Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Kelionė lėktuvu: Lurdas, Tulūza, Karkasonas

Kelionės programa 2020 m. birželio mėn. 2 – 9 d.

1 d. Skrydis į Tulūzą (su tarpiniu persėdimu). Atskridus. pervežimas autobusu į Lurdą 180 Km. Lurdas išgarsėjo 1858 m., kai keturiolikmetei Bernadette'ai Soubirous  grotoje netoli miestelio 18 kartų apsireiškė Mergelė Marija. Lurdas tapo vienas garsiausių šiuolaikinių Europos šventųjų vietų, kuriame per metus apsilanko apie 5 ml. žmonių. Lurdo įžymybės:
Grotta Massabielle grota, kur vyko regėjimai ir kambarys rue des Petits-fosses gatvėje, kur gyveno Bernadette šeima.
Aplink stebuklingą grotą buvo pastatytos bažnyčios:

  • Basilique du Rosaire et de l' I'mmaculee Conception,
  • Basilique du St- Pie-X, kurioje telpa apie 20 000 žmonių,
  • Vaškinių figūrų muziejus.

Atvykus apsigyvenimas viešbutyje. Laisvas laikas, kurio metu galima dalyvauti vakarinėje žvakių procesijoje. Nakvynė viešbutyje. 

2 d. Pusryčiai. Programa Lurde. Nakvynė viešbutyje Lurde. 
3 d. Pusryčiai. Išvykimas link Tulūzos pakeliui apžiūrint unikalias požemines stalaktitų stalagmitų olas. Ekskursija vyksta plaukiant požemine upe ir miniatiūriniu traukinuku grožintis nuostabiais požeminio pasaulio gamtos vaizdais. Atvykus į ketvirtą pagal dydį Prancūzijos miestą Tulūzą, apsigyvenimas viešbutyje. Pažintis su miesto šventovėmis:
Les Jacobins – šioje vietoje  1216 m. Šv. Dominykas įkūrė ordiną ir vienuolyną. Jo vietoje 1229 m. buvo pradėta statyti bažnyčia, kuri buvo baigta tik po dviejų amžių. Tai buvo pirmasis dominikonų vienuolynas, įkurtas kovoti su Bažnyčios priešininkais. Jis tapo Tulūzos universiteto steigėju. Vienuolyno bažnyčia- gotikos šedevras su aukštais, 22 briaunų palmės pavidalo apsidės skliautais. Trapią gotikinę Chapelle st-Antonin koplyčią puošia apokalipsės regėjimus vaizduojanti freska, datuojama 1341 m.
Bazilika de St. – Sernin - tai didžiausia Europoje romaninė bazilika, pastatyta XI-XII a. į miestą atvykstantiems maldininkams, toliau keliaujantiems į Santjago de Kompastelą. Bazilikos pažiba - aštuoniakampė plytinė varpinė su dekoratyvinių plytinių arkų eilėmis, kurias vainikuoja kūginiai bokšteliai ir smailė. Deambulatorijų puošia Bernard'o Gilduino sukurti XI a. marmuriniai Kristaus ir apaštalų simbolių bareljefai.
Kitos miesto šventovės: katedra St. Etienne, bažny
ia Notre Dame du Taur, basilika de Notr-Dame-de la Dourade. 
Nakvynė viešbutyje Tulūzoje.

4 d. Pusryčiai. Išvykimas į miestą Albi (76 km). Miesto įžymybė Šv. Cecilijos katedra, statyta ištisą šimtmetį XIII – XIV a. Tai vienintelė tokio tipo katedra visoje Europoje, o pagal dydį – vienintelė pasaulyje 114 m ilgio ir 35 m pločio, siekianti 40 m aukštį (bokštai iškyla net iki 78 m.).Didžiulė raudonų plytų gotikinė Catedrale Ste Cecile, aukštai iškilusi virš miesto, pastatyta kaip atsakas į 1265 m. albigiečių kryžiaus žygį. Ji buvo sumanyta, kaip priminimas eretikams, kad bažnyčia buvo nusiteikusi rimtai. Paprasta iš išorės su pusapskričiais bokštais ir siaurais langais ji panašesnė į tvirtovę nei į maldos namus. Visos katedros dalys, nuo didžiulės varpinės iki apokaliptinės freskos "Paskutinis teismas", kurią XV a. sukūrė flamandų dailininkai, yra tiesiog milžiniško dydžio. Tai daryta sąmoningai, siekiant, kad žmogus čia pajustų savo menkystę.
Palais de la Barbie rūmuose, įkurtame Tuluz Lotreko muziejuje yra sukaupta išsamiausia nuolatinė šio dailininko darbų kolekcija: tapyba, piešiniai, plakatai – virš 1000 darbų. Būdamas 15-os metų jaunasis grafas Tuluz Lotrekas (Henri de Toulouse Lautrec) dukart parkrito ir liko luošas. Rūmus supa sodai, alėjos, nuo kurių atsiveria įspūdingi vaizdai į upę ir tiltus.
Iš Albi vyksime į Cordes sur Ciel, pakibusį ant kalvos viršūnės, žavingą, viduramžių miestelį, kuriame dominuoja XIII, XIV a. namai. Gerai išsilaikė prabangūs dvarai, pastatai, gynybinė siena ir dauguma vartų, kuriuos 1222 m. pastatė albigietis grafas Raimondas VII-asis iš Tulūzos. Po pasivaikščiojimo viduramžių miestelyje sugrįžimas į Tulūzą. Nakvynė viešbutyje.

5 d. Pusryčiai. Išvykimas į Karkasoną (94 km), viduramžių miestą ant Aude'o upės kranto Miestas- tvirtovė buvo tobulai restauruotas ir yra saugomas UNESCO. Gyvenvietę sutvirtino romėnai II a. pr. Kr. Karkasonas ypač suklestėjo  XII a., valdant Trencaveliams, - jie pastatė pilį ir katedrą. Gynybinę sieną XIII a. statė karaliai Liudvikas VIII , Liudvikas IX ir Pilypas Narsusis. Miestas apjuostas dviem sienų žiedais su 52 bokštais. Gynybine siena galima pasivaikščioti ir pasigrožėti apylinkių bei miesto vaizdais. Apžiūrėsime miestą, apsilankysime romaninėje gotikinėje Šv. Nazareto bazilikoje, statytoje XI-XII a. Katedros viduje yra garsusis apsiausties akmuo, kuriame, kaip sakoma, pavaizduota 1209 m. Karkasono apsiaustis, kai miestą apgulė žygį prieš ereziją paskelbęs Simonas de Montfort'as. XIV a. inkvizicija tęsė negailestingą kovą su katarais. Po ekskursijos Karkasone sugrįžimas į Tulūzą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Tulūzoje.

6 d. Pusryčiai. Laisva diena. Tulūza žinoma ir kaip Europos aeronautikos sostinė, kurioje yra didžiausias kosmoso centras Europoje, "Airbus" lėktuvų būstinė. Pageidaujant galima apsilankyti įspūdingame muziejuje. Nakvynė viešbutyje Tulūzoje.
7 d. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių ( su tarpiniu persėdimu Frankfurte).

Kelionės lėktuvu kaina asmeniui: 982 EUR  (esant grupėje ne mažiau nei 25 asmenims.).
Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietai į/iš Tulūzą  (įskaičiuotas rankinis bagažas iki 8 kg), 6 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose dviviečiuose kambariuose, 5 pusryčiai, transporto paslaugos Prancūzijoje pagal programą, prancūziškai kalbančio vertėjo paslaugos visos kelionės metu, 3 ekskursijos su vietiniais gidais, bilietas į stalaktitų stalagmitų olas.
Mokama papildomai: už įėjimus į mokamus objektus, maitinimą, medicininių išlaidų draudimą, už registruojamą bagažą. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 7 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:982 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS