Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Kolumbija - pasaulis kavos pupelėje. Pažintinė 17 dienų kelionė atrasti savo Eldorado

17 d. pažintinė kelionė į KolumbijąKelionėje:

  • požeminė Druskos katedra
  • senosios civilizacijos pėdsakai San Agustino archeologiniame parke
  • aukščiausios pasaulyje vaškinės palmės
  • pribloškianti nacionalinių parkų gamtos įvairovė      

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS – TARPINIS ORO UOSTAS – BOGOTA.

Būsite pasitikti oro uoste ir nuvežti į viešbutį.

2 DIENA. BOGOTA – SIPAKYRA (P)

Iš Bogotos važiuosite į Sipakyrą. Čia apžiūrėsite druskos kasyklose esančią katedrą. Papietavę grįšite į Bogotą ir leisitės į kupiną atradimų ekskursiją po šį miestą. Apsilankysite miesto širdyje – Bolivaro aikštėje, apžiūrėsite istorinius rūmus Casa de Nariño, Capitolio Nacional ir katedrą. Užsuksite į Quinta de Bolivar – kolonijų išlaisvintojo namus. Miesto centre pasivaikščiosite kolonijinėmis gatvėmis. Užsuksite į Aukso muziejų ir Botero muziejus.

3 DIENA. BOGOTA – NEIVA – TATAKOA DYKUMA (P)

Atskridę į Neivą, būsite nuvežti į viešbutį. Pusės dienos ekskursija su gidu į dykumą. Jos metu gėrėsitės nuostabiu dykumos kraštovaizdžiu, spalvomis, dėl geologinio irimo susidariusiomis kerinčiomis vietovės formomis. Galėsite aplankyti dykumos observatoriją.

4 DIENA. NEIVA – SAN AGUSTINAS (P)

Atvykę į San Agustiną, užsiregistruosite viešbutyje. Laiką leisite nuostabios gamtos apsuptyje, galėsite pasijodinėti žirgais.

5 DIENA. SAN AGUSTINAS (P)

Iš ryto važiuosite į San Agustino archeologinį parką, garsų radiniais ir nuo 1995 m. saugomą UNESCO. Apžiūrėsite ikikolumbinės kultūros paminklus, kopsite į Lavapato terasas, pasisvečiuosite muziejuje. Po pietų pasieksite kitą parko dalį. Nenuvils ir kvapą gniaužiantys vaizdai.

6 DIENA. SAN AGUSTINAS – POPAJANAS – KALIS (P)

Ryte iš San Agustino išvyksite į Kalį. Stabtelėję Popajane, papietausite ir susipažinsite su miestu. Pasiekę Kalį vakare vienoje iš salsos mokyklų galėsite pasimėgauti dviejų valandų trukmės salsos pamoka ir pajusti šio ypatingo šokio magiją. Vakare – salsos pramoginis renginys.

7 DIENA. KALIS – SALENTAS (P)

Kalis – Kaukos Slėnio regiono ir aistringosios salsos sostinė. Apžiūrėsite Enrique Buenaventuros municipalinį teatrą, aplankysite De Oro muziejų, pasigėrėsite vaizdais iš apžvalgos aikštelės Kalio istoriniame San Antonio rajone. Po ekskursijos važiuosite link Salento.

8 DIENA. SALENTAS – SLĖNIS COCORA – SALENTAS (P)

Visos dienos kelionė po slėnį Cocora. Išvysite aukščiausias pasaulyje vaškines palmes, laikomas nacionaliniu Kolumbijos medžiu. Atvykus į slėnį – žygis pėsčiomis ar arkliais į „debesų“ mišką. Upėtakių fermoje paragausite tradicinio rūkyto upėtakio. Po pietų – ekskursija po Salentą. Aplankysite aikštę Plaza de Bolívar, apžvalgos aikštelę. Užsuksite į Filandijos miestelį pasimėgauti kava ir ypatinga atmosfera.

9 DIENA. SALENTAS – MEDELJINAS (P)

Kelionė į Medeljiną.

10 DIENA. MEDELJINAS (P)

Pusės dienos ekskursija Medeljino mieste. Aplankysite Parque San Antonio, vieną seniausių miesto dalių Plazuela de San Ignacio. Išbandysite vadinamąjį Medeljino „metro“ – lyno kelią virš miesto. Vakare galėsite pasimėgauti šurmulingu miesto naktiniu gyvenimu.

11 DIENA. MEDELJINAS – SANTA MARTA – TAYRONA NACIONALINIS PARKAS (P)

Iš viešbučio būsite nuvežti į oro uostą skristi į Santa Martą. Atskridus – trumpa ekskursija po vieną seniausių Lotynų Amerikos miestų, įsikūrusį prie Karibų jūros. Būsite nuvežti Tayrona nacionalinį parką.

12 DIENA. TAYRONA NACIONALINIS PARKAS (P)

Tayrona nacionalinis parkas užima 17 tūkst. kv. km plotą. Jį sudaro balto smėlio paplūdimiai, supami turkio spalvos vandens, koralinis rifas, džiunglės ir, žinoma, garsusis Ciudad Perdida, arba Prarastasis miestas. Čia pasimėgausite lengvu žygiu.

13 DIENA. TAYRONA NACIONALINIS PARKAS – KARTACHENA (P)

Iš Tayrona nacionalinio parko vyksite į  Kartacheną.

14 DIENA. KARTACHENA (P)

Istorinė ekskursija po Kartacheną. Apžiūrėsite La Popa vienuolyną ir bažnyčią, keliausite į tvirtovę Castillo de San Felipe. Senamiestyje apžiūrėsite senąsias bažnyčias ir prieglaudą, stabtelėsite prie Inkvizicijos rūmų, pasigrožėsite Šv. Dominyko bažnyčia, katedra ir miesto įtvirtinimų muziejumi.

15 DIENA. KARTACHENA – ROSARIJAUS SALOS (P)

Visos dienos ekskursija laivu į Rosarijaus salas. Nacionalinį salų parką juosia koraliniai rifai ir žydras vanduo. Laisvas laikas nardyti su vamzdeliu ir atsipalaiduoti. Pietūs ekskursijos metu.

16 DIENA. KARTACHENA – BOGOTA (P)

Iš viešbučio Kartachenoje būsite nuvežti į oro uostą skristi į Bogotą. Atskridę aplankysite Botero muziejų, pakilsite į kalną Monserrate.  važiuosite į viešbutį.

17 DIENA. BOGOTA – TARPINIAI ORO UOSTAI – VILNIUS (P)

Būsite nuvežti į oro uostą. Skrydis.

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 21 24 107, mob. (8 610) 40077
el.p.: eglekel@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 17 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1947 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS