneiras su lietuviškai kalbančiu gidu;
 • Amazonijos džiunglių kerai

1 -2 DIENOS. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–BUENOS AIRĖS (V)

Atskridę sutvarkysite formalumus ir vyksite į viešbutį. Užsakyta ankstyva registracija į viešbutį. Trumpas poilsis viešbutyje ir 6 val. ekskursija po Buenos Aires. Važiuosite plačiausia pasaulyje gatve Liepos 9-osios prospektu ir matysite pagrindinius objektus: impozantiškąjį „Colón“ teatrą – vieną iš penkių svarbiausių operos teatrų pasaulyje, nacionalinį monumentą istorinį obeliską. Aplankysite centrinę Majų aikštę (Plaza de Mayo) su rožinės spalvos Vyriausybės rūmais Casa Rosada. Kodėl rožiniais? Legenda teigia, kad 19 a. pradžioje prezidentas Domingo Faustino Sarmiento, kuris norėjo sušvelninti įtampą tarp dviejų pagrindinių politinių partijų („baltųju“ ir „raudonųjų“) nusprendė sujungti abi spalvas į vieną ir nuspalvinti vyriausybės pastatą rožine spalva. Taip pat matysite miesto rotušę Old Cabildo, Metropoliteno katedrą. Majų aikštė garsi tuo, kad šalia jos 1580 m. kūrėsi miestas. Matysite nacionalinį monumentą obeliską, tapusį miesto simboliu. Susipažinsite su spalvinguoju rajonu La Boca. Pasivaikščiosite siauromis senojo rajono San Telmo gatvelėmis, iki šiol menančiomis tango istoriją. Užsuksite į elegantiškiausią miesto zoną Rekoletą, kuri puikiai žinoma dėl garsiųjų Rekoletos kapinių, kur paskutinį prieglobstį randa Argentinos įžymybės – kultūros, istorijos, politikos, literatūros, mokslo ir meno veikėjai. Taip pat čia palaidota garsioji Eva Duarte de Perón, yra jos mauzoliejus. Užsuksite į seną uostamiestį Puerto Maderą. Vakare mėgausitės nuostabiomis argentinietiškomis tradicijomis- vakariene ir aukščiausio lygio tango pasirodymu. Nuvežimas iš viešbučio ir vakarienė įskaičiuota į kainą. Nakvynė Buenos Airėse.

Dienos akcentas Ritmingas Buenos Airių pulsas.

3 DIENA. BUENOS AIRĖS (P,Pi)

Ūkininko fermoje susipažinsite su Argentinos ūkininkų gyvenimu ir tradicijomis (Fiesta Gaucha). Per pietus paragausite garsiųjų argentinietiškų ant grotelių keptų jautienos kepsnių, įsisuksite į linksmą folkloro pasirodymą.

Dienos akcentas Spalvingas gaučų pasirodymas ir šimtamečių tradicijų skonis – asado kepsniai.

4 DIENA. BUENOS AIRĖS–KALAFATĖ -ARGENTINOS PATAGONIJA (P, V)

Būsite nuvežti į oro uostą skristi į Kalafatę – Vakarų Patagonijos miestą, esantį Argentinos teritorijoje. Jo gyventojai – vietinės kilmės indėnai. Atvykę būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Po pietų – bekelės turas „Nativos bei Cavernas“. Ši išvyka suteiks galimybę antropologiškai bei istoriškai panagrinėti pirmuosius žmogaus pėdsakus šiose žemėse, atkuriant pirmųjų ekspedicijų, vedančių į nežinią link Santa Kruso upės bei Archentino ežero pakrančių. Keliaudami išgirsite istorijų apie pirmųjų ekspedicijų kontaktus su čiabuvių indėnų gentimi teuelčais, važiuosite per kalvas, skardžius ir gėrėsitės Archentino ežero bei Andų kalnų vaizdais. Pirmoji stotelė – ežero pakrantė. Išvysite vietinius augalus ir gyvūnus, sužinosite ledynų susidarymo aplinkybes bei kitas geologines įdomybes. Kitas stabtelėjimas – prie skardžio, nuo kurio atsiveria nuostabūs ežero ir apylinkių vaizdai. Pagaliau pasieksite archeologinę zoną. Čia olose bei ežero pakrantėje, kur tūkstančius metų gyveno teuelčai, galėsite pasigėrėti pirmykščio meno dirbiniais, ant olų paliktais įrašais. Vakarieniaudami vienoje olų mėgausitės unikalia, į senuosius amžius nukeliančia atmosfera. Nakvynė Kalafatėje.

5 DIENA. PO ARGENTINOS PATAGONIJĄ - KALAFATĖ (P, PI- užkandžių dėžutė)

Po pusryčių vyksite prie kone garsiausio ir įspūdingiausio pasaulyje Perito Moreno ledyno, įtraukto į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Jo įspūdingos ledo sienos iškyla iki 60 m, o plotis driekiasi iki 30 km kaip viena milžiniška ledo siena. Viršutinis ledyno kraštas susilieja su dangumi ir kartais būna sunku atskirti, kur žydros spalvos ledas, o kur jau mėlynas dangus. Susiformavęs maždaug prieš 30 tūkst. metų šis ledynas yra vienas iš nedaugelio vis dar tebeaugančių ledynų. Šį gamtos reiškinį stebintys mokslininkai teigia, kad vidutiniškai Perito Moreno ledynas per metus „paauga“ apie 700 m, t. y. apie 2 m kasdien! Kartą per 2–3 metus ledynas skyla ir daugiatonis ledo luitas krenta į ežerą, žerdamas nepaprastai įspūdingą vaivorykštės spalvų fejerverką. Sunku numatyti šio įvykio datą, tačiau tūkstančiai turistų pavasarį plūsta į vakarų Patagoniją su viltimi savo akimis pamatyti šį reginį. Nuo Kalafatės iki Perito Moreno ledyno – maždaug 80 kilometrų. Palikdami miestą užnugaryje, matysite Archentino ežerą bei Redondos įlanką. Šis arealas – daugybės paukščių namai, tad tikrai galėsite stebėti juodąsias gulbes, flamingus, antis. Laukams būdinga gelsva spalva dėl šiose vietose dažno augalo, vadinamo coirón. Pirmąjį 40 km ruožą keliausite Patagonijos stepe, kiek vėliau pasieksite nacionalinį parką, kur daugiausia matysite notofagų šeimos augalus (antarktinius notofagus, rūgščiąsias vyšnias) bei įvairių atspalvių gėles, taip pat intensyviai raudonos spalvos žiedais žydintį augalą notro (lot. Embothrium coccineum). Nuo lanksto, dar vadinamo atodūsių lankstu, išvysite pirmąjį panoraminį Perito Moreno ledyno vaizdą. Trumpai stabtelėsite nusifotografuoti ir toliau keliausite link Bajo de las Sombraso uosto. Plauksite į pietinio kanalo De los Témpanos intako pusę, iš kur kitu kampu atsiveria ledyno vaizdai (trukmė 1 val.). Kelionė atgal į uostą ir laisvas laikas pasivaikščioti terasomis, siauromis perėjomis ir pasimėgauti ledyno vaizdais iš arti. Vakare grįšite į Kalafatę. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. PO ARGENTINOS PATAGONIJĄ - LEDYNŲ NACIONALINIS PARKAS (P)

 

Po pusryčių išvyksite į Punta Banderos uostą  ( apie 47km) ir ekskursija moderniu katamaranu Archentinos ežeru iki Upsalos kanalo, kur baigiasi Upsalos ledynas,    toliau iki  Spegazzini  kanalo -  Seco ledyno  bei  Spegazzini   ledyno- aukščiausio ledyno  nacionaliniame parke ( iki 100m). Geriausias būdas pamatyti Patagonijos Ledynų nacionalinį parką, kuris yra   47 milžiniškų ledynų namai, - laivu. Šis kruizas  apima pagrindinius Nacionalinio parko akcentus, įskaitant  Archentinos ežerą,  Spegazzini ledyną ir Upsala ledyną- didžiausią ledo sankaupą Pietų Amerikoje. Gigantiški ledo luitai, slystantys į ežerą,  įvairiausių formų, žydri iki mėlynumo, turkio spalvos ežeras, apsuptas didingų kalnų… Nenusakomi vaizdai ir juos reikia pamatyti … Ekskursijos trukmė apie 8 val. Grįšite į Kalafatę, nakvynė viešbutyje.

Alternatyva už papildomą mokestį :

Išvyka į Čalteną Argentinos pusėje. Pats garsiausias kalnagūbris Toreso slėnyje su viršukalne Fic Rojumi atrodo tarsi neįsivaizduojamo dydžio pasakų drakono iltys. Nors Čaltenas yra apie 3 val. kelio (apie 220 km) nuo Kalafatės, toks atstumas pasirodys tikri niekai, palyginti su tuo, kokius įspūdžius patirsite, išvydę laukinės gamtos kraštovaizdį.  Aplankyti šią vietą gali visi norintieji, prieš tai įvertinę savo galimybes bei fizinį pasirengimą. Vietovei būdingi sunkiai nuspėjami orai, tad kartais dėl blogo oro žygiai pėsčiomis tiesiog neįmanomi. Pėsčiųjų takai yra gerai paruošti, sužymėti taip, kad būtų patogūs ir saugūs turistams.  

7 DIENA. KALAFATĖ- IGVASU (P)

Skrisite per Buenos Aires į Igvasu. Būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Igvasu.

8 DIENA. IGVASU (P)

Ryte išvyksite į Argentiną. Ekskursija po Igvasu nacionalinį parką iš Argentinos  pusės. Jie priklauso tam pačiam Igvasu nacionaliniam parkui. Ir krioklys, ir abi nacionalinio parko dalys (tiek Argentinos, tiek Brazilijos) įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą (1984 m. – Argentinos dalis, 1986 m. – Brazilijos) bei į Septynių naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašą (2011 m.) ir laikomas vienu įspūdingiausių gamtos darinių. Skirtingu metų laiku suskaičiuojama nuo 150 iki 300 krioklių. Tai tikras gamtos stebuklas – laiptuota 275 Igvasu krioklių galerija, susiformavusi toje vietoje, kurioje savo vandenis plukdo dvi upės – Parana ir Igvasu. Čia sueina ir trijų valstybių – Brazilijos, Argentinos bei Paragvajaus – sienos. Krioklius apžiūrėsite tiek iš Brazilijos, tiek iš Argentinos pusės, kad pajustumėte jų skirtumus ir palygintumėte, iš kurios valstybės pusės žiūrint jie atrodo gražiausi. Neabejojame – įspūdis priblokš, tad į šį klausimą teks atsakyti patiems. 67 tūkst. ha užimančiame parke gausu milžiniškų medžių, vynuogynų, paparčių, spalvotų drugelių, paukščių ir kitų gyvūnų. Eidami matysite Dviejų seserų ir Bosetti krioklius, San Martino salos panoramą su didingai krintančio vandens vaizdu. Ekologišku traukinuku ir pėstute (apie 1 km) pasieksite Velnio gerklę – įžymiausią parko krioklį, kur Igvasu upė krinta visa jėga, o nuo šniokščiančio vandens raibuliuoja vaivorykštė. Specialia transporto priemone galėsite leistis į nuotykinę išvyką po džiungles. Dvikalbiai gidai (anglų ir ispanų kalbomis) supažindins su vietine gamta ir kultūra. Persėdę į motorinius laivelius, plauksite slenksčiuota Žemutine Igvasu upe link krioklių. Grožėsitės Brazilijos ir Argentinos kriokliais, kuriuos vainikuoja didingoji Velnio gerklė. Grįšite į Braziliją. Nakvynė viešbutyje Igvasu. Rekomenduojame vakarienę restorane „Rafain Dinner Show“ su pramogine programa: tradiciniai Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus šokiai, melodijos. Šis teatralizuotas pasirodymas užburs jus ugningais šokiais ir muzika.

Igvasu kriokliai – spalvų ir vandens fejerverkai.

Dienos akcentas Igvasu kriokliai – spalvų ir vandens fejerverkai.

9 DIENA. IGVASU–ITAIPU (Paragvajus) - IGVASU (P)

Igvasu kriokliai iš Brazilijos pusės Įspūdingasis krioklys „Velnio gerklė“, aiškiai matomas iš įvairių vietų, vedančių iki svarbiausio kelionės taško, – ryškiausias šios patirties momentas. Keturiolika galingų krioklių iš 100 m aukščio krenta su tokia jėga, kad susidaro nuolatinis 10 m purslų debesis, o atvykę keliautojai gali pasigrožėti nuostabiu šio reiškinio reginiu.  Po pietų  jei norėsitee iš arčiau pamatyti krioklius, siūlome išbandyti „Macuco“ safarį arba sraigtasparniu paskraidyti virš krioklių. Išvyka į Paragvajaus Itaipu miestą, kur pastatyta didžiausia pasaulyje elektrinė. Nakvynė viešbutyje Igvasu.
Rekomenduojame vakarienę restorane „Rafain Dinner Show“ su pramogine programa: tradiciniai Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus šokiai, melodijos. Šis teatralizuotas pasirodymas užburs jus ugningais šokiais ir muzika. 

10 DIENA. IGVASU - MANAUSAS (P)

Ryte vyksite į oro uostą ir skrisite į Manausą – vietovę, vadinamą Amazonės vartais. Didžioji Amazonės atogrąžų miškų dalis (60 proc.) yra Brazilijoje. Manoma, kad Brazilijos Amazonės miškuose gyvena apie 70 civilizacijos nepaveiktų genčių. Iš Manauso prasideda ekskursijos į Amazonės džiungles. Būsite pasitikti oro uoste ir nuvežti į viešbutį Manause, vėliau 3 val.  ekskursija po Manausą. Manausas – tai Amazonijos sostinė ir didelis uostas, kurį pasiekia net jūros laivai. Gyvenvietė įkurta 1699 m. kaip nedidelė portugalų tvirtovė São José da Barra. 1832 m. gavo miesto teises ir buvo pavadinta pagal čiabuvių manaós gentį, kadaise gyvenusią šiose vietovėse. Vietinių kalba šis vardas reiškia „dievo motina“. Miestas suklestėjo kartu su kaučiuko gamybos pramone, jo garsenybė – Amazonės operos teatras, įsikūręs puikiame neoklasikinio stiliaus pastate, ir spalvingas, itin gausus jūrų gėrybių turgus. Nakvynė viešbutyje Manause.

11 -13 DIENOS. AMAZONIJA- DŽIUNGLIŲ LODŽIJA (P, Pi, V)

Išvykstama anksti ryte. Pervežimai ir turas po Amazonę kartu su kitais turistais ir angliškai kalbančiu gidu. Tai vaizdingas trijų valandų maršrutas, vedantis į viešbutį per nedidelius užutekius ir mangroves ( laivu ir autobusu), stebint rožinius delfinus , milžiniškas vandens lelijas. Atvykę į viešbutį, pasimėgausite maloniu gėrimu ir pietumis, o po to motorizuotomis kanojomis išplauksite tyrinėti igarapés (Amazonės užutekių) ir igapós (užtvindyto miško). Šią ekosistemą galima pasiekti tik laiveliais, tad pasimėgaukite privilegija plaukdami pro mangroves. Po vakarienės jūsų lauks dar viena vakarinė išvyka kanojomis ieškant kaimanų ir klausantis paslaptingos džiunglių tylos. Stebėkite, ar laiveliui plaukiant palei upės krantą nuo gido deglo šviesos neatsispindi blizgančios kaimano akys. Kitą rytą  su patyrusiu gamtininku gidu išvyksite į Amazonijos drėgnuosius atogrąžų miškus. Žygiuodami po džiungles sužinosite apie Amazonės augalus ir daugumos jų naudingas savybes – tiek valgomus, tiek vaistinius. Po žygio grįšite į viešbutį pietauti, tada motoriniu laivu plauksite į žvejybinę išvyką Amazonės piranijų ar ešeržuvių. Į viešbutį grįšite leidžiantis saulei. Esame tikri, kad tai bus viena spalvingiausių patirčių, kurias gali suteikti Brazilija. Paskutinę nuotykių dieną Amazonijoje ankstyvą rytmetį vyksite pasitikti saulėtekio ir vėliau apsilankysite vietos bendruomenėje ir sužinosite apie čia gyvenančiųjų kasdienį gyvenimą. Be kitų dalykų, bus supažindinama su vietinių žiniomis apie vaistinius augalus, sezoniniais atogrąžų augalų pokyčiais ir manijokų miltų, kurie yra regiono pagrindinė eksporto prekė, paruošimu. Vakarienės ir nakvynės lodžijoje.

14 DIENA. AMAZONIJA- MANAUSAS- RIO DE ŽANEIRAS (P)

Paskutinę nuotykių dieną Amazonijoje ankstyvą rytmetį vyksite pasitikti saulėtekio. Po pusryčių išvyksite į Manausą, pakeliui praplaukdami vietą „Kur susitinka vandenys“ – tai vieta, kur susilieja dvi upės Rio Negro ir Solimoe. Rio Negro upės vandenys yra tamsios, beveik juodos spalvos, manoma, kad tai švariausias natūralus vanduo pasaulyje, jo matomumas saulėtoje dienoje siekia 9 metrus gylio. Rio Solimoe upės vandenys yra smėlio spalvos dėl įvairių priemaišų įskaitant smėlį, purvą ir dumblą. Abi dvi upes susitikus plaukia vienoje vagoje nesusimaišant, tarsi paraleliai beveik 6 km. ilgio kelią . Toks fenomenas dažnai juokais vadinamas juodos arbatos ir kavos su pienu kokteiliu arba upių vestuvėmis - yra paaiškinamas skirtingu upių greičiu, vandens tankumu bei temperatūra. Pagaliau susiliejus jos formuoja Žemutinę Amazonės dalį... Jei sėkmė lydės, išvysite ir rožinius delfinus.
Skrydis į Rio de Žaneirą, - vieną gražiausių pasaulio miestų, Brazilijos karnavalų sostinę, 2016m. vasaros vasaros olimpinių žaidynių sostinę, kuriame visi myli futbolą ir šoka sambą, pulsuojantį neišsenkama energija dieną ir naktį. Miestas įsikūręs pakrantėje tarp gausybės kalvų ir Atlanto vandenyno iš vakarų pusės. Neatskiriama Rio žavesio dalis - jo gyventojai, vadinami Carioca,– indėnų, portugalų ir afrikiečių palikuonys – mokantys džiaugtis ir mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais. Atskridę vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.

15 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS (P, PI,V)

Ryte – panoraminė ekskursija automobiliu su lietuviškai kalbančiu gidu po Rio de Žaneirą. Jos metu lankysite 
Korkovado viršukalnę ir garsiąją Kristaus Atpirkėjo statulą (aukštis 38 m). Tokie pat įspūdingi kaip statula, neįtikėtinai nuostabūs Kopakabanos, Ipanemos, Botanikos sodų ir Rodrigo de Freitaso lagūnos vaizdai yra tokie įsimintini, kad tikrai verta skirti laiko jiems pamatyti. Nuolaidžiu šlaitu nusileisite traukiniu pro Tijucos miško draustinio vešlią augaliją, upes ir krioklius. Pietūs restorane . Po pietų vyksite į netoliese esančią Urcą, vieną iš seniausių Rio rajonų, esančių Cukraus Galvos kalno papėdėje. Čia, įsėdus į keltuvo kabiną, palei Morro da Urcos kalną virš raižyto reljefo vietovės kylama į Cukraus Galvos kalno viršūnę. Beveik 400 metrų aukščio įspūdingas gamtos darinys tokį vardą gavo iš pirmų atvykusių į šalį europiečių, kuriems jo forma priminė pirmykštį cukraus gaminimo gabenimo būdus. Kylant į viršų, galima pasigėrėti įspūdingais Kopakabanos paplūdimio, Gvanabaros įlankos, Kristaus Atpirkėjo statulos vaizdais, o panoraminis kraštovaizdis, atsiveriantis nuo pačios viršūnės, ypač leidžiantis saulei, tampa tikru dienos akcentu, vėliau lankysitės vienoje iš daugelio sambos mokyklų, nes kasmet Rio karnavalas sutraukia daugiau kaip milijoną turistų,o tūkstančiai žmonių šoka karnavalo parade. Šokėjai vertinami ne tik už choreografiją, bet ir už kostiumus, tvarką, stilistiką, tematiką. Todėl pagrindinių sambos mokyklų šokėjai treniruojasi jau nuo gruodžio mėnesio mokyklose ir Sambodromo arenoje. Vakarieniausite populiariame didkepsnių ( steikas) restorane. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.

16 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS (P)

Ši diena skirta pasimėgauti laisvalaikiu. Ją galėsite praleisti klajodami po Santa Teresos menininkų rajoną, aplankyti spalvingus Selaróno laiptus arba pasikaitinti saulėje viename iš garsiųjų Rio paplūdimių. Vakare pasimėgaukite energingu naktiniu gyvenimu Lapos rajone ir stenkitės neatsilikti šokdami sambą. Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.
Vakare siūlome samba šou su vakariene už papildomą mokestį (apie 150 USD). Nakvynė viešbutyje Rio de Žaneire.

17 DIENA. RIO DE ŽANEIRAS- TARPINIAI ORO UOSTAI-VILNIUS (P)

Po pietų vyksite į oro uostą skrydžiui.

18 DIENA. Atvykimas į Vilnių.

PASTABOS

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, skiepai, ir kt. ;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 14 keliautojų; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, priemoka, kai vyksta 12 keliautojų apie 100 EUR ;
 • priemoka už vienvietį kambarį ~799 EUR;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, vietinių skrydžių lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • viešbučių klasifikacija žvaigždutėmis pateikta pagal tos šalies nustaytą klasifikaciją;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • nepamirškite pasirūpinti savo sveikata, rekomenduotinas skiepų sąrašas svetainėje www.infovakcina.lt. Dėl skiepų kreipkitės į savo šeimos gydytoją.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 18 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:3335 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS