Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Kenija. Pasinerkite į safario nuotykius!

Kelionės maršrutas jus nukels į gražiausius ir garsiausius šalies nacionalinius parkus. Taip pat ir į mažiau žinomas vietoves prie Naivašos ežero. Žinoma, reikia nepamiršti ir sostinės Nairobio. Susipažinkite su nepakartojamais kraštovaizdžiais ir stulbinančiu gyvūnijos pasauliu, leiskite sau pasinerti į nuotykius Kenijoje! Geriausias laikas vykti į safarį šioje šalyje tada, kai vyksta kasmetė milijonų antilopių ir zebrų migracija per Masajų Maros lygumas – nuo liepos iki spalio mėnesio.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 1 nakvynė 4* viešbutyje Nairobyje, 4 naktys safario lodžijose;
 • ekskursijos ir išvykos į safarius pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 5 pusryčiai, 4 pietūs, 4 vakarienės;
 • mineralinis vanduo autobuse;
 • rusiškai kalbančio gido ir angliškai kalbančio vairuotojo paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Nairobį ir atgal;
 • papildoma nakvynė Nairobyje atvykus arba išvykstant iš šalies;
 • Kenijos viza (50 USD);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Šilta vietinių gyventojų šypsena
 • Trys nacionaliniai parkai ir laisvės pojūtis
 • Tūkstančiai laukinių gyvūnų
 • Balto smėlio paplūdimiai Indijos vandenyno pakrantėje

 

1 DIENA. NAIROBIS

Atvykę į Nairobio tarptautinį oro uostą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir lydimi gido vyksite į viešbutį.

2 DIENA. NAIROBIS–ABERDERO NACIONALINIS PARKAS (P, Pi, V)

Po pusryčių susitiksite su atstovu instruktažui ir kartu su gidu išvyksite į Aberdero nacionalinį parką. Važiuosite derlingomis ananasų ir kitų augalų plantacijomis, taip pat Kenijos kalno papėdėje esančiu to paties pavadinimo nacionaliniu parku. Vietovė dėl unikalios augalijos, tankių miškų, mineralinių šaltinių ir retų nykstančių rūšių gyvūnų įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasiekę Aberdero užmiesčio klubą, pietausite ir vyksite į lodžiją „The Ark“, kurios architektūra primena gilią senovę ir Nojaus arką. Lodžija įsikūrusi Aberdero nacionalinio parko širdyje prie vandens išteklių, kur renkasi parko gyventojai – laukiniai žvėrys. Juos stebėti galėsite tiesiog iš lodžijos terasos.

3 DIENA. ABERDERO NACIONALINIS PARKAS–NAIVAŠOS EŽERAS (P, Pi, V)

Papusryčiavę važiuosite prie Naivašos ežero, tyvuliuojančio Didžiajame Lūžių slėnyje. Kirsite pusiaują, tad galėsite įsiamžinti. Kita stotelė – prie Tompsono krioklio. Atvykę į lodžiją papietausite ir laivu leisitės į safarį po ežerą.

4 DIENA. NAIVAŠOS EŽERAS–MASAJŲ MARA (P, Pi, V)

Po pusryčių išvyksite į Masajų Maros nacionalinį rezervatą – natūralią Serengečio nacionalinio parko tąsą Tanzanijoje. Masajų Mara su Serengečio parku sudaro vieną ekologinį vienetą. Apie visa tai savo knygoje „Serengetis neturi mirti“ rašė vokiečių zoologai Bernhardas ir Michaelis Grzimekai. Daugumos safario keliautojų tikslas – pamatyti vadinamąjį „didįjį penketą“, t. y. liūtą, leopardą, dramblį, raganosį ir buivolą. Pasaulyje yra nedaug tokių vietų, kuriose galima išvysti visus šiuos gyvūnus, viena iš jų – Kenija. Bene pati populiariausia vieta stebėti laukinius gyvūnus – Kenijoje esantis, peizažų įvairove užburiantis Masajų Maros nacionalinis rezervatas. Tai ir kalvos, ir kalnai, ir vešliais miškais pasipuošę upių krantai, pereinantys į toliau nuo upės augančius krūmynus ir savanas. Kenija ir safaris, galima sakyti, jau yra tapę sinonimais. Keliaudami matysite užgesusius Longonoto ir Susvos ugnikalnius, stabtelėsite Noroke – masajų gyvenamame miestelyje. Nuo šios vietos apie 70 km važiuosite prastesniu duobėtu keliu ir po keturių valandų kelionės pasieksite lodžijas. Tada jūsų lauks pietūs ir išvyka į vakaro safarį.

5 DIENA. MASAJŲ MARA (P, Pi, V)

Šiandien, po pusryčių, tekant saulei profesionalus reindžeris pakvies jus į rytinį safarį. Tai bus dar viena pažintis su laukiniais gyvūnais ir gamta, o gal ir vietiniais gyventojais masajais. Masajai iki šiol gyvena pagal senąsias tradicijas, saugo savo apeigas, įdomų šeimos gyvenimo būdą, šokius, ritualus. Pagal dydį masajų gentis yra trečia Kenijoje. Tai klajokliai, auginantys gyvulius ir kartu su jais keliaujantys ieškodama geresnių ganyklų. Masajų kariai nepaprastai gražūs – tobulo kūno sudėjimo, ilgomis, tiesiomis ir raumeningomis kojomis, tiesūs, lanksčių judesių, o jų ginklai ir papuošalai – neatsiejama karių gyvenimo dalis. Grįžus į lodžiją, pietūs, o po jų – vakarinis safaris. Be vadinamojo didžiojo penketo, čia taip pat galite išvysti ir kitų gyvūnų: žirafų, zebrų ir gepardų.

6 DIENA. MASAJŲ MARA–NAIROBIS (P)

Po pusryčių paliksite Masajų Maros nacionalinį rezervatą ir, lankydami masajų miestelius, vyksite į atgal į Nairobio oro uostą. Už papildomą mokestį galima užsisakyti nakvynę Nairobyje arba pratęsti kelionę poilsiaujant balto smėlio paplūdimiuose Mombasoje.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 6 d.

Kelionės datos:

2020-12-05

2020-12-30


Kaina nuo:1299 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS