Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Čelsio gėlių šou 2018


Londone ir vėl vyks Čelsio gėlių šou - viena iš stambiausių ir įtakingiausių pasaulyje pavasarinių gėlininkystės ir apželdinimo parodų. Ją organizuoja Karališkoji sodininkystės draugija, kuri Didžiojoje Britanijoje labai gerbiama. Į šią parodą kasmet atvyksta ir karališkosios šeimos atstovai.

Čelsio gėlių paroda vyksta kasmet nuo 1913 m. Ši prestižinė gėlių paroda garsėja senomis tradicijomis ir diktuoja apželdinimo bei gėlių madas visam pasauliui. Parodoje galima išvysti ne tik naujausius augalų kultivarus, bet ir tikslius įvairių apželdinimo stilių modelius, įspūdingiausias gėlių kompozicijas, taip pat susitikti su profesionaliais sodininkais, kurie siūlo sodininkystes pamokas. Per paskutinius šešerius metus Čelsio gėlių šou buvo pristatyta apie 400 naujų augalų rūšių.

Žaliajame paviljone su stebinančiais augalais visi ras kažką įdomaus ir sau.

Šiemet populiariausias sodas yra – Artisan Garden. Tai Sodas, kuriame išvysite kaimietiškų elementų su stilingais šiuolaikiniais akcentais derinį. Derinant tradicines mežiagas ir metodus su naujais dizaino būdais bus įtraukti amatininkų gaminiai ir kokybiškos detalės. Šio sodo tikslas yra atgaivinti tradicines medžiagas ir metodika, taikant naujas dizaino technologijas.

KELIONĖS LĖKTUVU PROGRAMA

05.24 d. Skrydis lėktuvu maršrutu Vilnius - Londonas. Atskridus pervažiavimas iš oro uosto į miestą. Grupės sutikimas ir palydėjimas į viešbutį. Laisvas laikas Londone, muziejų lankymas. Nakvynė viešbutyje.

05.25 d. Pusryčiai. Apsilankymas Kew - karališkuosiuose botanikos soduose. Čia 300 akrų žemės auginama daugiau rūšių augalų, negu kuriuose nors kituose pasaulio soduose-  kolekcijoje yra virš 35.000 rūšių augalų.

Naujiena: sodus patogu apžiūrėti, važiuojant neteršiančiu aplinkos autobusu, kuris aplankys visas svarbiausias Kew sodų įdomybes nuo Pagodos ir Japoniškų vartų pietuose iki Alpių namo ir Kunigaikščio sodo šiaurėje.

Pažintis su medžių lajų taku Kew soduose. Šis takas - 18 metrų aukščio ir 200 metrų ilgio, įkurtas 2008 metais. Jis siūlo pasivaikščioti ąžuolų, saldžių kaštonų karūnomis ir išvysti paukščius, vabzdžius ir kt. iš arti. Šiemet gegužės mėn. duris atvers rekonstruota oranžerija. Ji bus suskirstyta į geografinių zonų skyrius, kuriuose bus demonstruojami augalai iš Afrikos, Amerikos, Australijos, Himalajų ir Azijos. Po pietų - laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Londone.

05.26 d. Pusryčiai. Išvykimas į Čelsio gėlių šou. Visa diena apžiūrint sodus, stebint nuostabų gėlių šou. Vakare sugrįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Londone.

05.27 d. Pusryčiai. Pervažiavimas autobusu į oro uostą. Skrydis į namus.

Kelionės lėktuvu kaina asmeniui nuo 670 Eur (vietų skaičius už šią kainą ribotas)

Į kainą įskaičiuota:

  • Skrydis lėktuvu maršrutu Vilnius- Londonas - Vilnius;
  • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose kambariuose su patogumais;
  • Pervažiavimas oro uostas - Londonas - oro uostas;
  • Sutikimas Londone ir gido paslaugos gegužės 25 ir 26 dienomis.
  • 1 d. bilietas į Čelsio gėlių šou
  • bilietas į Kew botanikos sodą

Už įėjimus į kitus mokamus objektus mokama vietoje.

  Chelsea Flower Show 2017

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 262 7777, mob. 8 610 400 77
el.p.: kristina@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:670 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštu


Privatumo politika

UŽSISAKYTI NAUJIENAS