Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Iranas

1 diena     SKRYDIS VILNIUS - TEHERANAS

Atvykimas į Teheraną. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Poilsis. Nakvynė viešbutyje.

2 diena     TEHERANAS

Paroda. Po parodos laisvas laikas. Nakvynė Teherane.

3 diena     TEHERANAS

Po pusryčių apžvalginė ekskursija po miestą. Teheranas - modernus megapolis, besididžiuojantis didžiuliais senos šalies turtais, sukauptais garsiausiuose jo muziejuose. Apsilankymas Archeologijos muziejuje. Tai pats nuostabiausias muziejus Irane, pristatantis šio krašto gyventojus ir civilizacijos raidą nuo seniausių laikų. Jame sukaupti eksponatai iš svarbiausių archeologinių vietovių, kurių istorija siekia iki 7 tūkstančių metų. Vėliau aplankysite Keramikos ir stiklo muziejų. Nakvynė viešbutyje Farso provincijos sostinėje Širaze.

4 diena     BIŠAPŪRAS

Ryte išvyka į Bišapūrą. Šis senovės miestas buvo pastatytas vergų iš Romos imperijos 224 a. pr. Kr. Tai paminklas sasanidų karaliaus pergalei prieš Romos imperatorių Valerijaną. Apsilankysite sasanidų rūmuose ir vienos iš persų deivių, Anachitos, šventykloje. Matysite sasanidų laikotarpio bareljefus. Sugrįžimas į Širazą. Nakvynė Širaze.

5 diena   ŠIRAZAS

Visos dienos ekskursija po Širazą. Širazas - romantiškiausias persų kultūros miestas, garsėjantis savo garsiais poetais Hafizu ir Saadžiu, rytietiškais sodais, rožynais ir lakštingalomis. Miestas turtingas ir savo istorine praeitimi, kuri siekia  6000 metų. Ekskursijos metu pasigrožėsime senuoju Širazu - buvusios XVIIIa. sostinės didybe. Aplankysite nuostabų XVIIIa. Vakilio kompleksą, apimantį mečetę su kupolu ir 48 kolonomis, turgų, pirtį ir citadelę. Taip pat aplankysite Eramo sodus,  dviejų garsių persų poetų - Hafizo ir Saadžio kapus, vieną elegantiškiausių pietų Irane Nasir al Molk mečetę ir Kavam - citrusinių vaisių plantacijas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena     ŠIRAZAS - PERSEPOLIS - NAGŠE RUSTAM

Po pusryčių iš Širazo vykstame į Persepolį. Aplankysite archeologinę vietovę ir įspūdingus rūmų griuvėsius, prieš 2500 metų priklausiusius didingai Achamenidų imperijai. Tuo metu juos statė laisvi darbininkai ir menininkai, o ne vergai. Taip pat matysite greta Persepolio esantį Koh-e-Rahmat šventąjį kalną, Nagsh-e-Rustam reljefus uolose, nekropolį - senąsias karališkas kapavietes (UNSECO paveldas). Vakare pervežimas į oro uostą skrydžiui į Isfachaną. Nakvynė Isfachane. 

7 diena     IZFACHANAS

Visos dienos ekskursija po Isfachaną. Isfahanas - legendinis miestas, kuris niekada nenuvilia. Jis įsikūręs Zagroso kalnų šlaituose 1580 m aukštyje, abipus Zajanderudo upės. XI-XIIIa. valdant Seldžiukidams Isfahanas buvo Persijos sostinė, vienas didžiausių Artimųjų ir Vidurio Rytų prekybos ir kultūros centrų. Šis miestas yra gyvas praeities liudininkas, besididžiuojantis senais paminklais ir kartu pulsuojantis neramia rytietiška dvasia. Aplankysite antrą pagal dydį pasaulyje Imamo aikštę, Sheikh Lotfollah (1617m.) ir Imamo (163

8m.) mečetes, garsiuosius Ali Kapu (1597-1660m.) rūmus, liudijančius miesto didybę ir Isfachano turgų, besidriekiantį 2 km. Vakare - pasivaikščiojimas Zajenderudo upės pakrante besigrožint įspūdingais arkiniais tiltais. Nakvynė viešbutyje.

8 diena     IZFACHANAS

Ryte aplankysite Vank bažnyčią - vieną gražiausių armėnų šventyklų pasaulyje. Po to turėsite galimybę apžiūrėti   Chehel Suton - 40 kolonų rūmus su sodais. Vakare laisvas laikas. Nakvynė Isfachane. 

9 diena     TEHERANAS - SKRYDIS NAMO

Pervežimas į oro uostą skrydžiui namo.

Viešbučių sąrašas pagal kelionės programą (gali būti ir kiti tos pačios kategorijos viešbučiai):

Miestas Viešbutis Kategorija
Teheranas Asare 4 žv.
Širazas Pars 4 žv.
Isfachanas Aseman 4 žv.
Viešbučio kategorija Keleivių skaičius
3-4 žv. 1 asm. 2 asm. 3-5 asm. 6-9 asm. 10-14 asm. 15-19 asm. 20 ir daugiau asm. Priemoka už vienvietį kambarį
  2810 1715 1550 1270 1180 1165+1 1090+1 195

Į kelialapio kainą įskaičiuota:

  • Vietiniai skrydžiai;
  • Visi pervežimai pagal programą;
  • Apgyvendinimas 4 žv. viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose su pusryčiais;
  • Rusakalbis gidas.
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 682) 188 10, (8 5) 26 27 777,
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 9 d.


Kaina nuo:1090+skrydis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika