Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Kalėdinė Barselona

Kelionės programa

Nors Barselona sietina su alsuojančiu karščiu, išvysti lankytinus objektus bei paklysti siaurose gatvelėse ypač malonu ir žiemą, belaukiant Kalėdų. „Įspūdinga“ – žodis, bene tiksliausiai apibūdinantis visas žinomiausias Ispanijos sostinės vietas: nuo miesto panoramą atveriančio Montjuic kalno iki žymiojo Antonio Gaudi kūrinio – Sagrada Familia šventovės. Mažesni turistų srautai, gaivus oras, kalėdinė miesto dvasia bei sustingęs vandenynas – tai, ką Barselona siūlo žiemos metu.

1 diena. Skrydis Vilnius – Barselona (16:50 – 19:20). Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Barselonoje.

2 diena. Sočiai papusryčiavus visi kartu išeisime susipažinti su gražiausiomis miesto gatvėmis. Lankysime Kolumbo atminimui skirtą paminklą, po kurio eisime į pačią seniausią ir unikaliausią miesto dalį - Gracios rajoną. Čia pasiklysti lengva, bet kartais to tik ir tesinori, kadangi šis rajonas mena miesto šlovę bei didybę. Vėliau kilsime į Montjuic kalną stebėti nepakartojamų Barselonos miesto vaizdų. Po pietų tęsime ekskursiją aplankydami žymiausią miesto objektą - Sagrada Familia bažnyčią, kuri dar nė nepastyta sulaukia didžiulio srauto žmonių kiekvienais metais. Tai bene įspūdingiausias Antonio Gaudi kūrinys, kuris simbolizuoja jo gyvenimą ir kūrybą. Praėjus pro Barselonos uostą įžengsime į miesto arteriją - La Rambla pėsčiųjų bulvarą, kuris visada šurmulingas bei pilnas turistų ir miestiečių. Likusi dienos dalis - laisvas laikas, kurio metu galėsite toliau tyrinėti miesto gatveles, aplankyti pagrindinę miesto aikštę. Kas norės pabėgti nuo turistų - Sants rajonas yra ta vieta. Įsikūręs šiek tiek toliau nuo miesto centro rajonas yra turtingas kavinėmis, vietiniais restoranais, o ir kainos čia bene dvigubai mažesnės. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Barselonoje.

3 diena. Po pusryčių turėsite dvi galimybes - visą dieną tyrinėti miestą savarankiškai arba kartu su kelionės vadovu traukiniu vykti į Monserat vienuolyną. Įsikūręs 725 m aukštyje vienuolynas leis stebėti kvapą gniaužiančius vaizdus. Tai švenčiausia vieta Katalonijoje, todėl atvykus į Barseloną aplankyti vienuolyną yra absoliučiai privaloma. Grįžus į Barseloną, esant galimybei, galėsite stebėti žymujį Barselonos fontaną - šviesų ir vandens šou. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Barselonoje.

4 diena. Pusryčiai. Gerai susipažinus su miestu laikas poilsiui prie jūros. Kas ilsėtis nenori - siūlome aplankyti Salvadoro Dali muziejų, kuris nėra panašus į tipinį muziejų. Tai vienas didelis performansas, kurį išvysti geriausia vakare. Norintys gali apsipirkti dideliame prekybos centre Rocos kaimelyje. Vakare pageidaujantys gali stebėti grąžųjį Flamenko šou***. Nakvynė viešbutyje Barselonoje.

5 diena. Po paskutiniųjų pusryčių Katalonijoje lankome dar vieną A.Gaudi kūrinį - Parc Guel. Pačio Gaudi projektuotas parkas yra vienas unikaliausių visame pasaulyje, o taip pat įsikūręs jis yra vienoje aukščiausių miesto dalių. Turėsite laiko užfiksuoti nuostabius vaizdus, kurie baigiasi Viduržemio jūros horizontu. Po parko keliausime į oro uostą ir skrisime atgal į Vilnių (19:55 – 00:25).

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Lėktuvo bilietai Vilnius – Barselona – Vilnius
oro uosto mokesčiai
rankinis bagažas *
Apgyvendinimas - 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje, dviviečiuose kambariuose Barselonos mieste.
Maitinimas - 4 pusryčiai
Kelionės vadovas iš Lietuvos.
Ekskursinė programa.
Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Asmeninės išlaidos.
Miesto turistinis mokestis ~ 1 EUR dienai mokami viešbutyje
Ekskursija į Monserat vienuolyną traukiniu ~ 25 eur.
registruojamas orlaivio bagažas
Medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimai.
Pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal – 18 Eur
*Dali muziejus ~40 Eur (traukinys) ir ~ 15 Eur (muziejus) 
** Guelio parkas ~8 eur
*** Flamenko šou ~28 eur (dalyvaujant mažiausiai 10 žmonių) 
Arbatpinigiai.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

Į užsienį galima vykti tik turint pasą arba tapatybės kortelę, galiojančius ne trumpiau kaip 3 mėnesiai po kelionės pabaigos.
Skrydžių laikai, mokamų objektų kainos bei ekskursinės programos eiga gali keistis.
muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

Avansas - 150 Eur asmeniui

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 5 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:421 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika