Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Gėlių paradas Olandijoje (kelionė lėktuvu)

2024 m. balandžio mėn. 19 - 22 d.

   

Balandžio mėn. 19 d. (penktadienis)

08:05 - 09:35 val. tiesioginis skrydis į Amsterdamą.

Atskridę vyksite į gražų etnografinį kaimelį Zaanse Schans. Apsilankymas čia sugrąžins jus į tradicinį  XVII-XVIII a. olandų gyvenimą kaime. Čia pamatysite vėjo malūnus, susipažinsite su senuoju statinių statybos amatu, olandų tradicijomis. Apsilankymo metu galima apžiūrėti įvairiausių amatininkų dirbtuves, pažiūrėti kaip dirba klumpius arba sūrininkas, kaip veikia alavo liejyklos, aplankyti kepyklą ar kur spaudžiamas aliejus, gaminami dažai.

https://svite.lt/img/pages/2009/geliu-paradas-malunai.jpg

Toliau vyksite į didžiausią Europoje pavasarinių gėlių sodą Keukenhof'ą. Čia 32-se hektaruose žydi 7.000.000 pavasario gėlių: tulpių, jacintų, krokų. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, 4 restoranai. 100 Olandijos firmų kasmet dalyvauja apsodinant Kaukenhof'ą pagal naujus projektus. Keukenhofas demonstruoja gėles ir žydinčius augalus ne tik lauke, bet ir viduje. Willem-Alexander paviljone bus eksponuojamos įvairios spalvingos gėlės ir augalai. Šalia 500 tulpių veislių rasite skintų tulpių, amarilių, įvairių vazoninių augalų ir svogūnėlių. Uždarame paviljone bus pristatytos įvairių rūšių rožių puokštės.

Apžiūrėjus Keukenhofo sodą vyksite apsigyventi viešbutyje. Vakare keliausite stebėti oficialaus svogūnėlių regiono gėlių parado atidarymo, kuris vyksta sutemus. Jau paruoštos paradui gėlių platformos išsirikiuoja svogūnėlių auginimo kaimo gatvėse ir keliauja apšviestas tūkstančių lempučių. Po nuostabaus reginio grįšite į viešbutį. Nakvynė.

Balandžio mėn. 20 d. (šeštadienis)

Pusryčiai. 09:30 val. vyksime stebėti nuostabaus pavasarinių gėlių parado, kuris vyks jau 77-ąjį kartą. Parado tema "Gėlių paradas".

Gėlių auginimo kompanijos, išpuošusios savo važiuojančias platformas įspūdingomis kompozicijomis ir daugiau, kaip 30 prabangių automobilių bei ypatingų transporto priemonių, gausiai dekoruotų gėlėmis, keliaus per gėlių svogūnėlių auginimo kaimelius 42 km nuo Nordvijk'o iki Haarlemo. Gėlių eiseną lydės muzikantai, šokėjai, bus daug įdomių ir linksmų atrakcijų. Kasmet grožėtis šiuo paradu atvyksta svečiai iš visų pasaulio kontinentų.

Po gėlių parado stebėjimo išvykimas autobusu į Amsterdamą. Atvykus ekskursija po miestą, vadinamą "Šiaurės Venecija". Su Amsterdamu susipažinsite plaukiant vandens kanalais senaisiais jūreivių keliais ir pėsčiomis, apžiūrint miesto įžymybes, centrinę Dam aikštę ir pagarsėjusį „raudonųjų žibintų" kvartalą. Po ekskursijos  pervažiavimas autobusu į viešbutį. Nakvynė.

Balandžio mėn. 21 d. (sekmadienis)

Pusryčiai. Šią dieną - pažintis su Olandijos sostine Haga, įsikūrusia prie Šiaurės jūros. Miestas žinomas ir kaip Tarptautinio teismo, Tribunolo vieta. Apžiūrėsite centrinę miesto aikštę, Binnenhofo istorinių pastatų kompleksą, pamatysite parlamento rūmus, karalienės rezidenciją.

Pageidaujantys galės apsilankyti pasirinktuose muziejuose:

1. Madurodamo muziejuje po atviru dangumi. Madurodame eksponuojami žymiausi olandų miestų statiniai nuo mažojo Amsterdamo iki Nyderlandų ncionalinės architektūros, sumažinti 1:25 masteliu. Čia galite iš arti stebėti kylančius lėktuvus ar iškraunamus krovinius Roterdamo uoste, valtis ir automobilius. Sumažintą miestą supa pritaikyti šiai vietai augalai - bonsai medžiai, gėlės ir rodo 338 miniatiūras. Madurodamas leis jums atrasti turtingą Olandijos istoriją.

2. Jūros gyvenimą ir povandeninį pasaulį galėsite pamatyti jūrų muziejuje Sea Life. Susipažinkite su fantastiškais gyvūnais, tokiais kaip rykliai, rajos, jūrų žvaigždės, piranijos ir daug daugiau. Pro povandeninį tunelį matysite tiesiai virš galvos plaukiančius jūros vėžlius.

3. Karališkojoje paveikslų galerijoje yra pati geriausia Nyderlandų aukso amžiaus tapyba, kolekcija žinoma visame pasaulyje. Tokie šedevrai kaip Vermeerio mergina su perlų auskaru, Rembrandto „Daktaro Nicolaeso Tulpo anatomijos pamoka“, Fabricijaus „Auksaragis“ ir Poterio jautis nuolat eksponuojami intymiose šio XVII a. paminklo patalpose.

4. Žymiausio Olandijos grafiko M.C. Escher muziejus. Čia galite pamatyti, kaip Escher pavertė žuvis į paukščius, privertė vandenį tekėti prieš srovę ir jo mažiau žinomus, bet labai patrauklius ankstyvuosius Italijos kraštovaizdžius. Optinė iliuzija yra pagrindinis jo kūrybos žodis. Optinė apgaulė vaizduoja tai, kas iš tikrųjų neįmanoma. M.C. Escheris buvo šios srities meistras.
Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti palei Šiaurės jūros krantą kvėpuodami sveiku jūros oru ir grožėdamiesi Nyderlandų paplūdimiu bei kopomis. Nakvynė viešbutyje.

Balandžio mėn. 22 d. (pirmadienis)

Pusryčiai. 07:30 val. pervežimas į oro uostą. 10:20 - 13:40 val. tiesioginis skrydis į Lietuvą.

Kelionės (be lėktuvo bilietų) kaina 685 Eur/asm.  

Įskaičiuota: 3 nakvynės 3 žv. viešbutyje dviviečiuose kambariuose su pusryčiais, transporto paslaugos Olandijoje pagal programą (išskyrus balandžio 21-ą d.), lietuviškai kalbančio kelionės vadovo/gido paslaugos Olandijoje.

Lėktuvo bilietai: 365 Eur/asm. su registruojamu bagažu.

Minimalus keliautojų skaičius - 20. Kelionių organizatorius neatsako už skrydžių bendrovės skrydžių laikų keitimą, skrydžių atšaukimą ar lėktuvo vėlavimą.

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Neįskaičiuota: mokami objektai 65 Eur/asm., miesto mokestis 6 Eur/asm. už naktį.

Pageidaujančius apdraudžiame medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, bagažo praradimo ir kt. draudimu.

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel.(8 682) 188 10, (8 5) 26 27 777,
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:685 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika