Kosta Rika - ekologinio turizmo meka. 12 dienų pažintinė kelionė

12 d. kelionė į Kosta Riką

Kelionėje:

  • Centrinės Amerikos Šveicarija vadinama Kosta Rika
  • Kolonijinis paveldas sostinėje San Chosė
  • Arenalio ugnikalnis
  • Nacionaliniai parkai su už visos Europos didesne augalijos ir gyvūnijos įvairove
  • Poilsis Karibų jūros pakrantėje

1 DIENA. VILNIUS – TARPINIAI ORO UOSTAI – SAN CHOSĖ

Savarankiškai atvyksite į San Chosė ir būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį. Nakvynė viešbutyje San Chosė.

2 DIENA. SAN CHOSĖ – ARENALIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į ekskursiją po Kosta Rikos sostinę. Aplankysite Demokratijos aikštę, Nacionalinį muziejų, Nacionalinį teatrą, Aukščiausiojo Teismo ir Kongreso rūmus, Sabanos parką. Po pietų vietos restorane keliausite apžiūrėti Poaso ugnikalnio, esančio 35 km nuo Kosta Rikos sostinės. Ugnikalnis turi tris kraterius, iš kurių du yra seniai užgesę, o trečiasis, kaip sako jį stebintys mokslininkai, netrukus irgi neteks savo galios. Nuo ugnikalnio nusileisite į natūraliai suformuotą krioklių parką „La Paz“. Čia pasigrožėsite baltu stebuklinguoju kriokliu, pasivaikščiosite takeliais tarp krioklių, apsilankysite drugelių fermoje, paukščių galerijoje, serpentariume, varlių parodoje. Vėliau keliausite į San Karloso regioną, gerai žinomą dėl aktyviausio visoje Amerikoje ugnikalnio Arenalio. Apsistoję viešbutyje, galėsite pasimėgauti alsuojančio ugnikalnio vaizdais, o vakare tikriausiai pamatysite, kaip tolumoje stūksantis milžinas retkarčiais aukštai į dangų išspjauna raudonos lavos fakelus. Nakvynė viešbutyje Arenalyje.

Nuvažiuotas atstumas apie 120 km.

3 DIENA. ARENALIS (P, Pi)

Po pusryčių apsilankysite Arenalio kabančiųjų tiltų vietovėje, vadinamajame koridoriuje, per kurį skrenda migruojantys tarp Šiaurės ir Pietų Amerikos paukščiai. Eidami kabančiaisiais tiltais saugiai ir lengvai pateksite į tikras džiungles, susipažinsite su vešlia atogrąžų miškų augalija. Laisvu laiku viešbutyje rekomenduojame pasisemti sveikatos natūraliuose karštųjų versmių baseinuose, kurių vanduo yra prisotintas mineralų jonų (pavyzdžiui: Ca2+, Mg2+, Cl). Nakvynė viešbutyje Arenalyje.

4 DIENA. ARENALIS – TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

Anksti ryte išvyksite link Tortugero nacionalinio parko, sustosite papusryčiauti. Atvykę į prieplauką laiveliais būsite nuplukdyti į Tortugero nacionalinį parką, kurio teritoriją sudaro apie 19 tūkst. ha žemės ir apie 52 tūkst. ha vandens. Parkas pasiekiamas tik vandens transportu arba sraigtasparniais. Ypač vešli parko augalija, daugiau nei 300 rūšių paukščiai, daugybė gyvūnų, tokių kaip baltasnukės beždžionėlės, staugūnai ir tripirščiai tinginiai, 7 rūšių gėlavandeniai vėžliai, Šiaurės Indijos lamantinai, krokodilai, daugiau nei 30 rūšių gėlavandenės žuvys, kelių rūšių jūriniai vėžliai. Po pietų keliausite apžiūrėti spalvingo Tortugero kaimelio. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje prie Tortugero nacionalinio parko.

Nuvažiuotas atstumas apie 200 km.

5 DIENA. TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

Po pusryčių pėsčiomis pradėsite pažintį su Tortugero nacionaliniu parku ir nepaprastai gausiu jo gyvūnijos bei augalijos pasauliu. Plauksite nedideliais kanalais ir ežeriukais, kurie sudaro ištisą susisiekimo vandeniu tinklą. Plaukdami grožėsitės vandens augalų žiedais ir vaisiais, stebėsite gausius paukščių būrius. Manoma, kad apie 20 mln. metų būtent čia nuo birželio iki spalio susirenka poruotis ir perėti žalieji vėžliai, kartais čia nusišypso laimė pamatyti itin retą jūrų roplį – odinį vėžlį. Vakarienė ir nakvynė lodžijoje prie Tortugero nacionalinio parko.

6 DIENA. TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS – PUERTO VJECHAS (P, Pi, V)

Po pusryčių paliksite svetingą salą ir valtelėmis, o vėliau autobusu keliausite link Puerto Vjecho. Netoli pasienio su Panama įsikūrusiame miestelyje susimaišė daugybė įvairių tautų nuo afrokaribų iki indėnų bribrių. Šioje vietovėje yra daug gražių paplūdimių, o dėl stiprių ir aukštų bangų ją ypač vertina banglentininkai. Apsistosite vietovėje Punta Cocle netoli Puerto Vjecho. Čia galėsite pailsėti ir dar kartą pasimėgauti Kosta Rikos gamta. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Punta Cocle.

Nuvažiuotas atstumas apie 350 km.

7 – 9 DIENOS. PUNTA COCLE (P)

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui Karibų jūros pakrantėje. Nakvynė viešbutyje San Chosė.

10 DIENA. PUNTA COCLE – SAN CHOSĖ (P)

Po vidurdienio išvyksite į šalies sostinę San Chosė (apie 4 val. kelio, be gido). Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje San Chosė.

Nuvažiuotas atstumas apie 220 km.

11 – 12 DIENOS. SAN CHOSĖ – TARPINIAI ORO UOSTAI – VILNIUS

Vyksite į oro uostą. Skrydis San Chosė – tarpiniai oro uostai – Vilnius.

Išsaugokite kelionės žemėlapį savo telefone (google paskyroje) - taip seksite kelionės maršrutą ir aplankysite visas siūlomas vietas.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 12 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1997 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika