Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Kuba - aistros ir revoliucijos žemė. 11 d. pažintinė kelionė su vadovu iš Lietuvos

11 d. kelionė į Kubą su vadovu iš Lietuvos 

Kelionėje:

  • Havanos įžymybės: romo ir tabako muziejai, E. Hemingway’aus mėgstamiausios vietos
  • „Priešistorinė siena“ – senovinės uolos su piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą Žemėje
  • Prancuziškas Sjenfuegosas ir ispaniškasis Trinidadas
  • Che Guevaros memorialas
  • Poilsis Varadero kurorte

1 DIENA. SKRYDIS RYGA – MASKVA – HAVANA (V)

Atskridę į Havaną, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir lydimi gido vyksite į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Havanoje.

2 DIENA. HAVANA (P, V)

Po pusryčių leisitės į apžvalginę ekskursiją po miestą. Aplankysite apžvalgos aikštelę Morro-Cabaños, pasivaikščiosite po istorinį Havanos centrą ir kultūros paveldu laikomus objektus: Ginklų aikštę, Ofisijos gatvę, Šv. Pranciškaus aikštę. Užsuksite į romo muziejų, kuriame galėsite susipažinti su romo gamybos procesu ir paragauti šio gėrimo. Pasivaikščiosite po Senąją aikštę ir eidami gatve Mercaderes pasieksite viešbutį „Ambos Mundos“, kuriame kadaise gyveno garsus amerikiečių rašytojas Ernestas Hemingway’us. Senojoje Havanoje aplankysite tabako muziejų, pasivaikščiosite po aikštes. Katedros aikštėje galėsite užsukti į restoraną „La Bodeguita del Medio“, papietausite restorane „La Barca“. Tęsite ekskursiją autobusu po šiuolaikinę Havaną: pamatysite Revoliucijos muziejų, Centrinį parką, Didįjį Havanos teatrą, E. Hemingway’aus pamėgtą barą „La Floridita“. Žvilgtelėsite į pačią populiariausią miesto alėją Malecón, kuri išilgai šiaurinės pakrantės driekiasi net septynis kilometrus. Aplankysite labai svarbią istorinę vietą Revoliucijos aikštę. Na, o užsukę į „Delirio Habanero“ galėsite pasimėgauti kokteiliais ir turėsite galimybę nufotografuoti Revoliucijos aikštę iš dar geresnės perspektyvos. Aplankysite Havanos universitetą. Vakarienė restorane. Nakvynė viešbutyje Havanoje.

Dienos akcentai

Kubos simboliai – romas, tabakas ir revoliucija. Havanos pasididžiavimas – Didysis teatras.

3 DIENA. HAVANA – VINJALESO SLĖNIS – HAVANA (P, Pi, V)

Po pusryčių vyksite į Vinjaleso slėnį, esantį vakarinėje Kubos provincijoje, kuri garsėja geriausiu pasaulyje tabaku. Važiuodami grožėsitės Kubos gamta, egzotiškais augalais ir ypač karališkosiomis palmėmis – nacionaliniu Kubos simboliu. Aplankysite cigarų fabriką „Francisco Donatien“. Sustoję fermoje „El Paraiso“, pamatysite, kaip gyvena paprasti tabaką auginantys valstiečiai, įvertinsite jų svetingumą ir nuoširdumą. Apžiūrėsite Indėno urvą ir plauksite valtimi požemine upe. Papietavę restorane „Palenque de los Cimarrones“, vyksite prie vadinamosios „Priešistorinės sienos“ (Mural de la Prehistoria) – senovinių uolų su spalvingais piešiniais, vaizduojančiais gyvybės atsiradimą Žemėje. Iš apžvalgos aikštelės „Los Jazmines“ pasigrožėsite vaizdu į Vinjaleso slėnį. Grįžę į viešbutį, pavakarieniausite restorane. Nakvynė viešbutyje Havanoje.

Nuvažiuotas atstumas apie 210 km.

Dienos akcentai

Sodrus cigaro dūmas cigarų fabrike ir neišdildomi įspūdžiai Indėno urve plaukiant požemine upe.

4 DIENA. HAVANA – GVAMA – SJENFUEGOSAS – TRINIDADAS (P, Pi, V)

Papusryčiavę keliausite į Sjenfuegoso miestą. Sustosite fermoje „Fiesta Campesina“ susipažinti su tik Sapatos pusiasaliui būdinga augalija ir gyvūnija. Nepamirštami įspūdžiai garantuoti apsilankius Gvamos krokodilų fermoje, kur galėsite stebėti šiuos jau milijonus metų nesikeičiančius unikalius gyvūnus. Papietausite vietos restorane „La Boca“. Atvykę į Sjenfuegosą, pasivaikščiosite pagrindinėmis miesto gatvėmis ir aikštėmis. Tai vienintelis miestas saloje, įkurtas prancūzų. Gražioje įlankoje stūksantį Sjenfuegosą nuo priešų saugo Chagvos tvirtovė. Dėl prancūziškos kilmės Sjenfuegosas nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia plano simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru. Pasivaikščiosite po parką Marti, apžiūrėsite rūmus Del Valle, teatrą Tomás Terry, Kultūros vertybių namus ir Nekaltojo Prasidėjimo Mergelės katedrą. Vėliau važiuosite į Trinidadą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Trinidade.

Nuvažiuotas atstumas apie 360 km.

Dienos akcentai

Šiuolaikiniai dinozaurai Gvamos krokodilų fermoje. Prancūziška Sjenfuegoso simetrija.

5 DIENA. TRINIDADAS (P, Pi, V)

Po pusryčių pasivaikščiosite po Trinidadą – vieną įspūdingiausių Kubos miestų, įkurtą ispanų kolonistų XVI a. pradžioje (UNESCO objektas). Aplankysite pagrindinę Švč. Trejybės bažnyčią, apžiūrėsite puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą dekoratyviais elementais, kurių amžius – daugiau nei 300 metų. Pasivaikščiosite po pagrindinę aikštę, apžiūrėsite grafo Bruneto rūmus, kuriuose dabar įsikūręs Romantikos muziejus. Paskanausite kokteilio „Canchánchara“ to paties pavadinimo bare. Pietūs miesto restorane „Tavern El Barracon“. Vėliau aplankysite namą, kuris priklauso vienai garsiausių miesto šeimų Santanderams. Grįšite į viešbutį. Laisvas laikas, vakarienė privačiame restorane „El Dorado“. Nakvynė viešbutyje Trinidade.

Dienos akcentai

Pastelinių spalvų ir palmių miestas Trinidadas, UNESCO objektas.

6 DIENA. TRINIDADAS – SANTA KLARA – VARADERAS (P, Pi, V viešbutyje VĮ)

Po pusryčių vyksite į Santą Klarą. Sustosite prie Che Guevaros (1928 – 1967) memorialo. Tai viena ryškiausių XX a. asmenybių. Jo atvaizdas tapo Vakarų populiariosios kultūros fetišu, o pats revoliucionierius – maištaujančio jaunimo simboliu. Atvykę į Santa Klaros miestelį, pasivaikščiosite po centrą, papietausite ir tęsite kelionę į Varaderą. Vakarienė „viskas įskaičiuota“ ir nakvynė viešbutyje Varadere.

Nuvažiuotas atstumas apie 160 km.

Dienos akcentas

Maišto ir revoliucijos emblema – Che Guevaros memorialas.

7 – 10 DIENOS. VARADERAS (VĮ)

Poilsis Varadere.

11 DIENA. VARADERAS – HAVANA – MASKVA – RYGA

Būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui namo.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 11 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1599 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS