Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Kuba

Kuba tai sala, kuri  tiesiog užburia turistus, pasitikdama juos egzotiškais salsos ir sambos ritmais, sklindančiais iš už kiekvieno kampo, baltais paplūdimiais, kuriuos juosia žydra jūra. Jausmingi ir užkrečiami ritmai padarė įtaką viso pasaulio muzikantams, jos cigarai pasaulyje tapo legenda, o egzotiški kokteiliai pranoksta net ir išrankiausių degustatorių lūkesčius.

 Geografija


Spauskite, norėdami pamatyti pilno dydžio paveikslėlį

 Kuba yra sala Karibų jūroje, besidriekianti  iš rytų į vakarus apie 1 260 km, kurios plotis plačiausioje vietoje siekia 191 km. Nuo žemyninės JAV dalies ją skiria Floridos sąsiauris, o nuo Espanjolos – Vėjų sąsiauris. Artimiausia Kubos kaimynė Jamaika yra už 139 km Kubos kranto linijos ilgis siekia net 3 735 km - ji labai vingiuota, su šimtais koralinių rifų, įlankų ir pusiasalių. Kubai priklauso didžiulė Chuvantido sala ir šimtai mažyčių salelių. Kuba nėra tokia kalnuota kaip gretimos Didžiosios Antilų salos, kalvos užima tik ketvirtadalį šalies paviršiaus. Pietryčiuose driekiasi Siera Maestros kalnai, kitur vyrauja lygumos. Didžiausia šalies upė Kautas teka iš vakarų į rytus, 20 km šiauriau Bajamo, tačiau Kautu gali plaukioti tik mažos valtelės.

 Kultūra

Kuboje susijungia ispanų ir afrikiečių kultūros šaknys. Tai yra didžiausia ir labiausiai žavinti sala karibuose. Tai pat tai vienas iš paskutiniųjų pasaulyje komunizmo bastionų su nepaprastai modernia ir savita istorija.

Ko gero atskirtis  nuo modernaus pasaulio padėjo Kubai išsaugoti savitą charakterį. Be jokių abejonių Kuboje jaučiama pulsuojanti Lotino kultūros širdis, su savo muzika, šokiais ir fiestomis. Dauguma Lotynų Amerikos šokių ir muzikos kūrinių yra kilę iš būtent iš  Kubos. Kartą apsilankius Kuboje gali pasirodyti jog likusi Lotino Amerika  yra kultūriškai silpnesnė Kubos versija. Kubiečius keliautojai apibūdina kaip atvirus, šiltus, dosnius ir nepaprastai draugiškus žmones. Pasinėrimas į šią kultūrą yra neprasta ir pakili patirtis.

Gali pasirodyti jog Kuba pasiklydusi laike, kažkur ties 1950 metais. Ir taip gali pasirodyti ne vien dėl senų amerikietiškų automobilių gatvėse, ar dėl kolonijinės architektūros pastatų besilupančiais dažais Senojoje Havanoje. Tai dėl jausmo, kad pasaulio modernizmas kažkaip aplenkė šią didžiausią Karibų salą. Kuba neabejotinai yra vienas ryškiausių perlų  Karibuose.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: laura@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS