Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Pažintinė kelionė į Indiją su grupe ir vadovu iš Lietuvos. Populiariausiu auksinio trikampio maršrutu

Jei seniai svajojote aplankyti egzotiškąją Indiją ir norite savo akimis pamatyti ir sava širdimi pajusti šią šalį – atvykite, ieškokite ir atraskite! Įsileiskite Indijos ritmus bei spalvas ir patirkite įdomių kelionės įspūdžių! Indija nepanaši į nieką kitą!
Šioje magiškoje ir paslaptingoje šalyje susipina romantika ir avantiūros, nerūpestingumas ir atsipalaidavimas, priverčiantys pasinerti į apmąstymus ir atsakymo į amžinuosius klausimus apie gyvenimo prasmę paieškas. Čia įgytos žinios ir įspūdžiai praturtina kiekvieną asmenybę ir leidžia į save pažvelgti iš kitos perspektyvos.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 7 nakvynės 4* ir 5* viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai; 7 vakarienės;
 • angliškai arba rusiškai kalbančio lydinčio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Indiją ir atgal (nuo 465 EUR);
 • Indijos viza ir formalumų sutvarkymas elektroniniu būdu;
 • įėjimo mokesčiai į lankomus objektus, mokama atvykus (95 USD asmeniui);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • kelionių draudimas;
 • programoje nenumatytos ekskursijos;
 • fotografavimo ir filmavimo mokesčiai, kur taikoma (2–5 EUR);
 • arbatpinigiai gidui ir vairuotojui (apie 7 USD per dieną);
 • asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Indija atsiskleidžia keliaujant Auksinio trikampio maršrutu
 • Skirtingi Indijos pasididžiavimo objektai – chaotiškasis Delis, spalvingasis Džaipuras, visų laikų įspūdingiausias Tadž Mahalo šedevras Agroje
 • Patogus skrydis į Delį per Kijevą
 • Popietinė arbatėlė istorinio paveldo Maharadžų rūmuose
 • Prisilietimas prie tradicinės virtuvės – vakaras gaminant maistą svetingoje ir nuoširdžioje indų šeimoje
 • Jogos užsiėmimai su guru
 • Vegetariško maisto potyriai ir lieknėjimo ypatumai
 • Ajurvedos sveikatos centras „Tamaya“ ir atjauninamieji masažai
 • Galimybė pasimatuoti sarį ir fotosesija

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–KIJEVAS–DELIS

Skrydis Vilnius–Kijevas–Delis.

2 DIENA. DELIS (P,V)  

Namaste! Sveiki atvykę į Indiją! Atskridę į Delį, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir iš oro uosto organizuotu transportu vyksite į viešbutį Delyje. Kad būtų lengviau prisitaikyti prie naktinio skrydžio, jums užsakyta ankstyva registracija į viešbutį ir ankstyvieji pusryčiai. Auksinio trikampio perliukai Indijos sostinėje Delyje. Miestas dabartinėje vietoje kūrėsi aštuonis kartus ir vis kiek kitur. Todėl Delyje yra net aštuoni senamiesčiai! Senasis Delis – priešpaskutinis, Naujasis Delis – paskutinis. Anglai jį pradėjo statyti 1911 metais. Trumpai pailsėjus ir papusryčiavus – ekskursija po Senąjį ir Naująjį Delį. Pasidalijimas į Senąjį ir Naująjį miestą – tai islamiškosios ir britiškosios Indijos tradicijų takoskyra. Naujojo Delio gyventojai stengiasi gyventi pagal XXI a. standartus, tačiau nepamiršta ir senųjų tradicijų. Panirsite į niekada nesibaigiantį spalvų ir kvapų sūkurį, laviruosite gatvių chaose, ragausite aštrių indų virtuvės patiekalų. Pailsėję vyksite į ekskursiją po Naująjį Delį. Važiuosite pro Indijos vartus – Indijos triumfo arką, pastatytą žuvusiųjų dėl Indijos nepriklausomybės garbei, Prezidento rūmus ir dabartinę prezidento rezidenciją Rashtrapati Bhavan, parlamentą. Sustosite ir apžiūrėsite Kutbo minaretą – aukščiausią (72,5 m) Indijos bokštą iš akmens, statytą XII a., ir šalia esančią archeologinę zoną bei Humajuno mauzoliejų – UNESCO pasaulio paveldo paminklą, pastatytą indų ir persų stiliumi. Grožėsitės hinduizmo deivės Lakšmės Narajanos šventykla. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Delyje.

Dienos akcentai Kutbo minaretas, kurio architektūra atspindi islamo ir hinduizmo stiliaus darną, bei UNESCO objektas – Humajuno mauzoliejus.

3 DIENA. DELIS–DŽAIPURAS (P)

Ryte išvyksite į Džaipurą – Radžastano valstijos sostinę, dar vadinamą spalvingiausio Indijos regiono rožiniu miestu. Jis stūkso apsuptas šiurkščių formų kalvų, karūnuotų sunkiai įveikiamų fortų, nuostabių rūmų ir sodų. Rožiniu miestu Džaipuras vadinamas dėl senamiesčio pastatų spalvos. Iki XIX a. vidurio mieste vyravo pilka spalva, tačiau vėliau maharadža, ruošdamasis Didžiosios Britanijos princo Alberto vizitui, svarbiausius pastatus perdažė svetingumo spalva laikoma rausva. Šimtmečius miestas buvo žinomas kaip brangakmenių sostinė, o jo juvelyrai iki šiol konkuruoja su Honkongo ir Bankoko meistrais. Džaipure apdorojama šimtai kilogramų brangakmenių, iš jų gaminami nuostabūs dirbiniai. Spalvos, kvapai ir vaizdai įsups į nepaprastą Indijos krašto kultūrą. Atvažiavę vyksite į Maharadžų rūmus popietinės arbatėlės. Susipažinsite su Indijos istoriniu paveldu ir išgirsite pasakojimų apie maharadžų laikus. Būsite pavaišinti indiškais skanėstais ir saldumynais. Šioje šalyje sakoma, kad Indija be Gango upės, šventųjų karvių ir saldumynų – nėra Indija. Vakare apsilankysite Birla Mandiros šventykloje ir dalyvausite religinėje ceremonijoje, pasivaikščiosite senojo Džaipuro gatvėmis, užsuksite į vietinį turgų, juvelyrinių dirbinių, sarių ir šilkų parduotuves. Turėsite galimybę pasimatuoti sarį ir pasimėgauti fotosesija. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Džaipure. Nuvažiuotas atstumas apie 270 km (apie 6 val.).

4 DIENA. DŽAIPURAS (P)

Auksinio trikampio perliukai Džaipure. Po pusryčių – visos dienos ekskursija po Džaipurą. Pirmasis objektas – XVI a. Gintaro fortas. Įdomu tai, kad su gintaru jis neturi nieko bendra, vietos kalba reiškia „dangaus fortą“ ir labiausiai atitinka Šachrazados pasakų sukurtą Indijos maharadžų vaizdinį. Mogolų imperatoriaus Akbaro geriausio generolo maharadžos Mansingho pastatyta tvirtovė buvo antra po Džaipuro rūmų karinės jėgos būstinė. Tai gynybiniai rūmai, kuriuose ilgą laiką buvo įsikūrusi ir karališkoji šeima. Iki šių dienų išlikusios puikios salės, dekoruotos veidrodžiais, raižiniais iš akmens, puikiais piešiniais. Sunkiai prieinamus Džaipuro Gintaro forto gynybinius statinius pasieksite važiuodami visureigiais. Turistų mėgstama ir populiari paslauga – kelionė į fortą drambliais, tačiau mes esame prieš gyvūnų išnaudojimą, todėl į tvirtovę siūlome vykti tik visureigiais. Džaipuro senamiestį garsina Vėjo rūmai (Hawa Mahal). Pro jų mažus langelius karališkos kilmės ponios stebėdavo vietos žmonių gyvenimą neslėpdamos veido po apdangalu. Juos apžiūrėsite iš tolo. Miesto rūmai – tai stulbinamas pastatų, sodų, dekoratyvaus meno kompleksas. Buvusios karališkosios šeimos palikuoniai ir dabar tebegyvena vienoje rūmų dalyje. Aplankysite čia įsikūrusį muziejų. Vyksite ir į garsiausią senovės Indijos observatoriją Jantar Mantar. Jei liks laiko, po Džaipuro senamiestį pasivažinėsite rikšomis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Džaipure.

Dienos akcentas Džaipuras – vienas Auksinio trikampio maršruto perlų – pasitiks rožine svetingumo spalva. Pasakiškasis Gintaro fortas, UNESCO objektas.

5 DIENA. DŽAIPURAS–FATEHPUR SIKRIS–AGRA (P,V)

Po pusryčių išvyksite į Agrą. Keliaudami užsuksite į istorinį miestą Fatehpur Sikrį. Čia imperijos sostinę įkūrė ir rūmus XVI a. pab. pastatė Didžiųjų Mogolų imperatorius Akbaras. Klestėjimo metais miestas buvo didesnis net už Londoną. Tačiau praėjus dešimtmečiui po įkūrimo dėl vandens stokos miesto gyventojai buvo priversti jį palikti. Mogolai buvo ne tik puikūs imperijos valdovai. Agroje ir jos apylinkėse jie sukūrė ir nuostabiausių architektūros stebuklų. Didžiausias Mogolų šedevras – Tadž Mahalas (pers. „rūmų vainikas“), kuriame susipynę persų, indų, turkų ir islamo architektūros elementai. Garsiausia Tadž Mahalo vieta – baltojo marmuro mauzoliejus. Mogolų imperatorius Džahanas jį pastatė kaip mauzoliejų savo žmonos Mumtaz Mahal garbei. Šio šedevro statybos užtruko apie 22 metus, jį statė 20 tūkst. žmonių. 1983 m. Tadž Mahalas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Atvykę į Agrą ir įsiregistravę viešbutyje, lankysitės ajurvedos centre, kur jūsų lauks ajurvedinio masažo malonumai.Pažintis su ajurveda, kaip gyvenimo mokslu Tai gyvenimo mokslas, tradicinė Indijos medicina, atverianti mums nepažįstamas vidines galias, padedančias siekti laimės ir kurti grožį. Sanskrito kalbos žodis „āyurvedaḥ“ yra dviejų žodžių – „āyus“ (gyvenimas) ir „veda“ (žinojimas) – derinys. Pagal ajurvedos principus pasaulis, ypač žmonės, suvokiami kaip visuma, dinaminė trijų visatos principų tarpusavio sąveika. Šie principai, arba došos, įkūnyti visose gyvose būtybėse ir vadinami vata, pita ir kapa. Juos pažeidus sutrinka natūralus balansas. Taigi gydydami ligas ajurvedos praktikai atsižvelgia ne tik į fizinį kūną, jie stengiasi atkurti kūno, proto ir jausmų harmoniją. Čia pasitelkiamos vaistažolės, joga, meditacija, pančakarmos praktika – toksinių medžiagų ir žalingų proto bei dvasios impulsų valymas iš organizmo. Ši natūrali ir alternatyvi medicina padeda išlaikyti puikią sveikatą ir džiaugtis visaverčio gyvenimo malonumais.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Agroje. Nuvažiuotas atstumas apie 240 km (apie 5 val.).

Dienos akcentas Iš toli išvysite amžinos meilės mylimai moteriai, karališkos valdžios ir dešimčių tūkstančių žmonių rankų sukurtą architektūros šedevrą – baltąjį Tadž Mahalo mauzoliejų.

6 DIENA. AGRA (P,V)

Auksinio trikampio perliukai Agroje. Rytą pradėsite joga su jogos guru. Apranga: marškinėliai, šortai ar kitos sportinės kelnės. Pusryčiai. Aplankysite Tadž Mahalą. Didelė baltojo mauzoliejaus marmuro sienų dalis padengta gėlių raštais ir rašmenimis, išdėliotais iš pusbrangių akmenų. Juose atsispindi saulė ir šalia tekančios upės raibuliavimas, todėl akmenys mirga įvairiausiomis spalvomis ir sukuria nepakartojamą įspūdį. Tadž Mahalą lanko net tik užsienio turistai, jis vilioja ir vietinius indus, kurie ištisomis šeimomis plūsta į mauzoliejų (įrengtas net atskiras įėjimas užsienio turistams). Ekskursiją tęsite į Agros fortą, 1983 m. paskelbtą UNESCO pasaulio paveldo paminklu. Forto, supamo 21 m aukščio sienos, perimetras sudaro 2,4 km, jį puošia dveji – Delio ir Lahorės – vartai. Ši vieta labai reikšminga architektūros istorijai. Čia atsiskleidžia įdomi hinduizmo ir islamo sintezė. Vakare, apie 19.30 val., dalyvausite maisto gaminimo pamokoje svetingoje indų šeimoje, kur ir pavakarieniausite. Šeimininkai supažindins su vegetariško maisto kultūra, sužinosite apie vietinius prieskonius ir produktus. Nakvynė viešbutyje Agroje.

Dienos akcentas Du UNESCO objektai: Tadž Mahalas ir Agros fortas. Sakoma, kad nematęs Tadž Mahalo negali sakyti, kad matei Indiją. Pastatytas XVII a. vid. šis dramblio kaulo ir marmuro stebuklas yra įtrauktas į naujųjų pasaulio stebuklų sąrašą.

7 DIENA. AGRA–DELIS (P,V)

Grįšite į Delį ir lankysite Senąjį Delį. Čia stūksantis Raudonasis fortas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, yra vienas garsiausių mogolų stiliaus architektūros pavyzdžių. Jo sienų ilgis – 2 km, aukštis – 18 metrų. Pravažiuosite šį fortą, Džami Masdžido mečetę – vieną didžiausių mečečių Azijoje, matysite kitas Senojo Delio šventyklas, pasivaikščiosite po turgų Sidabro gatvėje (Chandi Chowk), kur sukasi vietinių gyventojų kasdienybė. Parduotuvėlės, gatvės, pilnos žmonių, karvių, rikšų, kvapų, nukels jus kelis šimtmečius atgal. Atsisveikinimo vakarienė ir nakvynė viešbutyje Delyje. Nuvažiuotas atstumas apie 205 km (apie 5 val.).

8 DIENA. DELIS–KIJEVAS–VILNIUS (P)

Atsisveikinsite su Indija ir ankstyvą rytmetį vyksite į oro uostą. Skrydis Delis–Kijevas–Vilnius. Tą pačią dieną grįšite į Vilnių.

Pastabos:

 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • pasibaigus kelionei pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn., jame turi būti bent du laisvi lapai;
 • keliautojų skaičius –12;
 • priemoka už vienvietį kambarį – nuo 265 EUR;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo intensyvumo, sustojimų fotografuoti, papietauti, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijojos svetainėje
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:

2020-10-23


Kaina nuo:769 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS