Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Naujieji metai Kasablankoje

Pažintinė Naujametinė kelionė į Maroką 2017 12 27 - 2018 01 03     

Tai miestas Maroke, kurį išgarsino tuo pačiu pavadinimu 1942 m. sukurta  amerikiečių romantinė drama, atskleidžianti žmogaus dvejones, renkantis tarp meilės ir pareigos. Filmas "Kasablanka" laimėjo tris Oskarus. Filmo veikėjai, dialogai ir muzika tapo ikoniški, o filmas "Kasablanka" pasiekė tokį populiarumą, kad pastoviai laikosi geriausių visų laikų filmų sąrašo viršūnėje.

1 diena / gruodžio 27 d.

Skrydis iš Vilniaus į Agadirą 13:00 – 16:35. Pasitikimas Agadiro oro uoste ir pervežimas komfortabiliu autobusu į viešbutį Marakeše. Atvykus apsigyvenimas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 diena / gruodžio 28 d.

Pusryčiai. Pažintinė ekskursija po Marakešo miestą, kuris šimtmečius buvo berberų ir dykumų gyventojų iš pietų, susitikimo vieta. Kaip ir daugybė šiaurinės Afrikos miestų, Marakešas pasidalijęs į dvi atskiras dalis, Gueliz (modernusis miestas) ir Medina (senasis miestas).

Pradėsime kelionę prie Koutoubia mečetės, didžiausios mečetės Marakeše, garsėjančios savo minaretais, kurie įkvėpė kitus pastatus, tokius kaip Hassan bokštas Rabate. Apžiūrėsime pačius didžiausius ir vienus gražiausių islamiškame pasaulyje sultono rūmus Bahia su daugybe dekoruotų kambarių, haremą ir sodus. Klajosime po Medinos senovinių namų labirintus, lankysimės Jama‘ al Fana‘ aikštėje. saugomoje UNESCO, kur pamatysime spalvingą Marakešo gyvenimą: ugnies valgytojus, pasakotojus, prieskonių ir kvepalų pardavėjus bei gyvačių kerėtojus. Vakarienė ir nakvynė Marakeše.

3 diena / gruodžio 29 d.

Pusryčiai. Laisva diena, savarankiškiems tyrinėjimams, kurių metu galima pasivaikščioti po senamiestį ar sodus, apsilankyti spalvinguose turguose ar tiesiog  pailsėti. Vakare  marokietiška vakarienė ir berberų šou – muzika, tradiciniai šokiai, akrobatų bei žirgų pasirodymai su fejerverkais. Vidurnaktį pervežimas atgal į viešbutį Marakeše.

4 diena / gruodžio 30 d.

Pusryčiai. Ryte išvykimas į Kasablanką, ekonominę Maroko sostinę. Atvykus grožėsimės Atlanto jūros vaizdais vaikščiodami po gražųjį Ain Diab Corniche -paplūdimio rajoną su restoranais ir poilsio zonomis.

Apžiūrėsime didžiausią miesto įžymybę - Hasano II-ojo mečetę, pastatytą karaliaus Hassano II garbei, kuris norėjo turėti didžiausią ir aukščiausią mečetę pasaulyje po Mekos. Mečetė buvo pastatyta ant Atlanto vandenyno kranto. Jos aukštis - 210 m, viduje vienu metu gali melstis iki 25 tūkstančių, o prieigose iki 80 tūkstančių žmonių. Dabar tai trečias pagal dydį religinis statinys pasaulyje. Mečetės statybai buvo suvežtos pačios geriausios medžiagos ir žaliavos, išleista per 600 mln. JAV dolerių. Po ekskursijos apsigyvenimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Kasablankoje.

5 diena / gruodžio 31 d.

Pusryčiai. Tolimesnė ekskursija Kasablankoje, kurios metu aplankysime Habous kvartalą ir Jungtinių tautų skverą, jungiantį senąjį ir naująjį miestus, mediną (senamiestis), Mohamedo V-ojo rūmus ir aikštę, Karališkųjų rūmų prieigas ir kt..

Po ekskursijos Kasablankoje vyksime administracinį Maroko  centrą  Rabatą su sostinei būdinga prabanga, vadinamą Imperatoriškojo sodo miestu. Atvykus turas po istorinius miesto objektus; Oudayas tvirtovė senoji karališkoji rezidencija) ir jos Maurų stiliaus sodai, Hassano bokštas ir mečetė bei įspūdingas Mohamedo V-ojo mauzoliejus. Po ekskursijos sugrįžimas į Kasablanką. Naujųjų metų sutikimas - vakarienė restorane su egzotiška pramogine programa. Nakvynė viešbutyje.

6 diena / sausio 1 d.

Pusryčiai. Ryte išvyksime vaizdingu keliu palei vandenyną į Essaouira. Pakeliui sustosime Safi ir El Jadida uostamiesčiuose, kurie įsikūrę Atlanto vandenyno pakrantėse.

Atvykus  pažintis su Essaquira, vieną labiausiai užburiančių Maroko miestų prie Atlanto vandenyno, kuris XIV a. vadinosi Magodar. Romantiškasis Essaquiros miestas sienomis padalintas į tris dalis: Medina, Mellah ir Kasbah. Mieste daug sodų, žalumos, įspūdingas senamiestis, portugalų pilies liekanos ir kt. Šiame mieste-uoste gurmanai ras daug restoranėlių, siūlančių jūros gėrybes. Miesto turguose amatininkai parduoda medžio, sidabro dirbinius, perlus, tekstilės ir kitus gaminius. Čia daug meno galerijų. Essaquiros senamiestis, saugomas UNESCO, kaip XVIII a. pabaigos miesto įtvirtinimo pavyzdys. 6-tame dešimtmetyje Essaquira garsėjo kaip Maroko hipių sostinė. Šiandien tai jaunimo kurortas, traukiantis banglenčių ir burlenčių sporto mėgėjus ir vadinamas “Afrikos vėjo miestu”. Po ekskursijos apsigyvenimas viešbutyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Essaquiroje.

7 diena / sausio 2 d.

Pusryčiai. Laisva diena Essaquiroje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje

8 diena / sausio 3 d.

Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas iš Essaouira į Agadiro oro uostą, 17:15 skrydis iš  Agadiro į Vilnių. 00:40 (sausio 4 d.) atvykstame į Vilniaus oro uostą.

Kelionės kaina asmeniui 1340 EUR (esant grupėje ne mažiau nei 20 asmenų)

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Tiesioginis skrydis Vilnius – Agadiras – Vilnius,
  • 7 nakvynės: 3* viešbutyje (trys nakvynės) Marakeše, 4* viešbutyje Kasablankoje (dvi nakvynės) bei Essaquiroje 5* viešbutyje (dvi nakvynės) su pusryčiais dviviečiuose kambariuose,
  • rusakalbio gido paslaugos ekskursijų metu,
  • pervežimai komfortabiliu autobusu pagal programą,
  • 5 vakarienės ir 1 pramoginis šou su vakariene,
  • įėjimo bilietai pagal kelionės programą, tame tarpe į Hassano II-jo mečetę Kasablankoje.

Neįskaičiuota: Naujametinė vakarienė su programa (apie 100 Eur/asm.), arbatpinigiai, draudimas, registruojamas bagažas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1340 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS