Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Fidžis


Fidžis - tai Ramiojo vandenyno perlas. Ši šalis yra Ramiojo vandenyno pietvakariuose, išsidėsčiusi 322 salų salyne, iš kurių tik 106 yra gyvenamos. Fidžis garsėja krištolo skaidrumo vandeniu ir puikia vieta medaus mėnesiui ar nuotykiams. Saulės ieškančius turistus Fidžio gyventojai pasitinka su šypsena ir gera nuotaika.


Fidžis populiarus savo nepaliestais ir nuošaliais paplūdimiais, povandeniais koralais, nepaliestais atogrąžų miškais ir gera atmosfera. Keliaudami po Fidžio salas, turėsite galimybę išbandyti paviršinį ir giluminį nardymą nardymą, kopimą į kalnus ir kitas aktyvaus poilsio rūšis.

Fidžis garsėja aukštos klasės kurortais ir viešbučiais. Dauguma jų yra įsikūrę Viti Levu salos pakrantėje, mažesnius, bet ne ką prastesnius privačius viešbučius galite rasti Mamanuca saloje. Turistus sužavės tradiciniai patiekalai, pagaminti iš batato ar kokosų. Siūloma paragauti ir garsiosios kava - fermentuoto šakninio gėrimao, kurio atsigėrus burna ir liežuvis nutirpsta kelioms minutėms vos po vieno gurkšnio.  

Norėdami ištirti Fidžio salyną, siūlome aplankyti kiek įmanoma daugiau salų. Kad būtų lengviau tai padaryti, Fidžis siūlo pusės ar visos dienos keliones laivu po salyną. Visos jos yra nepaprasto grožio ir turinčios ką pasiūlyti.

Nadi tarptautinis oro uostas yra pagrindinis susisiekimo taškas, į kurį skraidinami turistai iš viso pasaulio.
Fidžio neaplenkia ir kruiziniai laivai, nuo kurių denio keleiviai gali pasigrožėti miestais bei įstabaus grožio paplūdimiais. Aplink salyną siūlomos kelionės laivais, o vidines salas galite pasiekti vietiniu transportu.

Būtina:

  •  Paplaukioti aplink Mamanucas ir Yasawos salas

  • Išvykti į žygį po miškus ir pamatyti nuostabius kraštovaizdžius. Siūlome Bouma Nacionalinio paveldo parką.

  • Mėgautis laisvu laiku paplūdimiuose

  • Įsigyti rankdarbių krepšių, kilimėlių, sulų (tradicinis sijonas)

  • Išbandyti kava gėrimą

  •  Plaukiant kanojomis ištirti paslėptus istorinius kaimus

 

Klimatas

Geriausias laikas aplankyti Fidžio salyną yra gegužės - spalio mėn., kuomet yra sausasis periodas ir oras kiek vėsesnis. Vidutinė oro temperatūra svyruoja ties 25C. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais gali nukristi iki 18 C, o gruodžio ir sausio mėnesiais pakilti iki 30C.Kalba

Oficiali kalba - anglų. Kalbama fidži ir hindustani kalbomis.

Keletas frazių vietine kalba:
Bula - sveiki
Ni sa moce - viso geriausio
Kerekere - prašau
Vinaka - ačiū

Kultūra

Fidžio kultūra yra unikali. Kai kur yra išlikę kolonizacijos pėdsakai, tačiau kitos šalys stipriai nepaveikė salos kultūros. Nors turistų mėgstamose vietose kalbama anglų kalba, tačiau vietiniai dažnai vartoja gimtąją kalbą. Atvykus į Fidžį, jau pačiame viešbutyje galėsite susipažinti su tradiciniais šokiais, kurių metu dėvimi sulu (tapa audinys aplink juosmenį) arba kuta (suknelė iš džiovintų nendrių).


Fidžyje būtina paragauti tradicinio gėrimo kava, kurį vietiniai gyventojai geria per visas ceremonijas. Geriausiai su Fidžio kultūra susipažinsite tokių švenčių, kaip Bula ir Hibiscus metu, kurios vyskta kas mėnesį.

Aktyvus poilsis Fidžyje

*Vėliavėle pažymėtos geriausios vietos nardymui

Jei Žemėje ir egzistuoja rojaus kampelis, tai jį rasite Fidžyje. Čia galite ne tik mėgautis ramiu poilsiu, bet ir užsiimti aktyvia veikla.

Fidžyje gausu nepaliestų salų, kur vyrauja laukinė gamta ir tradicinės gyvenvietės. Lankydamiesi Fidžyje Jūs turėsite galimybę aplankyti šias atokias vietas ir pamatyti tikrąją Fidžio kultūrą ir gyvenimo būdą.

Dauguma keliautojį Fidžį renkasi dėl puikių nardymo vietų. Krištolo skaidrumo vanduo suteikia galimybę pamatyti nuostabų povandeninį pasaulį. Adrenalino mėgėjams siūloma išbandyti paplaukiojimą plaustais srauniomis upėmis. Pastaraisiais metais Fidžyje išpopuliarėjo važinėjimas kalnų dviračiais. Sabeto kalnas puiki vieta leistis į kalnų dviračių žygį.


Mėgstantys pasyvų poilsį gali rinktis plaukiojimą nedideliu kruiziniu laivu, kurio metu aplankomos įspūdingiausios salyno vietos. Golfo žaidėjai Fidžyje galės prisijungti prie Pearl Country Club.
Plaukiojimas Navua upe - dar viena galimybė iš arčiau pažinti Fidžį. Ekskursijos metu galėsite sustoti ties tradiciniais kaimeliais, pakeliui išvysite nuostabius krioklius bei tarpeklius. Fidžis garsėja žvejyba, šį laisvalaikio praleidimo laiką renkasi ne tik patyrę žvejai, bet ir megėjai. Fidžio pakrantėse gausu geltonojo tuno, maki maki ir skumbrių. 


Vestuvės ir medaus mėnuo Fidžyje

Fidžis - idiliška ir rami vieta, tinkanti jaunavedžiams bei romantiško poilsio ieškantiems keliautojams.

Vis daugiau porų renkasi Fidžį kaip vietą, kurioje rengiama ir pati vestuvių ceremonija. Po kelių metų vartydami savo vestuvių albumą, galėsite prisiminti, kiek laimės patyrėte šioje saloje ir, kokios nuostabios vestuvės buvo. Fidžis - viena iš geriausių atogrąžų vietų, tinkanti vestuvių ceremonijai.Atvykus į Fidžio salą, nuo pat pirmųjų minučių Jūs pasijusite tarsi rojuje. Privati sala, puikūs paplūdimiai, atogrąžų saulė, ritmai, sukuriantys žaismingą muziką, visuomet besišypsantys žmonės... Leiskite dienas be jokių rūpesčių: mėgaukitės SPA malonumais, atsipalaiduokite hamake, gėrėkitės įspūdingais saulėlydžiais ir pakrančių vaizdais; mėgaukitės vietos virtuve - egzotiniais vaisiais, jūros gėrybėmis.

 

  Pasidalink:
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS