Svarbi informacija klientams
Ekstremalios padėties laikotarpiu dirbame nuotolinu būdu ne visą darbo dieną. Visais klausimais prašome susisiekti el. pašto adresu: info@svite.lt

Įsimintina savaitė Čilėje

Naujiena!

Santjagas ir paslaptinga Velykų sala - „Visatos bamba"

 

 

 

Kelionės penktadieniais
Ekskursinė programa su rusakalbiu gidu

 

 

 

 

 

 

1 diena: Santjagas
Atvykimas į Santjagą. Oro uoste Jus pasitiks rusakalbis gidas, kuris pervežimo metu Jus trumpai supažindins su Santjago ypatumais. Apgyvendinimas.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

2 diena: Santjagas
Pusryčiai.

 

 

 

Ekskursija po miestą rusų kalba:
Pažintį su Santjagu pradėsite nuo pagrindinio prospekto - Alameda Bernardo O'Higgins. Iš arčiau apžiūrėsite didingus Prezidento rūmus La Moneda, garsiąją Plaza de Armas miesto aikštę, Santa Lucia kalvą, nuo kurios atsiveria įspūdingi miesto vaizdai. Aplankysite Providencia rajoną, kuriame gausu modernių, elegantiškų pastatų, prekybos centrų bei restoranų.

 

 

 

Concha y Toro vynuogynai:
Aplankysite didžiausią ir garsiausią vyno daryklą Concha y Toro. Ši vyno darykla buvo įkurta 1883 m. ir priklausė Pirke Don Melchor Concha y Toro. Ilgą laiką Concha y Toro išlaikė gerą reputaciją kaip vynų gamintojas. Vėliau vyno daryklą paveldėjo jo žmona, Dona Emilija Suberkozo. Dabar šie vynuogynai ir vyno darykla užima 444 ha plotą ir yra didžiausias Chardonnay vyno vynuogynas Maipo, Rancagua ir San Fernando regionuose. Tarp populiariausių Concha y Toro pagaminto vyno markių - Cabernet Sauvignon Kazilero del Diablo (Casillero del Diablo).

 

 

 

Ekskursijos pradžia Don Melchor, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į vynuogynus. Apsilankysite prie namo, priklausiusio Concha y Toro šeimai, kuriame iki šiol išlaikytas originalumas, stilius ir įspūdingi sodai.
1 baltojo ir 1 raudonojo vyno degustacija (įskaičiuota į kainą).

 

 

 

Grįžimas į viešbutį.

 

 

 

3 diena: Santjagas
Pusryčiai.

Aplankysite Vina del Mar kurortą ir stambiausią šalies uostą Valparaiso.
Pietūs.
Vakarienė restorane „Bali Hai" su folklorine programa (įskaičiuota į kainą).

 

 

 

Grįžimas į viešbutį.

 

 

 

4 diena: Santjagas - Velykų sala
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Velykų salą, kur išvysite gausybę urvų, paslaptingais ženklais išraižytų uolų  ir Maoi statulas.

 

 

 

 

 

Velykų sala yra Ramiojo vandenyno pietuose, nuo Čilės nutolusi 3700 km. Sala įžymi savo akmeninėmis statulomis, išdėstytomis palei visą salos pakrantę. Velykų saloje stūkso net 887 didelės monolitinės akmeninės galvos-statulos, vadinamos Moai. Kai kurie žmonės mano, jog Velykų sala - dalis didžiulio paskendusio žemyno, kuriame gyveno viena labiausiai išsivysčiusių civilizacijų.

 

 

 

Apgyvendinimas viešbutyje.

 

 

 

5 diena: Velykų sala - Anakena
Po pusryčių vyksite į ekskursiją su anglakalbiu gidu. Kelionė prasidės nuo apsilankymo Ahu Waihi, kur yra 8 didelės Moai statulos, tada vyksite į Ahu Akahanga, kur išvysite 4 milžiniškas nuverstas statulas. Pasak legendos, ši vieta yra pirmojo salos karaliaus Hoto Matua kapas. Aplankysite Ahu Tongariki - didžiausią antkapį saloje, kuris 1960 m. buvo sugriautas cunamio, o vėliau atstatyas. Dabar šioje vietoje yra 15 Moai statulų, išsirikiavusių į eilę. Senovėje žmonės tikėjo, kad šios Moai statulos apsaugos juos ir jų žemę nuo piktųjų dvasių. Iki šiol niekas nežino, kaip šios statulos buvo pastatytos. Dauguma jų yra neužbaigtos, kitos stūkso Rano Raraku vulkano krateryje ar jo pakraštyje, tarsi artėdamos link vandenyno.

 

 

 

 

 

Po pietų tęsite ekskursiją Rano Raraku vulkano link. Aplankysite vietovę, kurioje  buvo rasta daugiau nei 400 statulų. Vėliau vyksite į La Perous ir Ahu Te Pito Crewe (dar žinomos kaip „Visatos Bamba") įlankas. Ekskursiją baigsite prie Anakenos paplūdimio, iš kur atsiveria kerintis panoraminis vaizdas.

 

 

 

6 diena: Velykų sala - Orongo ir Ahu Akivi
Pusryčiai.

 

 

 

 

 

Ekskursija anglų kalba. Žygis į Rano Kao vulkaną ir ritualinį Orongo kaimą. Iš pradžių apžiūrėsite Rano Kao ugnikalnį, nuo kurio atsiveria puikūs vaizdai į visą salą - pakrantės, ugnikalniai ir Hanka Roa gyvenvietė. Sustojimas prie apžvalgos aikštelės, iš kurios matomas krateris (daugiau 1,5 km skermens), pripildytas vandens ir Orongo kaimas. Viena iš kaimo įžymybių - uolų raižiniai su paukščiažmogio atvaizdais (apie 480 raižinių). Toliau keliausite prie Ana Kai Tangata urvo, kuris senovėje buvo pastogė vietos gyventojams. Iki šiol yra išlikę daugybė piešinių ant sienų. Antroje dienos pusėje 3 valandų ekskursija į Ahu Akivi. Čia rasite 7 Moai statulas - tai vienintelės statulos saloje, žvelgiančios į vandenyno pusę. Platforma ant kurios stovi statulos datuojama nuo 1460 m., visiškai renovuota ji buvo 1960 m. Kita stotelė - Ana Tepahu urvas. Kaip ir Ana Kai Tangata urvas, taip ir šis - namai gyventojams. Aplankysite Puna Pau karjerą, kuriame iš pradžių buvo kalamos statulos, o vėliau pereita vien prie kepurių gamybos. Sustojimas prie Ahu Tahai komplekso, kurį restauravo amerikiečių archeologas V. Mulloy. Tai vienas seniausių kompleksų (manoma septintojo mūsų eros amžiaus), jungiantis tris skirtingus Ahu: Ahu Kote Riku, Ahu Vai Uri ir Ahu Tahai.

 

 

 

Ahu Akivi šventovė yra astronominė observatorija, pastatyta 1500 m. Tai pirmasis objektas, kuris buvo restauruotas saloje. Jo restauracija rūpinosi archeologai V. Mullor ir G. Figueroa.

 

 

 

Grįžimas į viešbutį.

 

 

 

7 diena: Velykų sala
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į Santjagą, o iš čia - skrydis namo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3* viešbutyje:

 

 • triviečiame kambaryje - 3520 Lt
 • dviviečiame kambaryje - 4710 Lt
 • vienviečiame kambaryje - 5220 Lt

 

 

 

 

 

Viešbučiai: „Nerida Express" Santjage, „Hotel Otai" Velykų saloje arba kituose panašaus lygio viešbučiuose.

 

 

 

 
Kelionės kaina asmeniui apsistojus 3*+ arba 4* viešbutyje:

 

 • triviečiame kambaryje - 5010 Lt
 • dviviečiame kambaryje - 6010 Lt
 • vienviečiame kambaryje - 8550 Lt

 

 

 

Viešbučiai: „Hotel Torremayor" Santjage, „Hotel Otai" Velykų saloje arba kituose panašaus lygio viešbučiuose.

 

 

 


Ekskursijos visur rusų kalba, išskyrus Velykų salą (anglų k.)

 

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 

 

 

 • Nakvynės ir pusryčiai viešbutyje Santjage
 • Nakvynės ir pusryčiai viešbutyje Velykų saloje
 • 1 vakarienė su folklorine programa Santjage
 • Ekskursijos su rusakalbiu gidu po Santjago miestą
 • 1 pietūs - piknikas Velykų saloje
 • Pervežimai
 • Ekskursijos su anglų grupe Velykų saloje ir Atakamoje. Vertėjas už papildomą mokestį.

 

 

 

 

 

Į kainą neįskaičiuota:

 

 

 

 • Oro skrydžiai: Santjagas - Velykų sala - Santjagas
 • Įėjimas į Velykų salą - 162 Lt (kaina gali keistis). Mokėjimas vietoje.
 • Arbatpinigiai

 

 

 

 

 

Pastabos:

 

 

 

 • Programos maršrutas gali būti keičiamas
 • Ekskursijų skaičius nekeičiamas
 • Viešbučiai gali būti keičiami į tos pačios kategorijos viešbučius

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
mob. (8 610) 40 177
el.p.: laura@svite.lt

Informacija


Kaina nuo:Teirautis €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS