Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pietų Korėja ir Japonija


1 diena  Seulas 

Atvyksite į Ancheon tarptautinį oro uostą, kuris buvo apdovanotas Tarptautinės Oro

Uostų Tarybos kaip geriausias paslaugas tiekiantis oro uostas pasaulyje. Čia jus pasitiks mūsų atstovas ir nuveš į Seulą – Pietų Korėjos kultūros, politikos bei ekonomikos centrą. Laisvas laikas Seule 

2 diena Seulas (B/L)

9:00 po pusryčių , keliausite į visos dienos trukmės turą po Seulą. Aplankysite Gyeongbokgung rūmus. Pastatyti 1395 m. Rūmai buvo sudeginti ir apleisti beveik 3 amžius ir atstatyti 1867 m. Šie rūmai buvo pagrindiniai ir didžiausi Joseon dynastijos rūmai. Pamatysite Karališkosios Sargybos pasikeitimo ceremoniją, užsuksite į Nacionalinį Liaudies muziejų, Korėjos Ginseng Centerą (arba Ametistų brangakmenių gamyklą).

Pietūs. Kelionę tęsite Korėjos liaudies kaimelyje, kuris saugo senas korėjiečių tradicijas ir senos architektūros pastatus.

17:00 Grįžimas į viešbutį  ir laisvas laikas.

3 diena Seulas (B)

8:00 papusryčiavę vyksite į DMZ (Demilitarizuotą zoną tarp Šiaurės ir Pietų Korėjos). Aplankysite Imjigak parką, kuriame pilna senų statulų menančių Korėjos karą. Pamatysite Laisvės tiltą ir 3-čiąjį Infiltracijos tunelį, vieną iš 3 slaptų tunelių einančių tarp dviejų Korėjų. Aplankysite Dora observatoriją, artimiausią tašką easntį prie Šiaurės Korėjos iš kurio galėsite žvilgtelėti į Šiaurės Korėją. Grįždami į viešbutį užsuksite į Ginseng parduotuvę.

14:00 Grįžtate į viešbutį. Iš viešbučio keliausite į Seulo traukinių stotį iš kurios keliausite į Busan 15:00- 17:30). Stotyje jus pasitiks gidas ir nugabens jus į viešbutį.

4 diena Busanas (B/L)

8:30 po pusryčių vyksite į turą po Busaną, antrą pagal dydį Pietų Korėjos miestą. Aplankysite Gyeongju, dar kitaip vadinamą „Muziejumi be sienų“. Šilos dynastijos sostinė (57 pr. Kr. – 935 po Kr.) Bulgukso šventyklą, pagrindinę ir labiausiai saugojamą budistų šventyklą Korėjoje.  Seokguram Grotto yra šventyklos dalis įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldą. Aplankysite Gyeongju Nacionalinį Muziejų ir Cheomgseongdae astronominę Observatoriją. Tai seniausia žvaigždžių stebėjimo observatorija visoje Rytų Azijoje.

5 Diena Busanas (B/ D)

Pusryčiai viešbutyje.

12:00 važiuosite į Busano uostą ir plauksite keltu į Osaką, Japoniją.

Nakvynė kelte.

6 diena Osaka (b)

10:00 avykimas į Osakos uostą. Uoste jus pasitiks mūsų atstovas ir nugabens į viešbutį.

Laisvas laikas Osakoje. 

7 diena Osaka (B)

7:20 po pusryčių vyksite į turą po Kiotą, buvusią imperatoriškosios Japonijos sostinę laikomą vienu iš gražiausių Japonijos miestų ir Narą, šventyklų miestą.  Aplankysite Nishi Hogwanji šventyklą ir Nijo pilį (Auksinį pavilioną) kadaise buvusią viena iš pagrindinių Japonijos feodalų tvirtovių.

Pietūs. Po pietų vyksite į Todaji šventyklą, pasivaikščiosite po Nara parką. Keliausite į KasugaTaisha šventovę garsėjančią pasaulyje savo bronzos žibintais.

19:30 Turo pabaiga Osakos Namba stotyje.

8 diena Osaka- Tokijas (B)

Po pusryčių greitaeigiu traukiniu keliausite į Tokiją. Registracija viešbutyje (patiems).

13:30 keliausite į turą po Tokiją. Turą pradėsite Seaside Top iš kur atsiveria nuostabi Tokijo panorama. Aplankysite Imperatorių rūmus. Važiuosite pro Ginza, Tokijo prekybos rajoną garsėjantį visame pasaulyje savo prabangiomis parduotuvėmis. Aplankysite Sensoji šventyklą, seniausią budistų šventyklą Tokijuje. Vakare jūsų lauks kruizas po Sumidos upę.

Nakvynė viešbutyje. 

9 diena Tokijas (B/L)

8:00 po pusryčių vyksite į Fuji kalną - aukščiausią Japonijos kalną, Honšiū saloje, Ramiojo vandenyno pakrantėje, už 96 km nuo sostinės Tokijo. Geru oru šis ugnikalnis matomas iš daugelio Tokijo apylinkių vietų.

Fudzijamos kalnas yra Japonijos simbolis. Senieji Japonijos gyventojai šį kalną laikė šventu ir manoma, kad jo vardas kilęs iš žodžio fuchi, reiškiančio „ugnis“.

Turas po Hakone, miestą įsikūrusį kalnuose ir kuris įrašytas į Unesco Paveldą, kaip geo parkas. Po to vyksite į kruizą po Ashi ežerą. Po kruizo keltuvu pakilsite į Komagatake kalną.

Grįžimas į viešbutį

10 diena grįžimas namo (B)

Po pusryčių vyksite į Naritos oro uostą iš kurio skrisite namo.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 10 d.


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS