Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Pažintinė - poilsinė JORDANIJA

14 dienų pažintinė-poilsinė kelionė

Kelionės datos - pasirinktinai

1 diena. VILNIUS – AMANAS
Skrydis maršrutu Vilnius –Europos miestas – Amanas
Atskridus (naktį) - pasienio formalumai, pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Amane.

2 diena. AMANAS - DŽARAŠAS
Pusryčiai. 11 val. pažintis su Jordanijos karalystės sostine Amanu. Amanas, kaip ir senovės Roma, pastatytas ant 7 kalvų. Rytinis Amanas - senamiestis, labiau vargingųjų rajonas, yra islamiškas ir labai konservatyvus, o Vakarinis Amanas yra visai kitas pasaulis - labai vakarietiškas su prašmatniais viešbučiais, kavinėmis, meno galerijomis, prabangiais gyvenamaisiais rajonais. Ekskursija apžiūrint Romėnišką teatrą, Odeoną ir Citadelę. Po apžiūros išvykimas į Džarašą – įspūdingą, vieną didžiausių bei geriausiai išlikusių senovės romėnų miestų, vadinamą Rytų Pompėja. Mieste yra daug senovės statinių tiek romėniškų, tiek graikiškų - teatrų, šventyklų, gatvių, grįstų aikščių, puikių kolonadų, fontanų ir kitų paminklų. Džarašas garsėja kasmet vykstančiu kultūros ir meno festivaliu, kuriame dalyvauja atlikėjai iš visų Rytų Arabijos šalių. Po Džarašo apžiūros sugrįžimas į Amaną. Vakarienė restorane su nacionaliniais patiekalais. Nakvynė viešbutyje Amane.

3 diena. MADABA, NEBO KALNAS, BETHANY, ŠVENTOJI JORDANO UPĖ
Pusryčiai. Išvykimas į Madabą, gyvuojančią 3500 metų, garsią senomis bažnyčiomis, mozaikomis. Žymiausia mozaika Šv. Jurgio bažnyčioje - pats seniausias Šventosios žemės žemėlapis, menantis imperatoriaus Justiniano laikus. Išvykimas į biblinį Nebo kalną, kuriame yra memorialas pranašui Mozei. Tai labiausiai lankoma vieta Jordanijoje. Čia lankėsi ir popiežius Jonas Paulius II savo vizito Jordanijoje metu. Nuo kalno atsiveria neužmirštamas vaizdas į "Pažadėtąją žemę". Pervažiavimas į Bethany, Jordano upės lygumą. Čia atvyksta maldininkai iš viso pasaulio. Archeologinių tyrinėjimų metu buvo patvirtinta, kad būtent čia įvyko Jėzaus Kristaus susitikimas su Jonu Krikštytoju, kuris jį pakrikštijo Jordano upės vandeniu. Po ekskursijos išvykimas prie Negyvosios jūros, esančios 410 m žemiau Pasaulinio vandenyno lygio. Apsigyvenimas viešbutyje. Laisvas laikas. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje prie Negyvosios jūros.

4 – 9 diena. NEGYVOJI JŪRA.
Pusryčiai. Laisvas laikas, maudynės Negyvojoje jūroje, garsėjančioje visame pasaulyje savo ypatingomis savybėmis sveikatai. Negyvosios jūros druskos ir purvo gydomosios savybės buvo žinomos nuo seniausių laikų. Šios jūros stebuklingomis gydomosiomis galiomis tikėjo ir naudojosi Aristotelis, Erodas Didysis, Kleopatra ir kiti žymūs žmonės. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje prie Negyvosios jūros.

10 diena. PETRA - AKABA
Pusryčiai. Išvykimas į buvusią nabatėjų sostinę Petrą. Atvykus ekskursija po Petrą, vieną gražiausių ir įspūdingiausių Jordanijos lankytinų vietų. Petra - prieš 2200 metų iškalta uolose tarp beveik neprieinamų kalnų. Net ir mūsų laikais jį pasiekti galima tik pėsčiomis arba raitomis ant arklio. Visą dieną praleisite įspūdingame raudonajame mieste, kuris laikomas architektūros šedevru. Amžių bėgyje tarp kalnų užsislėpęs miestas buvo užmirštas ir 1812 metais vėl atrastas iš naujo. Šventyklos, rūmai, vienuolynai, gyvenamieji namai olose, kapavietės, amfiteatras, talpinantis 3000 žmonių paliks neužmirštamus prisiminimus. Po ekskursijos išvykimas į Jordanijos kurortą prie Raudonosios jūros
Akabą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje Akaboje.

11-13 diena. AKABA
Pusryčiai. Laisvas laikas. Poilsis. Poilsio metu galima apžiūrėti Akabos kurortą, apsilankyti spalvinguose rytietiškuose turgeliuose kur galima nusipirkti prieskonių, riešutų, saldumynų, suvenyrų, sidabro, antikvarinių dirbinių ir kt. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Raudonosios jūros.

14 diena. AKABA – WADI RUM - AMANAS
Pusryčiai. Išvykimas į vieną gražiausių pasaulyje dykumų Wadi Rum. Safari džipais po ypatingo grožio dykumą: užburiantys peizažai, įvairiaspalvio smėlio nuo balto iki tamsiai raudono tolumos, išnyrančios granito uolos, išsimėtę beduinų gyvenvietės, išlikę seniausi piešiniai ant uolų paliks neužmirštamą įspūdį. Dykuma žavi ir savo laukinės gamtos įvairove, retais augalais, gyvūnais ir paukščiais. Šioje dykumoje buvo filmuojama daug filmų, o labiausiai ją išgarsino filmas apie leitenantą Lorensą. Gavęs paskyrimą į Arabiją per Pirmąjį pasaulinį karą, Lorensas drąsiai suvienijo kariaujančias tarpusavy arabų klikas į stiprią partizanų armiją, kuri laimėjo ne vieną kovos mūšį klastingose dykumose ir galiausiai sutriuškino valdančią turkų imperiją. Šis kvapą gniaužiantis David Lean šedevras pirmą kartą pasirodė ekrane 1962 metais ir laimėjo septynis Amerikos Kino Akademijos apdovanojimus, tarp jų ir geriausio filmo apdovanojimą. Po safario išvykimas į Amaną. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

15 diena. AMANAS – VILNIUS
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis per Europos miesta į Vilnių.


 
Kelionės kaina asmeniui 6970 Lt (keliaujant 4 asmenims)


Į kelionės kainą įskaičiuota:
skrydis Vilnius – Europos miestas – Amanas – Europos miestas –Vilnius su oro uosto mokesčiais, visi pervežimai pagal programą,·14 nakvynių dviviečiuose kambariuose su pusryčiais ir vakarienėmis 4* žv. viešbučiuose pagal programą, ekskursinė programa su įėjimo bilietais į numatytus objektus,·rusakalbio gido paslaugos programos metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
Jordanijos viza atvykus oro uoste, arbatpinigiai vairuotojui ir vietiniam gidui, išvykimo mokesčiai Jordanijos oro uoste (apie 20 JAV dolerių), sveikatos draudimas, pietūs, gėrimai vakarienės metu, asmeninės išlaidos.
Kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas, pasienio mokesčių mokėjimo tvarka ir dydis gali kisti.
Kelionės kaina gali nežymiai keistis dėl lėktuvo bilietų.

 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel: (+370) 5 2629 000
mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 14 d.


Kaina nuo:2021.3 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika