Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


ŽALIOJO KYŠULIO SALOS


Žaliojo Kyšulio salos yra įsikūrusios Atlanto vandenyne, į vakarus nuo vakarinio Afrikos žemyno kyšulio. Salyną iš viso sudaro 10 salų ir 8 mažesnės salelės. Atrastos XII-ame amžiuje, ilgą laiką salos priklausė Portugalijai. Nepriklausomybę  jos paskelbė tik 1975 m. 

Žaliojo Kyšulio salos dar žinomos kaip Afrikos Karibai:  visame pasaulyje jos garsėja savo balto smėlio paplūdimiais ir skaidriu, neužterštu vandeniu. Bekraščiai paplūdimiai idealiai tinka užsiiminėti visomis vandens sporto šakomis. Salų klimastas švelnus: vasarą vidutinė temperatūra siekia 29 °C laipsniu, o žiemą paprastai svyruioja ties 24 °C, rugsėjo 29 °C. Lietingų dienų pasitaiko nedaug. Vandens temperatūra ištisus metus svyruoja nuo 21° iki 25°.

Vienas pagrindinių Žaliojo Kyšulio turtų - tai vandens pakrantė, kuri išsiskiria ypač gausia fauna: vandenyse yra daug migruojančių rūšių žuvų, tokių kaip tunai, delfinai, banginiai, kašalotai ir dalginiai delfinai. Tačiau labiausiai turistus traukia moliuskų ir vėžiagyvių įvairovė.

Dėl įspūdingų kalnų, pasakiškai skanių jūros gėrybių patiekalų ir melodingos vietinės muzikos Žaliasis Kyšulys pripažįstamas kaip viena idealiausių vietų atostogoms.

Saulės išsiilgę keliautojai laiką gali leisti nuostabaus grožio paplūdimiuose, o norintiems pamatyti daugiau, siūloma daugybė pramogų: Cabo Verde iki paryčių šurmuliuoja naktinis gyvenimas, skamba gyva afrikietiška, braziliška muzika. Visose salose yra daugybė barų, restoranų ir naktinių klubų.  Tropinis klimatas, nuostabūs paplūdimiai, žavinti kultūra, draugiški žmonės - visa tai galite rasti Žaliojo Kyšulio salose. Tai vieta, į kurią norisi sugrįžti vėl ir vėl. 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16 777
el.p.: info@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS