Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Kolumbija - pasaulis kavos pupelėje. Pažintinė 17 dienų kelionė atrasti savo Eldorado

17 d. pažintinė kelionė į Kolumbiją

Dar viena tolimosios Pietų Amerikos šalis, kerinti senosiomis Eldorado legendomis, traukianti gamtos stebuklais, viliojanti aistringosios salsos ir karnavalų ritmu... asinerkite į Kolumbijos gyvenimą ir pamirškite, kas yra nuobodi kasdienybė.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 15 nakvynių 3-4* viešbučiuose ir lodžijose;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 15 pusryčių;
 • lietuviškai ir ispaniškai kalbanti gidė visos kelionės metu.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Bogotą ir atgal (nuo 850 EUR);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 •  kelionių draudimas;
 • programoje nenumatytos ekskursijos;
 •  fotografavimo ir filmavimo mokesčiai, jei yra;
 •  arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 •  asmeninės išlaidos.

Kelionėje:

 • Požeminė Druskos katedra
 • Senosios civilizacijos pėdsakai San Agustino archeologiniame parke
 • Aukščiausios pasaulyje vaškinės palmės
 • Pribloškianti nacionalinių parkų gamtos įvairovė
 • Kolumbijoje lydinti vietinė gidė lietuvė

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIS ORO UOSTAS–BOGOTA

Būsite pasitikti oro uoste ir nuvežti į viešbutį.

 2 DIENA. BOGOTA–SIPAKYRA (P)

Iš Bogotos važiuosite į Sipakyrą. Čia apžiūrėsite druskos kasyklose esančią katedrą. Papietavę grįšite į Bogotą ir leisitės į kupiną atradimų ekskursiją po šį miestą. Apsilankysite miesto širdyje – Bolivaro aikštėje, apžiūrėsite istorinius rūmus Casa de NariñoCapitolio Nacional ir katedrą. Miesto centre pasivaikščiosite kolonijinėmis gatvėmis. Pakilsite į kalną Monserrate, užsuksite į Botero muziejų.

 Atradimų ir įspūdžių kupina diena Bogotoje.

 3 DIENA. BOGOTA–NEIVA–TATAKOA DYKUMA (P)

Ryte lankysite Aukso muziejų ir skrisite į Neivą, vyksite į Tatakoa dykumą.

 4 DIENA. NEIVA–SAN AGUSTINAS (P)

Anksti ryte ekskursija su gidu į dykumą. Jos metu gėrėsitės nuostabiu dykumos kraštovaizdžiu, spalvomis, dėl geologinio irimo susidariusiomis kerinčiomis vietovės formomis, galėsite išsimaudyti dykumos baseine. Tęsite kelionę į San Augustiną. Atvykę į San Agustiną, užsiregistruosite viešbutyje. Laiką leisite nuostabios gamtos apsuptyje, galėsite pasijodinėti žirgais.

 5 DIENA. SAN AGUSTINAS (P)

Iš ryto važiuosite į San Agustino archeologinį parką, garsų radiniais ir nuo 1995 m. saugomą UNESCO. Apžiūrėsite ikikolumbinės kultūros paminklus, pasisvečiuosite muziejuje. Po pietų pasieksite Alta de los Idolos parko dalį. Nenuvils ir kvapą gniaužiantys vaizdai bei Salto del Mortino krioklys..

 Stulbinantys archeologiniai radiniai San Agustino archeologiniame parke, saugomame UNESCO.

 6 DIENA. SAN AGUSTINAS–NEIVA –PEREIRA  (P)

Ryte iš San Agustino išvyksite į Neivą ir per Bogotą skrisite į Pereirą – vieną iš Kolumbijos kavos regiono miestų. Apsistosite užmiesčio sodyboje.   

 7 DIENA. KAVOS PLANTACIJOS  (P)

Apsilankysite Terrazas de San Alberto ūkyje. Čia sužinosite viską apie procesą, kurį patiria kavos pupelė, kol tampa aromatingu gėrimu.

 Nuo A iki Ž, kaip kavos pupelė tampa aromatingu gėrimu.

 8 DIENA. SALENTAS– SLĖNIS COCORA–SALENTAS (P)

Visos dienos kelionė po slėnį Cocora. Išvysite aukščiausias pasaulyje vaškines palmes, laikomas nacionaliniu Kolumbijos medžiu. Atvykus į slėnį – žygis pėsčiomis  į „debesų“ mišką. Upėtakių fermoje paragausite tradicinio rūkyto upėtakio. Po pietų – ekskursija po Salento ir Filandijos miestelius, išsiskiriančius spalvingais balkonais, amatininkų dirbiniais bei apžvalgos aikštelėmis.  Filandijos miestelyje pasimėgausite  kava ir ypatinga atmosfera.

 Aukščiausios pasaulyje vaškinės palmės – nacionaliniai Kolumbijos medžiai.

 9 DIENA. SALENTAS–MEDELJINAS (P)

Kelionė į Medeljiną – vieną moderniausių miestų Pietų Amerikoje. Iki šiol Medeljinas prisimenamas kaip narkotikų barono Pablo Escobaro miestas.

 10 DIENA. MEDELJINAS (P)

Pusės dienos ekskursija Medeljino mieste.Lankysite Pablo Eskobaro šeimos namus, Parque San Antonio su dvidešimčia Botero dovanotų skulptūrų, vieną seniausių miesto dalių Plazuela de San Ignacio. Išbandysite vadinamąjį Medeljino „metro“ – lyno kelią virš miesto. Vakare galėsite pasimėgauti šurmulingu miesto naktiniu gyvenimu.

 „Metro“ virš Medeljino ir šurmulingas naktinis gyvenimas.

 11 DIENA. MEDELJINAS–SANTA MARTA–TAYRONA NACIONALINIS PARKAS (P)

Iš viešbučio būsite nuvežti į oro uostą skristi į Santa Martą. Būsite nuvežti Tayrona nacionalinį parką.

 12 DIENA. TAYRONA NACIONALINIS PARKAS (P)

Tayrona nacionalinis parkas užima 17 tūkst. kv. km plotą. Jį sudaro balto smėlio paplūdimiai, supami turkio spalvos vandens, koralinis rifas, džiunglės ir, žinoma, garsusis Ciudad Perdida, arba Prarastasis miestas. Čia pasimėgausite lengvais žygiais ar poilsiu.

 Tayrona nacionalinis parkas: vaizdai, kurie įsirėš į atmintį ilgam.

 13 DIENA. TAYRONA NACIONALINIS PARKAS–KARTACHENA (P)

Iš Tayrona nacionalinio parko vyksite į  Kartacheną – Kolumbijos Karibų jūros pakrantės perlą.

 14 DIENA. KARTACHENA (P)

Istorinė ekskursija po Kartacheną. Apžiūrėsite La Popa vienuolyną ir bažnyčią, keliausite į tvirtovę Castillo de San Felipe. Senamiestyje apžiūrėsite senąsias bažnyčias ir prieglaudą, stabtelėsite prie Inkvizicijos rūmų, pasigrožėsite Šv. Dominyko bažnyčia, katedra ir miesto įtvirtinimų muziejumi. Laisva popietė Kartachenoje.

 15 DIENA. KARTACHENA–ROSARIJAUS SALOS (P)

Laisva diena arba už papildomą mokestį visos dienos ekskursija laivu į Rosarijaus salas. Nacionalinį salų parką juosia koraliniai rifai ir žydras vanduo. Laisvas laikas, kurį galėsite skirti nardymui ir poilsiui.

 16-17  DIENOS. KARTACHENA–BOGOTA –VILNIUS (P)

Iš viešbučio Kartachenoje vyksite į oro uostą ir skrisite į Bogotą. Atskridę, jei liks laisvo laiko, savarankiškai galėsite nuvykti į miesto centrą. Skrydis Bogota–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, lėktuvų vėlavimas ar reiso anuliavimas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų įsigijimo ar viešbučių keitimą pagal maršrutą , skiepų ir kt.;  
 • nakvynių skaičius – 15;  viešbučių kategorijos (žvaigždutės) nurodytos pagal Kolumbijos klasifikavimą;  
 •  keliautojų skaičius – mažiausiai 12;
 •  pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 •  priemoka už vienvietį kambarį – 300 EUR;
 •  nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;  rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 17 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:3179 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS