Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Izraelis - nuo Viduržemio iki Raudonosios jūros. 11 d. kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos

  

Izraelis – Azijos pietvakarių valstybė Viduržemio jūros regione, karščiausias pasaulio taškas. Ji didžiuojasi tūkstantmete istorija ir mena trijų religijų ištakas. Sakoma, kad Izraelio svečiams būtina aplankyti bent tris vietas: Tel Avivą – kad padarytumėte nuodėmę, Jeruzalę – kad tą nuodėmę išpirktumėte, Elatą – kad pailsėtumėte nuo abiejų pirmųjų.

Kelionėje:

 • švenčiausia maldos vieta – Raudų siena;
 • nepakartojami Bahajų sodai;
 • paslaptingasis Tiberiados ežeras;
 • sveikatą puoselėjanti Negyvoji jūra;
 • 9ovandeninio pasaulio turtais garsėjanti Raudonoji jūra.

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS – TARPINIS ORO UOSTAS – TEL AVIVAS – NETANIJA ARBA VILNIUS – TEL AVIVAS – NETANIJA

Atskridę į Tel Avivą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį Netanijoje prie Viduržemio jūros. Nakvynė viešbutyje Netanijoje.

2 DIENA. TEL AVIVAS – JAFA – NETANIJA (P, V)

Po pusryčių – pusės dienos apžvalginė ekskursija po moderniausią Artimųjų Rytų metropoliją ir uostamiestį Jafą. Tai vienas seniausių pasaulio miestų, paminėtas Egipto faraono Tutmozio III kronikose. Jafa priklausė egiptiečiams, persams, finikiečiams, romėnams, graikams. Šiandien tai –menininkų kvartalas, kuriame dera arabiškos architektūros grožis ir daugybė galerijų, menininkų dirbtuvių, rankdarbių parduotuvių bei kavinių. Apžiūrėdami miestą grožėsitės Didžiąja mečete, bokšto laikrodžiu, dailininkų kvartalu. Apsilankysite deimantų biržoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Netanijoje.

Dienos akcentas

Jafa – senų laikų ir šiuolaikinio meno sandūra.

3 DIENA. NETANIJA – GALILĖJA (P, V)

Po pusryčių keliausite į Galilėją susipažinti su vietomis, susijusiomis su Kristaus tarnystės pradžia. Pajusite Nazareto, kur buvo paskelbtas Dievo žodis, dvasią. Pamatysite Šv. Šeimos namą, Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai baziliką – vieną svarbiausių krikščionių bažnyčių Artimuosiuose Rytuose, Šv. Apreiškimo grotą, kurioje arkangelas Gabrielius apsireiškė Marijai, Šv. Juozapo bažnyčią, pastatytą buvusioje Juozapo dirbtuvių vietoje. Nazaretas – vienas didžiausių Galilėjos miestų, kuriame prabėgo didžioji Jėzaus žemiškojo gyvenimo dalis. Aplankysite Palaiminimų bažnyčią (Šv. Marijos baziliką), Galilėjos Kaną, Kanos vestuvių vietą, kur Jėzus vandenį pavertė vynu. Pabūsite prie Jordano upės, krikšto ceremonijos vietos. Pasigrožėsite Tiberiados, arba Genezareto, ežeru. Aplankysite Palaiminimų kalną, kur Kristus pasakė garsųjį evangelinį Kalno pamokslą, Duonos ir žuvų padauginimo baziliką. Ekskursijos metu galėsite papietauti (už papildomą apie 20 USD mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje arba kolektyvinėje gyvenvietėje kibuce Galilėjoje.

Dienos akcentai

Jėzaus gyvenimą menantis Nazaretas ir krikšto dvasia prie Jordano upės. Išskirtinis gyvenimo būdas kibuce.

4 DIENA. GALILĖJA – HAIFA – AKAS – CEZARĖJA – JERUZALĖ (P, V)

Po pusryčių vyksite į didžiausią Izraelio jūrų uostą Haifą. Pasigrožėsite bahajų šventykla ir persiškaisiais Bahajų sodais. Akas – senasis uostas ir kryžiuočių sostinė. Vėliau keliausite į vieną svarbiausių ankstyvosios krikščionybės centrų Cezarėją – romėnų laikų Izraelio sostinę, senovės ir viduramžių uostamiestį, kurį 20–9 m. pr. Kr. įkūrė karalius Erodas I Didysis. Šiuo metu tai viena svarbiausių archeologinių vietų. Išlikę nuostabaus grožio miesto griuvėsiai: romėnų ir bizantiečių miesto sienos, romėnų šventyklos, dalis amfiteatro, hipodromo, akveduko, bizantiškos bazilikos su mozaikinėmis grindimis, kryžiuočių pilies. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

Dienos akcentai

Neapsakomos precizikos ir spalvų Bahajų sodai. Kryžiuočių sostinė Akas ir ankstyvosios krikščionybės centras Cezarėja.

5 DIENA. JERUZALĖ – BETLIEJUS – JERUZALĖ (P, V)

Po pusryčių lankysitės Betliejuje – Kristaus gimimo vietoje. Vėliau vyksite į Jeruzalę – miestą, kurio istorija ir dabartis susijusios su trimis pagrindinėmis religijomis: judaizmu, krikščionybe ir islamu. Aplankysite Getsemanės sodus – alyvmedžių giraitę, kurioje buvo suimtas Kristus, Dievo Tarno ir Visų Tautų bažnyčias, Šv. Marijos kapą. Pasigrožėsite Šv. Onos bažnyčia, pastatyta Mergelės Marijos gimimo vietoje, išvysite Raudų sieną ir Šv. Stepono vartus. Jeruzalėje Kristaus kančios keliu kilsite į Golgotos kalną, Šv. Kapo, arba Prisikėlimo, bažnyčią. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jeruzalėje.

Dienos akcentai

Paslapčių saugotoja Raudų siena ir Kristaus gimtinė Betliejus.

6 DIENA. JERUZALĖ (P, V)

Po pusryčių – laisvas laikas. Galėsite savarankiškai pasivaikščioti po Jeruzalės gatveles ir užsukti į arabišką turgų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Jeruzalėje. Nuvažiuotas atstumas apie 350 km (apie 6 val.).

Dienos akcentas

Šventojo Jeruzalės miesto šventumas.

7 DIENA. JERUZALĖ – NEGYVOJI JŪRA – ELATAS (P, V)

Po pusryčių per Judėjos dykumą keliausite prie Negyvosios jūros, žemiausio taško pasaulyje. Aplankysite kosmetikos fabriką ir parduotuvę. Kelias valandas ilsėsitės prie Negyvosios jūros, kurios vanduo su mineralinėmis druskomis ir gydomasis purvas jaunina ir grąžina jėgas. Galėsite pakilti į Masadą (apie 20 USD) – karaliaus Erodo tvirtovę, užburiančią savo istorija. Nuo jos gėrėsitės prieš jus atsivėrusia Negyvąja jūra. Per Aravos dykumą vyksite į Elatą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Elate.

Nuvažiuotas atstumas apie 350 km (apie 6 val.).

Dienos akcentas

Negyvosios jūros malonumai.  

8 – 10 DIENOS. ELATAS (P, V)

Po pusryčių jūsų lauks poilsis Elate prie Raudonosios jūros. Jeigu pageidausite, bus pasiūlyta papildomų ekskursijų: povandeninė observatorija (apie 35 $), kelionė į Petrą Jordanijos Karalystėje (apie 210 $). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Elate.

11 DIENA. ELATAS – TEL AVIVAS – VILNIUS (P)

Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą. Skrydis Elatas – Tel Avivas – Vilnius.

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 10 nakvynių 3* viešbučiuose;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 9 vakarienės;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Izraelį ir atgal (nuo 270 €);
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • papildomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams (apie 40 $);
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 10;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 19; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – 450 €;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 5) 26 29 000, (8 5) 26 27 777, mob.(8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 11 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:1269 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS