Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Gėlių paradas Olandijoje (kelionė lėktuvu)

    

Kelionės programa

Balandžio mėn. 23 d. (ketvirtadienis)

Skrydis iš Vilniaus

Atskridus pervežimas į Amsterdamą. Atvykus ekskursija po Olandijos sostinę. Amsterdamą vadinamą "Šiaurės Venecija". su miestu susipažinsime plaukiant vandens kanalais senaisiais jūreivių keliais ir pėsčiomis, apžiūrint miesto įžymybes, centrinę Dam aikštę ir pagarsėjusį „raudonųjų žibintų" kvartalą. Po ekskursijos pervažiavimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje. 

Balandžio mėn. 24 d. (penktadienis)

Pusryčiai. Vyksime į pavasarinį Europos sodą Keukenhof'ą. Čia 28-se hektaruose žydi 6.000.000 pavasario gėlių. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, 4 restoranai. 100 Olandijos firmų kasmet dalyvauja apsodinant Kaukenhof'ą pagal naujus projektus. 1999 m. Keukenhof'o plotas prasiplėtė naujai įrengtais sodais. 

Apsilankysime olandiškame etnografiniame kaime Zaanse Schans, kuriame įsikūręs XVII a. kaimas. Čia pamatysime tradicinę olandų architektūrą - žalios ir baltos spalvos medinius namus, malūnus, susipažinsime su tradicijomis, pamatysime nacionalinius kostiumus, sužinosime, kaip gaminama medinė olandiška avalynė klumpė, paragausime tradicinių sūrių ir kt. po apžiūros sugrįžimas į viešbutį. Laisvas laikas.

Balandžio mėn. 25 d. (šeštadienis)

Pusryčiai. Vyksime stebėti nuostabaus pavasarinių  gėlių parado, kuris vyks jau 71-ąjį kartą. Šių metų tema - "Kultūra".  Gėlių auginimo kompanijos, išpuošusios savo važiuojančias platformas įspūdingomis kompozicijomis ir daugiau, kaip 40 prabangių ir ypatingų transporto priemonių, gausiai dekoruotų gėlėmis, keliaus per gėlių svogūnėlių auginimo kaimelius 42 km nuo Nordvijk'o iki Haarlemo. Gėlių eiseną lydės muzikantai, šokėjai, bus daug įdomių ir linksmų atrakcijų. Kasmet grožėtis šiuo paradu atvyksta svečiai iš visų pasaulio kontinentų.

Po parado stebėjimo vyksime į Hagą. Atvykus pažintis su Olandijos sostine, įsikūrusia prie Šiaurės jūros.  Miestas žinomas ir kaip Tarptautinio teismo, Tribunolo vieta. Apžiūrėsime centrinę miesto aikštę, Binnenhofo istorinių pastatų kompleksą, pamatysime parlamento rūmus, karalienės rezidenciją. Pageidaujantys galės apsilankyti Madurodamo muziejuje po atviru dangumi. Madurodame eksponuojami žymiausi olandų miestų statiniai, sumažinti 1:25 masteliu. Čia galite iš arti stebėti kylančius lėktuvus ar iškraunamus krovinius Roterdamo uoste.  Sumažintą miestą supa pritaikyti šiai vietai augalai - bonsai medžiai.

Sugrįžus į viešbutį laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. 

Nakvynė viešbutyje.

Balandžio mėn. 26 d. (sekmadienis)

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

Kelionės lėktuvu kaina: 790 Eur (asmeniui, esant grupėje 30 asmenų).
Įskaičiuota: lėktuvo bilietai maršrutu Vilnius – Amsterdamas – Vilnius, rankinis 8 kg. bagažas, 3 nakvynės 3 žv. viešbutyje dviviečiuose kambariuose su pusryčiais, transporto paslaugos Olandijoje pagal programą, kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Už mokamus objektus mokama vietoje apie 95 EUR. Registruotas bagažas už papildomą mokestį.
Papildomai draužiame medicininių išlaidų draudimu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. (8 616) 16777
el.p.: info@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:790 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS