Svarbi informacija klientams
Lietuvos vyriausybė bei Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja mėnesiui laiko susilaikyti nuo kelionių į užsienį. Todėl iki balandžio 28 d. (imtinai) stabdome visas „ŠVITĖS“ keliones.
Esant reikalui galima susisiekti nurodytais telefonais ir el. pašto adresais.
Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Dvi sostinės - Lisabona ir Portas

GARANTUOTI IŠVYKIMAI KIEKVIENĄ DIENĄ

1 diena: Lisabona

Atvykimas. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

2 diena: Obidos - Batalja - Alkobasa - Tomar

Atvyksite į Obidos. Tai nedidelis vaizdingas miestelis turintis kitą neoficialų pavadinimą - "nuotakų miestas", mat senovėje Portugalijos karaliai dažnai atvykdavo į Obidos  praleisti savo medaus mėnesio. Vietovė išsiskiria gražiais baltais namukais su raudonų plytų stogais. Gatvėms ir kiemeliams jaukumo suteikia gėlių galybė. Ekskursijos metu pasivaikščiosite miesto gatvelėmis, aplankysite Šventosios Marijos bažnyčią, Nossa Senhora do Carmo kapelą ir arabų tvirtovę.

Jūsų laukia pažintis su Alkobasos abatija - tikrą ankstyvosios gotikos pavyzdį. Turo metu gidas papasakos Jums portugališkąją "Romeo ir Džiuljetos" istoriją - liūdną, bet kartu kerinčią karališkosios poros Ines de Castro ir Pedro I meilės legendą.

Keliausite į Bataliją. Miestas garsus Santa Maria da Victoria vienuolynu (įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą), kuris yra vienas ryškiausių portugalų gotikinės architektūros pavyzdžių. Visuose puošybos elementuose pastebimi puošnūs manuelino ir anglų gotikos bruožai. Vienuolynas pastatytas paminėti svarbiai portugalų pergalei prieš ispanus 1385 m

Tęsite kelionę į Tomar, kur, kaip teigia kai kurie šaktiniai, saugiai paslėptas šventasis Gralis. Miestas buvo įkuras XII a. pabaigoje Didžiojo Tamplietių Ordino Magistro įsakymu. 1983 m. Tomar vienuolynas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo dąrašą.  Jame kuriame pinasi romanikos, gotikos, manuelino ir renesanso architektūros stiliais. Grįžimas į Lisaboną. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

3 diena: Lisabona - Sintra

Po pusryčių išvykimas į žavų Sintros miestelį, buvusią Portugalijos karalių vasaros rezidenciją. Šią vietą buvo pamėgę bohemos atstovai, poetai ir rašytojai. Sintros apylinkių gamta buvo neišsenkamas XIX a. romantikų įkvėpimo šaltinis. Apsilankysite Quinta da Regaleira rūmuose. Vėliau Jūsų laukia ekskursija į Karaliaus rūmus, pasivaikščiojimas po senamiestį. Pietūs nacionaliniame restorane Sintroje (už papildomą mokestį). Toliau vyksite į iškyšulį Cabo da Roca - labiausiai į vakarus nutolusį Europos tašką, nuo kurio atsiveria neaprėpiamos vandenyno platybės. 

Užsuksite į Kaskais ir Estoril - nuostabiausius Portugalijos kurotus, kur įsikūrusios prabangios vilos ir gurmaniški restoranai. Netoli Kaskais išvysite vaizdingą uolą, dar vadinamą „Drakono nasrais", kurią gaubia daugybė mistiškų padavimų ir gandų. Apsilankysite labiausiai į vakarus nutolusiame Europos žemyno taške, kur galėsite pasigrožėti nepaprasta panorama. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė Lisabonoje.

4 diena: Lisabona

Pusryčiai viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Lisaboną (už papilsomą mokestį - 35 Eur/asm.) - kosmopolitišką šiuolaikinės Portugalijos sostinę, įsikūrusią Tejo upės žiotyse. Lisabona - tai Atlanto vandenyno vartai. Ekskursijos metu išvysite: didingą Nepriklausomybės prospektą, Restauratorių aikštę, kurią puošia granito obeliskas, Rossi aikštę su didingu Pedro IV paminklu, bronziniais fontanais ir nacionaliniu teatru. Apsilankysite istoriniame Lisabonos rajone Belem. Čia išliko puikių XVI architektūros, pasižyminčios jūrinės tematikos ornamentų gausa, pavyzdžių. Vienas jų - Belem bokštas ant upės kranto. Spėjama, jog jis stovi toje vietoje, iš kurios legendinis Vasco da Gama pradėjo savo kelionę laivais į užjūrio kraštus. Nuo šio bokšto atsiveria vaizdas, kurio pagrindinis akcentas - žymusis Atradimų monumentas. Karietų ar jūrininkystės muziejus. Vakare Jūsų laukia Fado koncertas su vakariene restorane (už papildomą mokestį)Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

5 diena: Lisabona - Porto

Po pusryčių išvykimas į Porto. Atvykus pietūs tradiciniame restorane. Leisitės į apžvalginę ekskursiją pėsčiomis po Porto miestą: išvysite Sao Bento traukinių stotį, išpuoštą azulejo keraminėmis plytelėmis, aukščiausią miesto bokštą – Klerigos varpinę ir baroko stiliaus katedrą. Vingiuotomis pasieksite Douru upės prieplauką, nuo kurios prieš Jūsų akis atsivers pasakiška miesto panorama. Išvysite 352 m ilgio geležinkelio tiltą Ponte de D. Maria Pia, 1877 m. suprojekuotą paties Gustavo Eifelio. Nusileisite į vyno rūsius, kuriuose susipažinsite su garsaus portugališko vyno portveino istorija. Portveino degustacija (už papildomą mokestį). Vakare Jūsų laukia kruizas Douro upe (už papildomą mokestį, bilieto kaina 15 EUR). Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Ekskursija: Braga - Guimaraes - Bon Žezut - du Monte

Po pusryčių Jūsų laukia visos dienos ekskursija.

Vyksite į Guimaraes miestelį laikomą "nacijos gimtine". Čia gimė pirmasis Karalius Alfonsas Enrikes I.  Miestas žavi senamiesčio gatvelėmis, menančiomis viduramžių laikus. Apsilankysite XI s. statytoje tvirtovėje, nuo kurios bokštų atsiveria fantastiška miesto panorama. Pietūs nacionalinės virtuvės restorane. Tęsite išvyką į Bragą, miestą, įkurtą prieš daugiau nei 2,5 tūkst. metų, turintį itin didelę reišmę visos šalies istorijai. Iki šių dienų Bragoje išliko nemažai istorinių architektūros paminklų, katedra, senovinės bažnyčios, fontanai, arkada. Susipažinę su miestų, vyksite į vieną svarbiausių Portugalijos šventovių - Bon Žezut - du Monte. Iki pat 1917 m. kompleksas buvo vienas didžiausių katalikų piligrimų traukos centrų. Kad pasiektų šventovę, maldininkai turi įveikti įspūdingą laiptų virtinę - net 254 pakopas.

Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Porte.

7 diena: Porto - Fatima - Koimbra - Lisabona

Papusryčiavę vyksite į senąją Portugalijos sostinę - Koimbrą.

Koimbra - senovinis universitetinis miestelis, kuriame pajusite ypatingą atmosferą. Aplankysite vieną seniausių Europos universitetų, įkurtą dar 1290 m., pamatysite romaninio stiliaus miesto katedrą ir augustinų vienuolyną, pstatytą XI a.

Apsilankysite urvuosuose Grutasda Moeda, kas išvertus iš portugalų kalbos reiškia "taupyklė su monetomis". Įdomu tai, kad apie šiuos urvus legendos skalndė jau nuo senų laikų, tačiau atrasti jie buvo tik 1971 m, kai du medžiotojai, sekę lapės pėdomis, užtiko paslaptingą landą. (Keliautojų dėmesiui: tako ilgis po žeme siekia 350 m, o gylis - 50 m.)

Fatima - piligrimų miestas, apgaubtas tikėjimo ir religingumo aureole. Teigiama, kad 1917 m. trims vaikams čia apsireiškė Dievo Motina. 1930 m. šis stebuklas buvo oficialiai pripažintas bažnyčios, o 1951 m. pastatyta bazilika, talpinanti daugiau nei 30 000 maldininkų. Grįžimas į Lisaboną. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

8 diena: Lisabona - Mafra - Portugalijos Provincija (Eriseira - Žoze Franku - Mafra)

Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Eriseirą, miestelį, įsikūrusį ant vandenyno kranto, išsaugojusį savo savitumą iki mūsų dienų. Ilgą laiką Eriseira buvo vienas svarbiausių žvejybos centrų. Vaikštinėsami po gyvenvietę, galėsite susipažinti su vietos buitimi bei pasimėgauti gražiais peizažais. Vėliau Jūsų laukia degustaciniai pietūs vietos restorane, kuriame galėsite išmėginti daugybę mėsos rūšių ir paragauti šviežios duonos.

Tęsite išvyką į Jose Franco kaimelį - muziejų po atviru dangumi, kuris yra tipiškas XX a. pradžios Portugalijos buities atspindys. Vėliau užsuksite į Mafrą, miestelį, kur įsikūręs didžiulis rūmų ir vienuolyno kompleksas, kurį karalius Žanas V pastatė savo įpėdinio gimimo garbei. Eksursijos pabaiga. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Lietuvą.

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3* viešbučiuose nuo:
540 Eur/asm. - dviviečiame kambaryje, jei į kelionės kainą įskaičiuoti tik pusryčiai;

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 4* viešbučiuose nuo:
630 Eur/asm. dviviečiame kambaryje, jei į kelionės kainą įskaičiuoti tik pusryčiai;

Į turo kainą įskaičiuota:

 • prvežimai iš / į oro uosto;
 • apgyvendinimas 3* ar 4* viešbučiuose su pusryčiais;
 • komfortabilus transportas ekskursijų metu;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
 • vyno rūsių lankymas ir degustacija (už papildomą mokestį)

Į turo kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius - Lisabona - Vilnius su persėdimu (nuo 263 Eur/asm.), Ryga - Lisabona - Ryga, tiesioginis skrydis (nuo 256 Eur/asm.);
 • įėjimo bilietai (~ 55 Eur);
 • kruizas Douru upe (~ 15 Eur).
 • 1 vakarienė su fado programa (su gėrimais, už papildomą mokestį);
 • 5 pietūs (už papildomą mokestį);
 • Vyno rūsių lankymas ir portveino degustacija.

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3* viešbučiuose nuo:

690 Eur/asm. - dviviečiame kambaryje, jei į kelionės kainą įskaičiuota pusryčiai, 5 pietūs (su gėrimais) ir vakarienė su Fado.

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 4* viešbučiuose nuo:

780 Eur/asm. dviviečiame kambaryje, jei į kelionės kainą įskaičiuota pusryčiai, 5 pietūs (su gėrimais) ir vakarienė su Fado.

Į turo kainą įskaičiuota:

 • prvežimai iš / į oro uosto;
 • 7 pusryčiai;
 • 1 vakarienė su fado programa;
 • 5 pietūs (su gėrimais);
 • komfortabilus transportas ekskursijų metu;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu;
 • apgyvendinimas 3* ar 4* viešbučiuose su pusryčiais;
 • Vyno rūsių lankymas ir portveino degustacija.

Į turo kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius - Lisabona - Vilnius su persėdimu (nuo 263 Eur/asm.), Ryga - Lisabona - Ryga, tiesioginis skrydis (nuo 256 Eur/asm.);
 • įėjimo bilietai (~ 45 Eur);
 • kruizas Douru upe (~ 12 Eur).

Už papildomą priemoką (180 Eur/asm. dvivečiame kambaryje 3* viešbutyje arba 300 Eur/asm. dvivečiame kambaryje 4* viešbutyjegalima užsakyti "Comfort" paketą:

 • 3* - 4* viebutis miesto centre Marques de Pombal rajone;
 • vieta autobuse;
 • ausinės visų ekskursijų metu.

Pastaba: ekskursijų eiga gali šiek tiek keistis, priklauso nuo lėktuvo atskridimo/išskridimo laikų. Tikslų maršrutą pateiksime prieš kiekvieną išvykimą. Ekskursiją galima pradėti ir baigti ir iš Porto miesto, ir padaryti trumpesnę.

Galime pasiūlyti įvairių variantų, pritaikytų prie pigių skrydžių bendrovių laikų.

 
Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 27 777, mob. (8 602) 04224
el.p.: sarune@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 8 d.


Kaina nuo:540 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS