Puslapis neatnaujintas, informacija gali būti netiksli.
Dėl tikslesnės informacijos prašome užpildyti paklausimą.

Daugiau susijusių pasiūlymų ieškokite čia: Pažintinės ir egzotiškos kelionės


Čelsio gėlių šou 2020

Londone ir vėl vyks Čelsio gėlių šou - viena iš stambiausių ir įtakingiausių pasaulyje pavasarinių gėlininkystės ir apželdinimo parodų. Ją organizuoja Karališkoji sodininkystės draugija, kuri Didžiojoje Britanijoje labai gerbiama.

Čelsio gėlių paroda vyksta kasmet nuo 1913 m. Ši prestižinė gėlių paroda garsėja senomis tradicijomis ir diktuoja apželdinimo bei gėlių madas visam pasauliui. Parodoje galima išvysti ne tik naujausius augalų kultivarus, bet ir tikslius įvairių apželdinimo stilių modelius, įspūdingiausias gėlių kompozicijas, taip pat susitikti su profesionaliais sodininkais, kurie siūlo sodininkystes pamokas. Per paskutinius šešerius metus Čelsio gėlių šou buvo pristatyta apie 400 naujų augalų rūšių.

Šiemet  pagrindinė parodos tema:kovos su klimato kaita būdai. Aštrėjant klimato kaitos krizei, daugybė pasaulinių prekės ženklų ir sodų dizainerių skatins gyventi harmonijoje su gamta, kuriant miesto dizainą ir tvarią aplinką.

Sodai yra pagrindinis parodos "RHS Chelsea Flower Show 2020" akcentas. Čelsio šou pamatysite įvairių sodų. Pirmą kartą savo sodus demonstruos „Guangzhou China“ ir  "Yeo Valley“ ekologiškas sodas, kurį sukūrė apdovanojimus pelnęs dizaineris Tomas Massey. Taip pat pamatysite tokius sodus - Gyvenimo ratas, Florencijos lakštingalos sodas, Biblijos draugija - 23-iosios psalmės sodas, Suomijos sielos sodas ir dar daug kitų.  Bus kelios miško sodinimo įvairiose aplinkose ekspozicijos, kurios atspindės klimato kaitos sąlygų įvairovę: keletas sausų zonų, drėgnesnė zona, uolėta zona.

 Šioje parodoje dalyvaus daugybė pasaulinio lygio sodo dizainerių, kaip Tomas Massey, Andy Sturgeon, Alistair  Bayford  ir kiti, kurie pasiūlys novatoriškas idėjas sodininkystei. Čia rasite daug idėjų namų sodams, nes parodos tikslas yra įkvėpti lankytrojus, kurie nori pakeisti savo lauko erdvę nepriklausomai nuo jos dydžio.

Žaliajame paviljone su stebinančiais augalais visi ras kažką įdomaus ir sau. Parodos teritorijoje galėsite pasimėgauti ir išskirtinėmis parduotuvėmis- nuo sodo pastatų, sodininkystės produktų iki juvelyrinių dirbinių, tekstilės, meno, amatų.

KELIONĖS LĖKTUVU PROGRAMA
kelionė vyks 2023 m. gegužės 25 - 28 arba 26 - 31 d.

1 d. Skrydis lėktuvu maršrutu Vilnius - Londonas. Atskridus pervažiavimas iš oro uosto į miestą. Grupės sutikimas ir palydėjimas į viešbutį. Laisvas laikas Londone, muziejų lankymas. Nakvynė viešbutyje.

2 d. Pusryčiai. Apsilankymas Kew - karališkuosiuose botanikos soduose. Čia 300 akrų žemės auginama daugiau rūšių augalų, negu kuriuose nors kituose pasaulio soduose-  kolekcijoje yra virš 35.000 rūšių augalų.

Naujiena: sodus patogu apžiūrėti, važiuojant neteršiančiu aplinkos autobusu, kuris aplankys visas svarbiausias Kew sodų įdomybes nuo Pagodos ir Japoniškų vartų pietuose iki Alpių namo ir Kunigaikščio sodo šiaurėje.

Pažintis su medžių lajų taku Kew soduose. Šis takas - 18 metrų aukščio ir 200 metrų ilgio, įkurtas 2008 metais. Jis siūlo pasivaikščioti ąžuolų, saldžių kaštonų karūnomis ir išvysti paukščius, vabzdžius ir kt. iš arti. Pernai duris atvėrė rekonstruota oranžerija. Ji suskirstyta į geografinių zonų skyrius, kuriuose bus demonstruojami augalai iš Afrikos, Amerikos, Australijos, Himalajų ir Azijos. Po sodo apžiūros - laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Londone.

3 d. Pusryčiai. Išvykimas į Čelsio gėlių šou. Visa diena apžiūrint sodus, stebint nuostabų gėlių šou. Vakare sugrįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Londone.

4 d. Pusryčiai. Pervažiavimas autobusu į oro uostą. Skrydis į namus.

Kelionės lėktuvu kaina asmeniui nuo 550 Eur (vietų skaičius už šią kainą ribotas)

Į kainą įskaičiuota:

  • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose kambariuose su patogumais;
  • Pervažiavimas oro uostas - Londonas - oro uostas;
  • Sutikimas Londone ir gido paslaugos
  • 1 d. bilietas į Čelsio gėlių šou
  • bilietas į Kew botanikos sodą

Papildomai aviabilietai, kaina asm. nuo 120 Eur. Už įėjimus į kitus mokamus objektus bei miesto transportą mokama vietoje.

  Chelsea Flower Show 2019

Išsamesnės informacijos prašome teirautis:
tel. (8 5) 26 29 000, mob. (8 616) 16777
el.p.: ausra@svite.lt

Informacija

Kelionės trukmė: 4 d.

Kelionės datos:


Kaina nuo:550 €
PAKLAUSIMAS

Kelionės paklausimas el. paštuPrivatumo politika