Svarbi informacija klientams
Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki balandžio 28 d. (imtinai) užsakymų nepriimame. Esant reikalui galite susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Madeira - Gėlių festivalis 2020

MadeiraMadera

Madeira - sala ir populiarus Portugalijos kurortas, kuriame dėl švelnaus klimato galima atostogauti visais metų laikais. Madeirai priklauso 2 gyvenamos salos - Madeira ir Porto Santo bei 2 negyvenamos vulkaninės kilmės salos Atlanto vandenyne.

Madeiros sala nuo Afrikos žemyno nutolusi 495 kilometrus, o nuo Europos - 990 kilometrų. Tai nedidelė nuostabios gamtos sala, kurios plotas yra 741 kvadratinis kilometras. Madeira atrasta 1419 metais. Portugalai buvo pirmieji salos kolonizatoriai, pradėję joje plėtoti prekybą ir jūrininkystę. Būtent Madeiroje Kristupas Kolumbas mokėsi navigacijos ir planavo kelionę. Vėliau salą pamėgo žinomi žmonės, karališkųjų šeimų atstovai ir gamtos mylėtojai iš įvairių pasaulio šalių. Sala ypač turtinga tropikų ir subtropikų augalija , čia plyti bananų ir vynuogių plantacijos, spaudžiamas visame pasaulyje garsus Madeiros vynas, auga daug retų augalų, įvairiaspalvių egzotiškų gėlių.

Pagrindinis salos gyventojų pragyvenimo šaltinis yra turizmas. Įdomūs maršrutai po salą ir nepamirštami kalnų, stačių krantų bei kalnų su savitos architektūros kaimeliais kraštovaizdžiai palieka neužmirštamus įspūdžius.

Po salą keliauja daugiausia europiečiai - anglai, vokiečiai, skandinavai, amerikiečiai ir kt.

Nuostabiu poilsio kampeliu salą vadina ir dėl jos klimato: dėl Atlanto vandenyno vėsos vasarą čia nebūna labai karšta, o žiemą atgaivina maloni šiluma. Visus metus temperatūra Madeiroje svyruoja nuo 19 iki 25 laipsnių šilumos.


Gėlių festivalis
 


Kasmet, dvi savaitės po Velykų Funšalio gatves užplūsta spalvų, formų ir aromatų banga - gėlių festivalis. Tai vienas gražiausių, kvapą gniaužiančių  pavasario renginių.

2020 metais ši šventė vyks gegužės 4 - 21 dienomis

Festivalis prasideda Municipo parke, kur susirinkę vaikai daro "Vilties sieną" iš įviariausių gėlių. Šventė liejasi į gatves, kuriose pinami gėlių kilimai, statomos neįtikėtinos kompozicijos, vyksta folkloro ansamblių pasirodymai, klasikinės muzikos renginiai.

Gegužės 6 dieną - "Vilties siena"

Gegužės 7 dieną - "Gėlių paradas". Pradžia 16 val.

Skrydis iš Varšuvos: 2020.05.05 - 12 arba 2020.05.19 - 26

3* viešbutis su pusryčiais + skrydis kaina būtų nuo 750 EUR

4* viešbutis su pusryčiais + skrydis kaina būtų nuo 850 EUR

5* viešbutis su pusryčiais + skrydis kaina būtų nuo 1000 EUR

 

Į kainą įskaičiuota:
Skrydis Varšuva - Madeira - Varšuva
Apgyvendinimas viešbutyje su pasirinktu maitinimu.

Į kainą neįskaičiuota:
Nuvykimas iki Varšuvos oro uosto.
Ekskursijos (galima pasirinkti vietoje)
Medicininių išlaidų draudimas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:

2020-05-05

2020-05-19


Kaina nuo:750 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS