Svarbi informacija klientams
Ekstremaliosios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Pažintinė kelionė į Aliaską (Ameriką). Laukinės gamtos ir baltojo griaustinio žemė

Kelionės datos: 2020 m liepa, rugpjūtis

Kelionės kaina  nuo 3299 EUR + skrydis, kai vyksta du asmenys (asmeniui dviviečiame kambaryje)

*galutinė kaina priklauso nuo vykstančių asmenų skaičiaus, viešbučių užimtumo

Į kainą įskaičiuota:

 • automobilio nuoma su keturiais varomaisiais ratais ;
 • 10 nakvynių 3* viešbučiuose ar lodžijose;
 • maitinimas pagal programą: 9 pusryčiai.

 Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Aliaską ir atgal (nuo 950 EUR);
 • JAV elektroninis leidimas (ESTA) keliauti į JAV;
 • visos pramogos, nurodytos programoje (lašišų žvejyba, ledynų šunų kinkinių turas, meškų stebėjimas, skrydis virš Denalio, fjordų kruizas);
 • išnuomoto automobilio kuro sąnaudos;
 • navigacijos įranga, papildomas vairuotojas ir automobilio draudimai;
 • žvejybos leidimas;
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Denalio nacionalinis parkas ir skrydis virš Denalio kalno ledynų
 • Kenajaus fjordų nacionalinis parkas ir kruizas laivu
 • Lašišų žvejyba upėje
 • Netikėti ir tikėtini pasimatymai su laukine gyvūnija

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI–ANKORIDŽAS

Atskridę oro uoste pasiimsite automobilį ir vyksite į viešbutį. Ankoridžas – didžiausias Aliaskos miestas, įkurtas 1915 m. tiesiant Aliaskos geležinkelį. Šiandien Ankoridžas vadinamas „Pasaulio oro sankryža“, nes per šį miestą vyksta daugybė tranzitinių skrydžių.

 2 DIENA. ANKORIDŽAS–GERDVUDAS (P)

Išsinuomotu automobiliu išvyksite į Gerdvudą. Pasigrožėsite apylinkėmis, Aliaskos kalnų tramvajumi Mount Alyeska Tram pasikelsite į apžvalgos aikštelę.

Pramogos Gerdvude

Ledynų šunų kinkinių turas

Sraigtasparniu iš Gerdvudo oro uosto skrisite į sniegu nuklotus ledynus. Galėsite pasigrožėti įspūdingais gamtos vaizdais. Nusileidus jus pasitiks šunų rogių vadeliotojas ir būrys Aliaskos haskių. Susipažinsite su šios nuostabios veislės šunimis ir leisitės į kelionę ledynais.

Pasikėlimas Aliaskos kalnų tramvajumi Mount Alyeska Tram

Aliaskos kalnų tramvajumi per 7 min. pasikelsite iš viešbučio „Alyeska“, esančio 700 m aukštyje, iki kalno viršūnės. Nuo čia atsiveria puikūs panoraminiai vaizdai.

 3 DIENA. GERDVUDAS–KENAJUS (P)

Išvyksite į Kenajaus pusiasalį Soldotną – pasaulinę žvejybos sostinę. Tai puiki vieta plaukioti kanoja ar leistis plaustais upe, stebėti laukinę gyvūniją, susipažinti su aukso Aliaskoje istorija.

Pramoga Soldotnoje

Meškų stebėjimas

Išvyka į Klarko ežero nacionalinį parką ir rezervatą, kurį pasiekti galima tik lėktuvais. Parkas garsėja laukine gamta ir įspūdingais kraštovaizdžiais.Po 40 min.skrydžio pasieksite ežerą, persėsite į valtį ir  galėsite stebėti rudųjų meškų ir jų jauniklių gyvenimą..

 4 DIENA. KENAJUS (P)

Visos ar pusės dienos lašišų žvejybos išvyka Kenajaus upėje. Dienos laimikis – šiaurinėje Ramiojo vandenyno dalyje gyvenančios didžiosios lašišos. Žvejyba Kenajaus upėje – puiki pramoga tiek vaikams, tiek naujokams, tiek ekspertams. Galimi patys įvairiausi žvejojimo būdai.

 5 DIENA. KENAJUS–STIUARTAS (P)

Keliausite link Stiuarto. Turėsite galimybę pamatyti nacionaliniame parke esantį vadinamąjį „Išėjimo“ ledyną (angl. Exit Glacier). Tai vienintelė parko vieta, kurią galima pasiekti keliais ir takeliais. Stiuarte lankysitės Kenajaus fiordų nacionaliniame parke – senovės ledynų vietovėje, kur itin gausu jūrų gyvūnijos.

Pramoga Stiuarte

Kruizas po Kenajaus fiordų nacionalinį parką

Parke atsiveria vieni gražiausių gamtos vaizdų – Kenajaus kalnai, Hardingo ledynų laukas, ežerai ir fjordai. Dėl šių gamtos objektų tai populiariausias Aliaskoje laukinės gamtos ir ledynų kruizas. Aplankysite Aliaskos Jūrų nacionalinį gamtos rezervatą, kuriame verda laukinių paukščių gyvenimas. Vakare atplauksite į Lapių salą.

 6 DIENA. STIUARTAS   (P,V)

Kruizas po Kenajaus fiordų nacionalinį parką. Vakarienė Lapių saloje.

 7 DIENA. STIUARTAS-TALKITNA (P)

Keliausite link Talkitnos, įsikūrusios vaizdingame Matanuskos Susitnos slėnyje. Miesto pasididžiavimas – aukščiausias Šiaurės Amerikos žemyne Denalio kalnas (buvęs Makinlis) (6 194 m), stūksantis Denalio nacionaliniame parke. Sakoma, kad miestelis išsaugojo senąją Aliaskos gyventojų dvasią.

 8 DIENA. TALKITNA–DENALIO NACIONALINIS PARKAS

Ryte vyksite link Denalio nacionalinio parko arba dar pramogausite Talkitnoje. Denalio nacionalinio parko pasididžiavimas – Denalio viršukalnė. Nufotografuoti šaltojo kalno viršūnę yra daugybės žmonių, atvykusių į Aliaską, tikslas, o geriausiai ją galima pamatyti iš oro. Kalną dengia amžini sniegynai ir ledynai.

Pramoga Talkitnoje

Didysis turas lėktuvu po Denalio nacionalinį parką ir nusileidimas ant ledyno

Stebėdami parką iš oro, suvoksite jo dydį. Pasivaikščioję ledynu, kurį supa didingos smailos granito keteros, dar kartą suprasite, koks jis milžiniškas. Ekskursijos trukmė lėktuvu – apie 2 val.

 9 DIENA. DENALIO NACIONALINIS PARKAS (P)

Šiandien Denalio nacionalinis parkas pakvies jus į dienos kelionę po laukinę tundros gamtą „Tundra Wilderness Tour“. Ši išvyka yra puiki galimybė pažinti laukinį Aliaskos gyvenimą, kuriuo ir garsėja vietovė. Kuo giliau keliausite, tuo daugiau laukinio gyvenimo išvysite. Pasimėgausite galimybe susipažinti su tundros augalija ir gyvūnija.

 10 DIENA. DENALIO NACIONALINIS PARKAS–ANKORIDŽAS (P)

Važiuosite į Ankoridžą. Aplankykite Matanuskos ledyną, nors ir sugaišite 2,5 val. ilgiau, kol pasieksite Ankoridžą. Savarankiškai galėsite apžiūrėti Ankoridžą.

 11 DIENA. ANKORIDŽAS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Vyksite į Ankoridžo oro uosto, nuomos punkte paliksite automobilius ir užsiregistruosite į skrydį. Skrydis Ankoridžas–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 11 d.

Kelionės datos:

2020-08-03


Kaina nuo:3299 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS